Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

memedeki his sanki dolgunluk gibi oluyor.içi dolmuş,şişmiş gibi.koltukaltıma doğru ara ara sızı...bir de hani saçınızı sımsıkı bağlarsanız açtığınızda o bölge acır,kaşınır falan ya,uzun süre sutyende kalınca özgür bırakır bırakmaz acıyor,sızlıyor,kaşınıyor. ben bir beden büyük sütyene geçtim.bir de sanki 20 yaşımdaki gibi oldular

aynen evet koltuk altım acııı korktum hatta kıst falanmı var dıye banyoda kontrol ettım bısey yokktuu
şişkinliği eşimde farketti kocaman olmuşlar

aynen evet koltuk altım acııı korktum hatta kıst falanmı var dıye banyoda kontrol ettım bısey yokktuu
şişkinliği eşimde farketti kocaman olmuşlar

canım o hassasiyet ve ağrı adet olmadan 1 hafta önce başlıyoo bende,yani bu belirti hem adet hemde hamiş belirtisi ,nasıl ayırt ediliyo ki acaba:26:

canım o hassasiyet ve ağrı adet olmadan 1 hafta önce başlıyoo bende,yani bu belirti hem adet hemde hamiş belirtisi ,nasıl ayırt ediliyo ki acaba:26:

evet işte benımde adetıme az kala olurdu ama ben bayadır boyleyım ondan değişik dedim umutlandım ama nebileyim

bence adet belirtisiyle hamilelik belirtisinin arasinda hic bir fark yok
hatta ablamda demisti
ilk hamileliginde sanki adet olucakmis gibi olmus ama meger hamileymyis

sen o sabirsizligi bide bana sor.....
sen ne zamandir istiyorsun canim

çok olmadı aslında 5 ay korunmadık ama takmıyodum hiçç ama bu ay cok ıstıyorumm dr gıttım hıcbı sorun yok normal dedi 6 ay daha korunmadan devam et falan dedi olabılıyormus böle

bende de regl öncesi olurdu ama bu daha farklı canım, resmen taşıyor!...ve ben 32 yaşındayım,ister istemez biraz deformasyon var (ilk gebeliğimde de çok şişti,bebeğin kalbi durunca balon gibi söndüve o zaman sarkma da oldu...şimdi 20 yaşıma geri döndüm sanki,sert ve dik.

aynen canim esim gececiyken bende oturuyorum öyle sabaha kadar

Allah sizi ne yapmasın:))ben o kadar tırsıyorum ki yalnızken çişim geliyo onu etmeye bile çıkamıyorum.yatak odasında yatağın içinde kıvranıp duruyorum.bi de oturma odasında otursam kafayı yerim ortamı dinlemekten bi de muhabbet kuşu var zamanlı zamansız çıt pıt ses çıkartıyo.ama şart olsun eşim gececiyken benim de hafta sonumda sabaha kadar oturmayı denicem belki pc başında korkmam:18:

evet işte benımde adetıme az kala olurdu ama ben bayadır boyleyım ondan değişik dedim umutlandım ama nebileyim

inşlhh canım hamişsindir,

hatta ablamda demisti

benim ablamda göğüs uçlarının daha koyulaştığını farketmişş,daha sivrileştiğini filann,,, artı olarak bunlar da oluyormuşşş:87:

çok olmadı aslında 5 ay korunmadık ama takmıyodum hiçç ama bu ay cok ıstıyorumm dr gıttım hıcbı sorun yok normal dedi 6 ay daha korunmadan devam et falan dedi olabılıyormus böle

evet olabiliyormus
bendede hic bir sorun yok dedi ama bakalim hayirlisi bende olmazsa 2. ayda gidicem dr.a tekrar insallah gitmeden olur yaa

hatta ablamda demisti

kasık batmalarını ben ilkinde öyle sanmıştım,ama uzun süre oturunca ya da yatınca ayaga kalktığım an oluyor. tempolu yürüyüş adet sancısını azaltır,gebelikte yine vücut beni yorma tepkisi veriyor galiba kramp giriyor.ben çok hızlı tepki veriyorum, daha günüm gelmeden...dr da vücudumun bebeği yabancı cisim olarak algıladığını ve bunun tehlike yarattığını söylüyor( daha rahim içine ekilmeden bulantı ve tat değişikliğim vardı...

anladım canım,benimde hep reglime 1 hafta kala göğüsler dikleşiyorr,,,taşacak gibi oluyorr,,,şuandada öyle,yarın belli olacak bakalımm ,zehranın dediği gibi rengimiz belli olacakkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…