Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar aslında gerçekten böyle testler falan insan iyice strese giriyor ve bazı şeyleri engelliyor. kafaları rahat bırakıp haftada 2 3 kez ilişkiye girilse zaten o yumurtlama dönemi yakalanır ve stressiz düşünmeden yapıldığı için de hamile kalma şansı daha yüksek olur gibi düşünüyorum ben

Kesinlikle katiliyorum size saglik en onemli sey bi doktora guvenemiyceksek nabalim biz insani baslarindan atmaya bakiyorlar malesef hakkini veren doktor bulmak buyuk sans

Gebelik yeni başlayıp kese oluşmamşta olablir. Bnmde 22 aralkl bat. Cumartesiyi beklicem bakalm
Bende 1 2 gun beklemeyi dusunuyorum insan negatifi gorunce cok uzuluyo cunku insallah ikimizdede vardir
Aynen oyle kafandan atman gerekiyo ama atilmiyo iste ben ilk istedgmzde acelesi yok ne zaman olursa o zaman olsun kafasindaydim ama ilk ay olmadi 2. ay olmadi insan ister istemez takiyo kafaya neden acaba diye

arkadaşlar valla nereye soracağımı bilemedim buraya soruyorum.
2 hafta önce bugün çatlama gördüm bugün adet bekliyordum henüz olmadım stresliyim biraz. stresle adetimi geçirmiş olabilir miyim? yarına kadar olmazsam adet test vereyim mi ne dersiniz?

Tabiki ver şimdiye çoktan çıkmıştıırr

Ben o kadar çok sites yapmıştım ki 9 gün gecikti kan verdim 00.1 çıktı ne üzülmüştüm beee yine gözüm doldu bir kaç gün benle öyle test yap peki belirti fln varmı canım

Ben o kadar çok sites yapmıştım ki 9 gün gecikti kan verdim 00.1 çıktı ne üzülmüştüm beee yine gözüm doldu bir kaç gün benle öyle test yap peki belirti fln varmı canım
yumurtlama görmüş müydünüz sizde?
valla kasık ağrım var gibi, tuvalete gidiyorum adet yok yani bilmiyorum :)

Sizinki benimkinden daha net benimki gölge gibi ama regli bekleyin ben gecikmeden sonra 3 gün verdim kan yine de hala bekliyorum değer yükselsin kese gözüksün diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…