Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tam bir hafta var yok canım benden o kadar değil yaa bugün oldu Su gibi akıntı daha da olmadı beyaz akıntı varmı
Var var ikisi bir var zaten daha bir hafta varmış ilkte öyle başlıyor sonra benim gibi olursun çiçeğim inşallah hepimiz gebeyizdir

Ayy cok pardon ya. Evet 22 si regl günüm olucak evet doğru. geçen ayı yazmışım ben 22 si regl günüm ve 8 i değerlendirdm
Canim ikimizin gunleri ayni sende bi gelisme varmi merak ettim benimde 22sinde yani bugun adet olmam gerekiyodu ama henuz olmadim uygulamaya gore ayin 8ini gostermisti bendede o gunude degerlendirdik ama bilmiyorum nolcak 5 gun once erken gebelik testi yaptim malesef negatif cikti ama yanlis cikmis olabilirmi onuda bilmiyorm sadece bekliyorum sende durum ne canim

26 ya da 27 aralik cok sabirsizim yarin test yapayim mi bilmiyorum goguslerim de normalden daha gec agrimaya baslardi normalde bata on gun kala agrirdi iki gundir agriyor ve yavas yavas şişiyor
Benimde hesaplara göre 25 26 gibi duruyor. Yarın sabah test yapacağım. İçin rahat etsin istiyorsan yap. ben negatif gördüm bikac gün evvel bata kadar yapmayacağım dedim. Ama içim içimi yiyor tekrar yapmaya karar verdim. Belirsizliktense sonucu göreyim en azından

İnsaAllah ikimizinki de pozitif cikar. Ben hic test yapmadim hep günüme kadar sabrettim ama bu sefer zor geliyor

Peki hiç doktora gittin mi ? Özel bir sebebi varmıymış canım. Bu arada bende her günü değerlendirdim :) 12 13 14. 5 gün sonra regl olmam lazım. Belki erken gebelik testinde çıkar dedim ama çıkmadı. Mecbur bekliyorum gecikirmiyim diye. Umarım bu kez olur senin

Ben bugün 2 kere yaptım testlere de zam gelmiş. Benim sabırsızlıgım yüzünden cebim delindi valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…