Aralık ayında gebelik düşünen arkadaşlar

slm arkadaşlar benimde adetim 27 kasım inşallah hamileyimdir.on gündür sanki adet olacakmışım gibi karnım ve belim ağrıyor ara ara hamilelik belirtisi olabilir diye duydum hadi hayırlısı

Bende varim kizlarr 4 aralik benimde bikac gundur bel agrim var bakalim hastalikmi.umarim degildir

kızlar bende geldım bu topiğe. inş bu ay olur diyorum bende. bat 26 aralık. rabbim isteyen herkeze versin inşşş. dua edelim birbirimize.

bende suan hastayım 2.bebegı ıstıyoruzz, 20 aralıkta olurum herhalde olursam insallah olmam tabıkı herkezın gonlune gore olsun arkadaslar ınsallah

Insallaaahhhh herkese isteyen herkese versin rabbimm,bende varim bat 15 aralik.

herkese merhaba benimde bat 3 aralik bu ay ilk denememizdi umudum yok ama kismet tabiiki:)

kızlarrr bende aralık ayına kalanlardanım ama bu ayda olmıcanı çok iyi biliyorum.yani sıfır beklentim var.üzüleceğimi sanmıyorum.uzunca bi süredir girmiyorum foruma.sizede arada bir girmeyi; girsenizde kafanızı buraya takmamayı öneririm.bi kere zaten hamile haberlerini alınca bi telaş başlıyor ben ne zaman kalacağım hamile diye.ben geçen ay çıldırmış gibi okuyordum forumu devamlı.bu ay hamile kalırım stresim gitti falan demiyorum ama en azından çok çok daha az düşünmeye başladığımı farkettim ve bu beni çok hafifletti.demekki dedim beynimi devamlı bunla yoruyormuşum.birde etrafın baskısı,falan filan hepsi boş..zihnimi yormayınca hafiflediğimi hissettim.kızlar rahat bırakalım kendimizi.hamile kalmak için değil(tabiki hamilede kalalım biran evvel) kendimiz için rahat olalım...

kızlarrr bende aralık ayına kalanlardanım ama bu ayda olmıcanı çok iyi biliyorum.yani sıfır beklentim var.üzüleceğimi sanmıyorum.uzunca bi süredir girmiyorum foruma.sizede arada bir girmeyi; girsenizde kafanızı buraya takmamayı öneririm.bi kere zaten hamile haberlerini alınca bi telaş başlıyor ben ne zaman kalacağım hamile diye.ben geçen ay çıldırmış gibi okuyordum forumu devamlı.bu ay hamile kalırım stresim gitti falan demiyorum ama en azından çok çok daha az düşünmeye başladığımı farkettim ve bu beni çok hafifletti.demekki dedim beynimi devamlı bunla yoruyormuşum.birde etrafın baskısı,falan filan hepsi boş..zihnimi yormayınca hafiflediğimi hissettim.kızlar rahat bırakalım kendimizi.hamile kalmak için değil(tabiki hamilede kalalım biran evvel) kendimiz için rahat olalım...

Canım teyzem kadın doğumdahemşire, hemoglobin 7,5 ile gebelik başlangıcı yapanlar var.. evet değerin düşük ama demir ilacıyla halledebilirsin

selam kızlar .. hafta sonu giremedim.. nasılsınız inşallah... ben bugün regl oldum.. kısmetse cumaya ameliyatımı olucam.. inşallah sorunsuz geçerde 2013de kavuşurum bebeğime :)

canım konun hayırlı olsun öncelikle..umarım herkese şans getirir..
biliyorsun ki yaklaşık 5 aydır bebek istiyorum ama nasip olmadı daha
yakşalık 2 aydırda kistim için tedavi görüyordum.. tedavim bitti son bir konteolüm kaldı bu hafta gideceğim
kist kaybolmuş mu onu öğrenicem
eğer kaybolmuşsa aralık ayında bende çalışmalara başlicam
umarım aralık ayı bizim için hayırlı olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…