Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

ha ha ha evet kuşum ziyanı yok fazla mal göz çıkarmaz çalışmaya devam

aynen öyle gülüm yaa zaten bu bebek olayı sanırım en fazla kocişlerin işine yarıyoo:)) bizimki dalgaya alıyor hadi bebek zamnı diye kendi çıkarları için bebişi kullanıyoo :)))

valla canım benimde şimdilik öyle açıkça bi belirtim yok uyku hali dışında ama kimindede olmuyomuş hemen belirtiler umudumuzu kaybetmeyelim senin yine az kalmış canım ha gayret inşallah güzel haberler alırız

inşallah canım inşallah ama gercekten hic umudum yok gecen aylarda böyle degildim ama bu ay olmıycak icime doguyo

canım gecen aylarda biraz da olsa belirti oluyodu ama hic bişey olmuyodu bu ay da hic belirti yok kesinlikle adet olcam umudum yok bu ay
kuşum geçen ay çok üzüldün malum sebepten dolayı dilerim allahım seni bu ay sevindirir kocişinede güzel hediye olur kırmızılar gelmeden umutsuzluk yokk

aa nıe usuluon gııı en gusel yaslar ozmanlarmıss en oturaklıı hayyatn zewk aldıgın yıllarr

oyoyy kıyamam sana hoşgeldim tatlımm opuyorumnanaktan
bilgisayardan kalkmıştım görmedim canmm eren çağırdı meyve hazırladım oğluşuma
Şeniz

ben de öyle düşünmüştüm beni görmedegine göre işi vardır diye ama slm almayınca üzülüyorum cok alıştım sizlere canım iyi yaptın afiyet olsun ogluşuna nasılsın canımopuyorumnanaktan

kızlar ben çıkıyorum çamaşırlarımı yerleştirim yarına kalmasın.) görüşürüz yine kızlar öpüyorum hepinizi

kuşum geçen ay çok üzüldün malum sebepten dolayı dilerim allahım seni bu ay sevindirir kocişinede güzel hediye olur kırmızılar gelmeden umutsuzluk yokk

sezencim ben de anlamadım niye bu kadar umutsuzumki inşallah canım hepimizi allahım sevindirirsin hayırlısıyla bir bebiş varsin:emir_bebek:

X