Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yumurtlama görmüş müydünüz sizde?
valla kasık ağrım var gibi, tuvalete gidiyorum adet yok yani bilmiyorum :)
O zaman göğüs hassasiyeti vardı diye hatırlıyorum canım ovulasyon testi ile takip ettiğim için yumurtlama gününü değerlendirmiş dik şimdi de yine aynı şikayet iki hafta dir göğüs ağrım var beyaz krem akıntım var haftaya bugün test yapacağım İnşallah 🤲

1A3F5C4E-D22A-43C9-BF44-F0959123371F.jpeg

Bata 2 gün kala

Maşallah cok iyi koyulasmis. Zaten bu koyuluk reglin gecmeden cikmasi fazla bile 😊 regli geçince hayalet cizgi olanlarda var seninki iyii 🥰

Maşallah cok iyi koyulasmis. Zaten bu koyuluk reglin gecmeden cikmasi fazla bile 😊 regli geçince hayalet cizgi olanlarda var seninki iyii 🥰
Çok teşekkür ederim içime su serptiniz o güzel gönlünüzce olsun her şey Rabbim tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin size 🌸💕

Anlamadım.
O zaman göğüs hassasiyeti vardı diye hatırlıyorum canım ovulasyon testi ile takip ettiğim için yumurtlama gününü değerlendirmiş dik şimdi de yine aynı şikayet iki hafta dir göğüs ağrım var beyaz krem akıntım var haftaya bugün test yapacağım İnşallah 🤲
Yumurtlama gördülten sonra adet tarihinizde refl olmadınız mı şödi ? Yumutlama görmenize rağmen mi 9 gün gecikti regliniz?

16403685523242068637975638689589.jpg
reglime 4 gün kala sabah ilk idrarla yaptığım testim flaşla görülen hayal meyal çizgi vardı durdukça netleşti sizce bişey var mıdır yoksa kuruma çizgisi mıdır 🥺 şuan reglime 2 gün var

X