Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG-20211208-WA0019.jpeg
usteki çok sonradan çıktı yanlış olma ihtimali varmı ya bu test yanıltır mı

Yaa inşallah yanlıştır kızım Daha 1 yasina gircek rabbim olmayana nasip etsin korktum biraz 😂
Sabah ilk idrar ile yap canım orda da çift çizgi görürsen büyük ihtimal hamilesindir ben o kadar kullandım hiç yanıltmadı beni bide ilk 5 dakika içinde çıkan sonuç doğru oluyor sonradan çıkan sonuç yani çizgi doğru olmuyor

Yanlışsınız isterseniz internette ufak bir araştırma yapın. Normalde kadınların hepsi yumurtlama gerçekleştikten tam 14 gün sonra adet olur. Gidin bi test yapın sabah bence:)
Ben 11 bat ama 4 unde yumurtladim gec yumurtlama oldu yani ben gec mi regl olacagim ozamann

@MelekSagin hakkınızda hayırlısı ile sağlıklısı nasip olur inşallah, keşke bu kadar stresli bir bekleyiş yerine bir kaset test yapsaydiniz bu gece zaten varsa muhtemelen orda da çıkacaktır.

Sabah ilk idrar ile yap canım orda da çift çizgi görürsen büyük ihtimal hamilesindir ben o kadar kullandım hiç yanıltmadı beni bide ilk 5 dakika içinde çıkan sonuç doğru oluyor sonradan çıkan sonuç yani çizgi doğru olmuyor
Tamm canm bunu akşam yaptm sabah ilk idrar la bakcam bı ama kuruma çizgisi olduğunu düşünüyorum bakalm geçen ay hiç adet görmedim inşallah yoktur rabbim isteyen herkese nasip etsin

@MelekSagin hakkınızda hayırlısı ile sağlıklısı nasip olur inşallah, keşke bu kadar stresli bir bekleyiş yerine bir kaset test yapsaydiniz bu gece zaten varsa muhtemelen orda da çıkacaktır.
Test daha çok strese sokuyor o yüzden söz verdim kendime yapmıcam beklicem diye sabırla bekliyorum işte kafamı başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum elimden geldiğince açtım film izliyorum mesela 😂😂

Merhaba arkadaşlar. Bat beklenen adet tarihi galiba Di mi? 4 yıldır bu konulardan uzaktım şimdi yeniden hamilelik düşünüyorum. Düzensiz adet oluyorum ama normal olursa 25 aralıkta olmam gerekiyor. Bekleyelim bakalım :KK70: herkese bol şans :KK70: :KK70:

Merhabalar arkadaşlar ben 3 gün geciktim normalde hiç şaşmaz az önce test yaptım negatif geçen ayda 3 gün adet oldum kesildim

@MelekSagin naptınız öğrendiniz mi sonucunuzu? Hayırlı haberler olsun inşallah, benimde adet sancısı gibi bel ağrılarım oluyor sanırım test doğru göstermiş.Hakkimizda hayırlısı...

Kan da cikr geç döllenme olur belki bi kc gün sonra. Kan verirsin rabbim hayırlı ile hepinize nasip etsin bende hayırlısı ile kucagima almayı rabbim nasip etsin

@MelekSagin naptınız öğrendiniz mi sonucunuzu? Hayırlı haberler olsun inşallah, benimde adet sancısı gibi bel ağrılarım oluyor sanırım test doğru göstermiş.Hakkimizda hayırlısı...
Kızlar aile hekimi yeni atanmış hani bilmiyorum kimseye yorum yapmak istemiyorum ama çok tuhaftı değerlerimi bana göstermedi ilk söylediği şey şeker hastalığı var sende haberin var mı dedi ben şok oldum şekerim çok yüksek çıkmış betayı söylemedi sadece erken daha gecikme bekle adetini ondan sonra tekrar gel dedi ben şeker hastalığına o kadar şok oldum ki hiç bişey soramadık eşimle çıktık odadan sonra ben döndüm dedim ki hamilelik yok mu yani dedim bilemedim ki dedi güldü sonra başka hasta girdi içeri yani ben böyle kalakaldım sonuçlar da yok elimde adam akıllı da bana bişey söylemedi bilemedim ne demektir ya biz sabahın 6 sında kalktık saati kaçırmayalım diye heyecanla gittik bi tuhaf şekilde eve döndük moralim bozuldu benim test bile yapasım gelmiyor kafam şeker hastalığına takıldı ne bi yönlendirme yaptı bize ne bi tavsiye söyledi nede bi bilgi verdi saçma sapan bişeyin içinde kaldım ben bugün

Kızlar aile hekimi yeni atanmış hani bilmiyorum kimseye yorum yapmak istemiyorum ama çok tuhaftı değerlerimi bana göstermedi ilk söylediği şey şeker hastalığı var sende haberin var mı dedi ben şok oldum şekerim çok yüksek çıkmış betayı söylemedi sadece erken daha gecikme bekle adetini ondan sonra tekrar gel dedi ben şeker hastalığına o kadar şok oldum ki hiç bişey soramadık eşimle çıktık odadan sonra ben döndüm dedim ki hamilelik yok mu yani dedim bilemedim ki dedi güldü sonra başka hasta girdi içeri yani ben böyle kalakaldım sonuçlar da yok elimde adam akıllı da bana bişey söylemedi bilemedim ne demektir ya biz sabahın 6 sında kalktık saati kaçırmayalım diye heyecanla gittik bi tuhaf şekilde eve döndük moralim bozuldu benim test bile yapasım gelmiyor kafam şeker hastalığına takıldı ne bi yönlendirme yaptı bize ne bi tavsiye söyledi nede bi bilgi verdi saçma sapan bişeyin içinde kaldım ben bugün
e nabızdan kendiniz bakabilirsiniz sonuçlarınıza. Az çok bi fikir verir

Aile hekimi sonucu onaylamayinca sisteme düşmüyor, eğer rica etseydiniz onayladı akşam 5 den önce sizde görebilirsiniz.Neyse hayırlısı yarın olsun güzel haber olsun.Ben geçen ay aile hekimliğinin kanları gönderdiği labaratuvari aramistim sonucu bekleyemedim işte bazen insan sabırsızlanıyor.
numara versede artık sonuçlar görünmüyr canım sadece sağlık ocagından alabiliyorsunuz sonuçları

Alla Alla doktorlarda ordan bakıyor normalde. Tahlillerim kısmı falan var orda olması lazım
Bak canım böyle görünüyor bomboş tahlillerimde de önceki tahlil testlerim var

Eklentiler

• 2F733E68-462C-445E-85F4-863450D4FBF0.png
    2F733E68-462C-445E-85F4-863450D4FBF0.png
    109,7 KB · Görüntüleme: 91
X