Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yokmu kimsede gelişme, ben test almaya üşendim sabah, karbonat testi yaptım azıcık köpürdü gibi ama başka belirtidir yok oyuzden onada çok güvenemiyorum zaten iki gün önceki test negatif

Yokmu kimsede gelişme, ben test almaya üşendim sabah, karbonat testi yaptım azıcık köpürdü gibi ama başka belirtidir yok oyuzden onada çok güvenemiyorum zaten iki gün önceki test negatif
Ben guveniyorum valla 😂 benimde basta kopurmedi sonraki yaptigim kopurdu test yaptim pozitifi gordum

Normalde böyle gecikmeleriniz olur muydu, kan verdiniz mi peki
Troid ilacı kullanalı Son 3 aydır çok düzenliydi bu ay bozuldu yine dahaa öncesinde troid dolayısıyla gecikmeler yaşadım ama ilac düzene de sokmuştu bilemedim hiç bir belirtim yok

Benimde beş gün var yapsam çıkarmı ki heyecanlıyım vallha 😀😀

Eklentiler

• F4F70A7F-2D27-4188-915D-71E14841030D.jpeg
    F4F70A7F-2D27-4188-915D-71E14841030D.jpeg
    163,4 KB · Görüntüleme: 38
Anladım hadi hayırlsıı inşallahhh 🥰 bu ay bekleyen herkesin olsunn
Ay amin inşallah isteyen herkesin olsun şimdi ben yumurtlama zamanını nasıl değerlendiricem ve yumurtlama çatlama bitikten sonra yine ilişkiye iki günde bir devam edicez mi yoksa Allah’a bırakıp beklicez mi 😬🥰

Ay amin inşallah isteyen herkesin olsun şimdi ben yumurtlama zamanını nasıl değerlendiricem ve yumurtlama çatlama bitikten sonra yine ilişkiye iki günde bir devam edicez mi yoksa Allah’a bırakıp beklicez mi 😬🥰
Tam anlayamadığım için bir yorumda bulunamadım ama gün aşırı devam edin bence 😊🌸

X