Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Melek Sagin üzülmeyin, hiç stresde yapmayın Allah başka büyük dertler vermesin, gebelik şekeri benim kızımda hamileliğimde de çıktı hep kontrol altındadır, açıkçası doğumdan sonrada hep sınırın üstünde ama detaylı baktirmadim.Bende yarın sabah yine kaset test alip yapacagim, belim çok ağrıdı bugün varsa yoksa 15 ne kadar acaba mı diye kurup kurup beklemem.Tekrardan e nabizdan tahlillerin kısmına girip tarih olarak dünün tarihini girin eğer hala yoksa belkide size rutin kan tahlilleri istenmisken hormon tahlilleri istenmemistir.Gecen ay başıma geldi çünkü idrar vermiştim enfeksiyon için test sonucu yoktu hormonlar vardı muhtemelen labaratuvari göndermedik er bende peşine düşmedim.Bilmiyorum olabilirmi ama belkide size hormon (bhgc) bakilmadi.Bu kadar esrarengiz olmaları normal değil.
Kızlar misafirlerim vardı sayfada aktif olamadım sabahta test yapamadım ama az önce yaptım çok çok silik bi çizgi var inanamayıp tekrar tekrar bakıyorum flaşı falan açıp bakıyorum tıpkı hayalet çizgi ama aşırı silik yeni yaptım testi oturdum ağlıyorum şuan heyecandan 😢😢 acaba geç döllenme falan mı o yüzden mi böyle silik çok mu erken daha elim ayağıma dolandı napcağımı bilmiyorum 😂😂

Kızlar misafirlerim vardı sayfada aktif olamadım sabahta test yapamadım ama az önce yaptım çok çok silik bi çizgi var inanamayıp tekrar tekrar bakıyorum flaşı falan açıp bakıyorum tıpkı hayalet çizgi ama aşırı silik yeni yaptım testi oturdum ağlıyorum şuan heyecandan 😢😢 acaba geç döllenme falan mı o yüzden mi böyle silik çok mu erken daha elim ayağıma dolandı napcağımı bilmiyorum 😂😂
Hakkınızda hayırlısı olsun adetinize kaç gün var acaba bende aşılama oldum bugün 7. Gün çok merak ediyorum yarın baksam testte çıkar mı acaba?

Hakkınızda hayırlısı olsun adetinize kaç gün var acaba bende aşılama oldum bugün 7. Gün çok merak ediyorum yarın baksam testte çıkar mı acaba?
13 Aralık bat benim bu güne kadar yaptığım testlerden hiç böyle silikte olsa bi yanıt alamadım ben ama belirtilerim ilk defa bu ay böyle çoğaldı ve çok yoğun yaşadım insan kendi vücudunu tanıyor gerçekten hissediyor farklı bişeylerin olduğunu aşılama ile bi bilgim yok ama doktorunuz hangi tarihi söylediyse onu bekleyin derim

13 Aralık bat benim bu güne kadar yaptığım testlerden hiç böyle silikte olsa bi yanıt alamadım ben ama belirtilerim ilk defa bu ay böyle çoğaldı ve çok yoğun yaşadım insan kendi vücudunu tanıyor gerçekten hissediyor farklı bişeylerin olduğunu aşılama ile bi bilgim yok ama doktorunuz hangi tarihi söylediyse onu bekleyin derim
Benim bu 2. Aşılama 3 yıldır istiyoruz şimdiye kadar olmadı bu sefer yumurtalamadan sonra aşırı göğüs hassasiyeti var doktor 12 gün sonra diyor test beklicem inşallah sabredebilirsem

Remini atsanız bakarız canım bizde🤗

En son 10 kasımda regl oldum işte telden takvimde 13 Aralık diyor bilmiyorum pko var ya benim belli olmuyor kan tahlillerim çok güzel ama ultrasonda pko dedi doktor
Dongunuz ne bende 10unda regli oldum 28 gunde oluyorum 8 aralikta olcaktim iste pkodan dolayi mi tarih oyle

Merhaba kan verdim sabah. Sonuç pozitif 39,12 çıktı. 😊 İyi bir değer mi bilemiyorum ama en sağlıklısı pazartesi bir daha yaptırıp artış durumuna bakmak. Sanırım... 😊
Hayirli yukselisler saglikli gebeliklerin olsun gozun aydin 🥰 ne kadar gecikti regln yada kac gun kala baktilar

Eklentiler

• 531A2CFA-1104-46AA-BD13-C70F72E66A5B.jpeg
    531A2CFA-1104-46AA-BD13-C70F72E66A5B.jpeg
    31,8 KB · Görüntüleme: 81
Melek Sagin fotoda belli etmiyor tabiki yada ben göremiyorum ama silik çizgiyi siz görebiliyorsunuz Allahtan hayırlısıyla var demektir, güzel sonuçlanır inşallah...incirli dondurma dizinde hayırlı olsun ve diğer pozitif Gören herkesin,Allah cümlemize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah birbirimize dua edelim...

Melek Sagin fotoda belli etmiyor tabiki yada ben göremiyorum ama silik çizgiyi siz görebiliyorsunuz Allahtan hayırlısıyla var demektir, güzel sonuçlanır inşallah...incirli dondurma dizinde hayırlı olsun ve diğer pozitif Gören herkesin,Allah cümlemize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah birbirimize dua edelim...
Çok dikkatli bakınca telefondan belli oluyor ama elimde bakınca kolayca görünüyor ben bi tereddütte kaldım hatta 😂 dedim aklım oyun mu oynuyor bana sonra eşim de baktı var dedi ondan sonra inandım zaten o kadar çok sonuçsuz test gördüm ki insan tereddüt ediyor hatta ilk gördüğümde yok ya dedim gözüm falan yanılıyordur ama eşimde bakıp var görünüyor dedi ve kürdanla tam yerini gösterdi dedim tamam yanlış görmüyorum 😂😂 insan ne hallere giriyor yarın sabah hemen test yapıcam yine koyulaşmış olur belki sanırım geç döllenmeden dolayı böyle oluyor

Yada değerim mi çok düşük o yüzden böyle çıkıyor en başlarda düşük oluyor ya beta hcg ne bileyim 🤔

Bence silik çizgi varsa gebelik vardır, çünkü negatifte hiç ama hiç çizgi olmuyor.E nabiza tekrar baktinizmi tarihi test gününe ayarlayarak tekrar bir bakiverin hala yoksa belki hiç hormon bakmamislardir.Hatta aile hekimligini arasaydiniz keşke bugün e nabiza düşmüyor sonucu öğrenmek istiyorum diye.Fakat bence sizden güzel haberler alacağız..

Bence silik çizgi varsa gebelik vardır, çünkü negatifte hiç ama hiç çizgi olmuyor.E nabiza tekrar baktinizmi tarihi test gününe ayarlayarak tekrar bir bakiverin hala yoksa belki hiç hormon bakmamislardir.Hatta aile hekimligini arasaydiniz keşke bugün e nabiza düşmüyor sonucu öğrenmek istiyorum diye.Fakat bence sizden güzel haberler alacağız..
Baktım ama yok tarih girdiğimde de sonuç bulunamadı diye çıkıyor sabah testi tekrarlıcam bakalım adetim 13 ünde 2 gün kaldı bakalım hayırlısı ya inşallah yanılmıyorumdur ama evet daha öncelerinde de negatif olduğunda hiç çizgi çıkmıyordu o yüzden heyecan bastı işte

X