Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm selam sendede karın agrisi varmı bende var ya moralim bozuluyor bebeğime bişey olcak diye bide en son betaniz kaçtı
As canim karin agrim gaz olunca var sonra hemen geciyor birazda kabizlik oldu normalinde bolca kasik batmasi var bendede regl olmadan 1 gun once baktirmistim 70.21 cikmisti bidahada baktirmadim

FF2C7F37-DD99-4F56-9EA8-13A0AE0F19D6.jpeg

Kızlar bat 17 Aralık testi perşembe vermiştim . 8 gün varken umut var mı sizce 😅

Baktım ama yok tarih girdiğimde de sonuç bulunamadı diye çıkıyor sabah testi tekrarlıcam bakalım adetim 13 ünde 2 gün kaldı bakalım hayırlısı ya inşallah yanılmıyorumdur ama evet daha öncelerinde de negatif olduğunda hiç çizgi çıkmıyordu o yüzden heyecan bastı işte
Yeniden yaptıniz mi testi

As canim karin agrim gaz olunca var sonra hemen geciyor birazda kabizlik oldu normalinde bolca kasik batmasi var bendede regl olmadan 1 gun once baktirmistim 70.21 cikmisti bidahada baktirmadim
Benimde öle çıktı 80falan ama arkadaşımın adetten bir gün önce 396 çıktı ikizmiki 😂😂😂😂

Melek Sagin sen tekrarlan mi testi?
Kız sorma gelen giden bitmiyor 2 gündür misafir üstüne misafir 😂😂 ama sabah yaptım test bu sefer daha belirgin çıktı yine de fotoğrafta çok koyu durmuyor ama elimde baktığımda koyuluğunu görebiliyorum ışıktanmıdır nedir anlamadım ama dünkü teste göre daha net çizgi oluşmaya başladı yarın sabah bidaha yapıcam canım

Eklentiler

• 626CBC07-8556-40D3-84A4-5A30E7B3BE1D.jpeg
    626CBC07-8556-40D3-84A4-5A30E7B3BE1D.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 99
Kız sorma gelen giden bitmiyor 2 gündür misafir üstüne misafir 😂😂 ama sabah yaptım test bu sefer daha belirgin çıktı yine de fotoğrafta çok koyu durmuyor ama elimde baktığımda koyuluğunu görebiliyorum ışıktanmıdır nedir anlamadım ama dünkü teste göre daha net çizgi oluşmaya başladı yarın sabah bidaha yapıcam canım
Kız bende gördüm 2. Çizgiyi var bişeyler hee belli. Sen adet tarihini bekle 1-2 gün geçsin sonra kan ver cok heycanlı sayfanın ortasından beri seni okuyorum heycanla ne oldu diye sayfaları geçtim ve burdayım 😃😃

Kızlar benimde 8 aralıktı yumurtalama günüm. Tam o gün birlikte oldum bi de iki gün öncesinde oldum. Göğüslerim acıyor benimde miye olanlir daha regl i tarihim 25 aralık ta olcak ama şimdiden daha yumurtlama zamanımda göğüslerimde hassasiyet oluştu neden olablir sizce? Genelde regl den 2-3 gün öncesinde başlardı ama şmdiden olması ilginç bilen yazablir mi ya

X