Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah bilir ama ben onlarca test yaptim hic kuruyunca böyle olmadı. İnsallah vardir inşallah hayırlısıyla

Elim ayağım titriyo şu an. Reglime 3 gün var, ultra erken gebelik testi yaptım. Daha bir dakika geçmeden çıktı çizgi. Eşim şehir dışında kimseye söyleyemedim ben de sizinle paylaşmaya geldim kızlar!!
Yurtdısında yasıyorum iki senedir gidememiştim türkiyeye, yarın annem babam geliyor. Onlar da bu haberi aldıgımda yanımda olmus olacak. Su an o kadar karisik duygular içindeyim ki, inanamıyorum hala

Edit: var dimi ya bana baktıkça daha az varmış kendimi kandırıyomusum gibi gelmeye basladı

Elim ayağım titriyo şu an. Reglime 3 gün var, ultra erken gebelik testi yaptım. Daha bir dakika geçmeden çıktı çizgi. Eşim şehir dışında kimseye söyleyemedim ben de sizinle paylaşmaya geldim kızlar!!
Yurtdısında yasıyorum iki senedir gidememiştim türkiyeye, yarın annem babam geliyor. Onlar da bu haberi aldıgımda yanımda olmus olacak. Su an o kadar karisik duygular içindeyim ki, inanamıyorum hala

Edit: var dimi ya bana baktıkça daha az varmış kendimi kandırıyomusum gibi gelmeye basladı

Eklentiler

• 97D96D79-1D6F-4CF9-935F-4F9A8CEAD067.jpeg
    49,3 KB · Görüntüleme: 50
Var güzelim hayırlı uğurlu olsun

Reactions: RAU
o En kötü testi seçmişsin bunda tek çizgi değil tartı işareti çıkması lazım canım

Cok sevindim canım benim gözün aydın olsun

Öyle mi ilk defa duydum
paketin den emin ol istersen belki tek sizgili olandandir ama ben arastrima yapımda pembe çizgili testle daha iyi sonuç veriyor ve kuruma çizgisi çıkmaz diyordu ondan beri ben clearin sadece dijital olanini kulandım bunlara güvenmiyorum

galiba bu test tek çizgili olandan... Hayırlı uğurlu olsun rabbim sağlıkla 9 ayı tamamlamaya nasip etsin... darısı benim ve tüm isteyenlerin başına

galiba bu test tek çizgili olandan... Hayırlı uğurlu olsun rabbim sağlıkla 9 ayı tamamlamaya nasip etsin... darısı benim ve tüm isteyenlerin başına
Evet tek çizgi, yarın sabah dijital olanlardan yapacagım bakalım amin inşallah allah isteyen herkese sağlıkla bebegini kucagına almayı nasip etsin

Evet tek çizgi, yarın sabah dijital olanlardan yapacagım bakalım amin inşallah allah isteyen herkese sağlıkla bebegini kucagına almayı nasip etsin
dijitali gecikme olduktan sonra yap istersen onda güzel oluyor +2 veya +3 pregnant falan yazınca ben 5. hafta yapmıştım 3+ yazıyordu eşime gosterince gözleri doldu ama yine sen bilirsin tekrar hayırlı olsun canım dikat et kendine ve bebeğine ❤

Bugün simdi yaptım cok net yine kopkoyu diğer çizgi 2 gündür çatlaması gerekmez miydi sizce? Kaç günde çatlar?
yumurtlama olunca t çizgi si c den koyu olur ikinci gün aynı dercede olur 3. gün de silikleşir çatlama oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…