Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canim pencerelerini ve kapini sIkica kapatirsin hic bisey olmaz
hem biz varizya

mrb sıze bısey sormak ıstıyorum dıyolarkı ılk bırlesmeden sonra 24 saat gecmeden tekrar ılıskı olursa sperm ölur bole bıse varmı:97:

turlikçim korkma,,,kk da kocişi nöbette olan bi sürü arkadaş var,,,gece onlarla muhabbet edersinn,,,bi bakmışsınn sabah olmuşşş,,,

canim pencerelerini ve kapini sIkica kapatirsin hic bisey olmaz
hem biz varizya

evet canım sizinle sohbet ederek zaman su gibi akıp giderde bakalım sizin eşleriniz o zaman gececi olucak mı?bu arada sırf pencere kapı kilitlemekle kalmıyorum ben salon ve koridorun ışığını da açık bırakıyorum...yazınca fark ettim ben bayaaaaa bi manyakmışım da haberim yokmuş

Son düzenleme:

hehe olsun hem ben seni korurum

turlikçim korkma,,,kk da kocişi nöbette olan bi sürü arkadaş var,,,gece onlarla muhabbet edersinn,,,bi bakmışsınn sabah olmuşşş,,,

şen dullarnormalde arkadaşlarla eşlerimiz gececiyken biz kendimize şen dullar deriz.şu an da çok ilginç bi saptama yaptım artık hayatımız normal ve kk olarak ikiye ayrılmış durumda ama ben sanki burda daha doğal hissediyorum kendimi zaten normal hayatta kimseye anlatamadıklarımızı,soramadıklarımızı paylaşmak için burda değil miyiz

ay supersınız yahu guldurdunuz beni

aynen canım,burda paylaştıklarımı annemle ,ablamla paylaşamıyorumm,,, çoğu şeyi burda öğrendim kendi adımaa..:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…