Aralık ayında gebelik düşünen arkadaşlar

Bu tarz şeyler seni strese sokar canım, ve stres yaramıyor inan bana.. Sakin ol bekle gününe 1-2 gün kala yaparsın...

Bu tarz şeyler seni strese sokar canım, ve stres yaramıyor inan bana.. Sakin ol bekle gününe 1-2 gün kala yaparsın...

haklısın tatlım da şöyle bi durumum var benim bat a daha 13 gün var ovulasyon testinde geçen perşembe yani 22 kasımda çift çizgiyi gördüm 23 de test çizgisi daha kalındı 24 de silikleşti yani çatladı yumurta teste göre bata 13 gün olmasına rağmen dün geceden beri göğüslerimde dolgunluk uclarında hassasiyet var dokunulmaycak kadar değil alam dokununca hafif acı var ve akıntım fazla su gibi beyaz renkte... bu normal değil bu kadar akıntım olmazdı ve göğüslerim en fazla adetime 1 hafta kala hassaslaşırdı bunlar şüphelendiriyor beni tatlım o yüzden bi de adetime yakın ilişkiye girince ilişki sonrası olan adet ağrısı gibi olan bi ağrım olurdu o da şimdiden başladı dün geceki ilişkiden sonra oldu mesela...

Geçen aylarda gebe olanlardan birisi de daha birliktelik gününün ertesi gün hissetmiştim diye yazmıştı... Ama gebelik oluşumu sonrası Beta HCG salgılanmasıyla beraber başlıyor belirtiler Bilimselliği bu..

tabi canım implantasyondan sonra hcg atıyor öyle başlıyor hafiften belirtiler benim döllenmeden sonraki 6. günüm bugün 3-7 gün sürüyormuş yerleşme ben sanırım baya erken adet olucam bu belirtiler bebek değilse ona işaret...

Canım ne belirtisi daha bismillah yeni çalışmalara başlıycam ben... Ama ilk hafta BATı olanların belki vardır belirtisi..

dogru soyluyorsun canımm pardonn benim batıma 3-4 kaldı yaaa ondan heyecan yaptım bırazzz batı yakın olan arkadaslarrrr kımseee yokmu

yaa kızlar ya bu yumurtanın çatlamasını nasıl hesaplıyorsunuz ya çatlayıncammı yakınlaşmak gerekiyor ya?bu bat dediğiniz ne amanın cahal kaldım bende çocuk istiyorum banada tüyoları anlatıverin nolurrr yaaaa

son 5 gün benim için! hayırlısı neyse o olsun ilk gebeliğimde pek belirti yoktu regl geçince 5.gün yapmıştım çıkmıştı ama kaybettim onu kısmet değilmiş

Canım normalde akıntının geldiği gün ve takibindeki günler.. Ama buna aldanma.. Adetin bitince gün aşırı çalış...

Öyle düşünme sakın.. kendini gevşet yoksa tutunacağı varsada tutunamayacak.. İşte bunu yapmayalım diyorum.. STRES YOOOOK ....

günaydınn kızlarrr nası gidiyorrr BAT bekleyişi...... benimm göğüslerim patlama noktasına yaklaştı

Son düzenleme:
günaydınn kızlarrr nası gidiyorrr BAT bekleyişi...... benimm göğüslerim patlama noktasına yaklaştı

Gunaydın canım... Ben ovulasyondayım bu hafta... Sizler açılış yapın inşallah... Rabbim bu cuma gününde yüreğimden geçenleri duysun..Tüm bebek isteyenleri görsün, elini üstümüzden çekmesin inşallah..

aminn canım inşallah haftaya herşey belli olacakk ya üzülcez ya sevinecez hepimiz için hakkımızd hayırlısı olsun inşallah... canım sen bu hafta bol bol çalış ozamannn hadi bakalımm bol yumoşlu günleri diliyorum sana

Son düzenleme:

Çalışıcaz artık gerisini rabbim bilir.. Hayırlısı ondan...

Benim yumurtam salı günü çatladı bugün biraz adet sancım var niyeki acaba :2:

ne yazıkki kahveler göründü canım bende şimdilik sadece leke şeklinde gerisi gelecek hissediyorum

ne yazıkki kahveler göründü canım bende şimdilik sadece leke şeklinde gerisi gelecek hissediyorum

Belki yerleşme kanamasıdır cnm bi de biz geçen ay kimyasal geçirdiğimiz için ancak toparlıyodur kendini bu ay olmazsa diğer ay olur Rabbimin izniyle üzülme canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…