Aralık ayında gebelik düşünen arkadaşlar

aralıkta bebek yapıcam inş adet bitsin hemen başlıyorum batımı ekleyin 26 aralık
kendimide anlatıyım 4 düşük 3 tane 14 hafta 1 tane 11 hafta 2 kız 2 erkek bebek
pıhtılaşma ve dozu ayarlanayaman iğne sorunum var rahimde perde vardı alındı bu kadar değil yaş 21 evliliğin 3. yılı
tek eksik bebek

Bugünü yarını değerlendir bu günleri sakın atlama Hadi gelsin Melek :)

Değerlendiriyoruz bakalım cnm hayırlısı şu iki günü de atlatıyım 1 hafta mola vericem
Bu arada benim dün 16. günümdü,daha önce ovülasyon testinde 14.gün çift çizgi görmüştüm sanırım bu ay geç yumurtladım birazcık aman geç yumurtlıyım siklusum sarkmasında şu kimyasal gebelikten dolayı o akıntıyı gördüğüme çok sevindim sanırım bunu yediğim ballara borçluyum

Kayıplarına üzüldüm canım Rabbim inşallah bu sefer sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder

Evet en azından çift çizgiyi gördüm diye avutuyorum kendimi
sırayla çft çizgi kese kalp atışları sonra hareketler sonra kucağında bebek olur inş
aslında başkasına teselli vercek psikolojide değilim ama inanmak istiyo insan ben cok korkuyorum cok heycanlıyım cok tuhafım ham,ile kalabilcek bi psikoloji değil ama hamile kalabiliyoken deneyerek bulmam lazım

selam cnm mantardan dolayımı kımyasal oldu acaba :26:

Mantardan tedavisi için kadın doğumcum sağolsun bana antibyotik fitil+tek kullanımlık antibyotik toz verdi tamda yumurtlama günlerimdeydim bebek istediğimide biliyodu tedavi bitene kadar korun fln demedi ve %90 antibyotik kullandığım için sorunlu oldu bebek tutunmadı ve adetle atıldı

Çok gençsin canım.. 4 kez çok zor allah yardımcın olsun.. Rabbim bu sefer yüzünü güldürsün inşallah..

Aminn inşallah canım hepimizinn inşallah
Umarım sende sağlıkla kucağına alırsın bebeğini

gebelerde kullanılanları var canım.. Ama bukadar erken gebelikte verilmelimiydi bilemiyorum.. Geçmişleri ders alarak düşünelim, hedefimiz BEBEK :) ve o gelene kadar hep ümitle bekliycez..

gebelerde kullanılanları var canım.. Ama bukadar erken gebelikte verilmelimiydi bilemiyorum.. Geçmişleri ders alarak düşünelim, hedefimiz BEBEK :) ve o gelene kadar hep ümitle bekliycez..
ben cok korkuyorum biraz cesarete ihtyacım var sende o ışığı gördüm bi iki bişey söyle cesaretimi toplıyım

Canım ilacın prospektüsünde gebelik fark edildiğinde hemen ilacı kesip doktora danışın diyodu ben de deli gibi doktora güvendim vardır bi bildiği diye neyse artık düşünmek istemiyorum

merhaba canlar ya bizim bu ay 3. deneme olacak ovulasyon testi kullandım ilk defa geçen hafta perşembe çift çizgiyi gördüm değerlendirdik o arayı yani bata daha çoook var ama çatlıyacam meraktan bu ay fenayım yani sürekli bi hesap kitap halindeyim dmllendi mi yoluna devam mı ediyor yok yerleşme ne zaman olacak offffffffffff........

Canım ilacın prospektüsünde gebelik fark edildiğinde hemen ilacı kesip doktora danışın diyodu ben de deli gibi doktora güvendim vardır bi bildiği diye neyse artık düşünmek istemiyorum

tatlım ya çok üzüldüm çok geçmiş olsun ne saçma doktorlar var doktor denmez onlara ya.... neyse yaranı deşmek istemiyorum canım ama kızmadan da geçemedim kusura bakma....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…