Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

:KK71::KK71::KK71::KK16:ayy canım ya, allahım bana da teyzeliği size de anneliği tez elden nasip etsin!

Amin canım inşallah:KK16:kızlar ben kaçar benimki iyice huysuzlandı yeter artık diyor yarın gelirim inşallah hepiniz rabbbime emanetsiniz yarın güzel haberler duymak dileğiyle...:emir_bebek::KK16::KK55:

valla canım bizde eczacıyı zengin etme yolunda ilerliyoruz valla psikolojiktir diyorum belirtiler ama yinede insan ümitlenmeden edemiyor kızlar bi kocişe vermem lazım bilgisayarı gelirim birazdan kaçmayın biyere heeeeee:KK20:

idrar testi hep yanılıyo kızlar ya ben bi türlü güvenemiyorum silik çıksa belki daha belli olmamıştır pozitif çıksa bi yanlışlıkmı var acaba en iyisi kan testi ben yarın yaptırıcam bekleyemiyorum artık daha fazla hekesten gizli eşim bile bilmiycekk :KK1:

sedase cok tesekkür ediyorum canım yardımların için...kendine çok dikkat et...

aşk olsun, ne yaptım ki?inşallah hayırlı haberle dönersiniz hepiniz buraya!
ahh kahveee :)) ben dikkat ediyorum artık,çok nadir içiyorum o da iki yudum,tadımlık...

bu kadar olur ya,bende kahve yapayım diye yazdım baktım canı kahve çeken tek ben değilmişim:KK1:
Bende yapayım türk kahvemi geleyim:KK55:

valla kıskandım sizi kızlar...ben de bi kahve yapayım diyorum ama bugün 2 tane içtim1 tane de daha içersem yarın okulda zombi olurum.uykum geldi ama yatmak istemiyo canım.Allahtan eşimde maç özeti izliyoda bilgisayar kavgası olmuyo...neyse yarım saat daha oturayım da yatayım ben...
yaaa kızlar sizin eşleriniz gececiyken siz ne güzel saatlerce oturabiliyosunuz ben eşim gececiyken yalnız kalmaktan korktuğum :18::18::18:için oturamıyorum hemen yatıyorum hemde saat 10 da

kızlar maşlh bayaa kalabalığızz,,,Allah muhabbetimizi artırsınn
mutluluk naptın canım çalışmalara başladın mı:KK66:

valla kıskandım sizi kızlar...ben de bi kahve yapayım diyorum ama bugün 2 tane içtim1 tane de daha içersem yarın okulda zombi olurum.uykum geldi ama yatmak istemiyo canım.Allahtan eşimde maç özeti izliyoda bilgisayar kavgası olmuyo...neyse yarım saat daha oturayım da yatayım ben...
yaaa kızlar sizin eşleriniz gececiyken siz ne güzel saatlerce oturabiliyosunuz ben eşim gececiyken yalnız kalmaktan korktuğum :18::18::18:için oturamıyorum hemen yatıyorum hemde saat 10 da

hehe valla ben 10 bardak kahve icsemde beni etkilemiyor hemen yataga gömüldügüm gibi gidiyorum:KK52::KK51:

bende yanlızımmm eşimm nöbettee

bütün kızlar toplandık o zaman:KK8:
ben yatamıyorum eşim gece nöbetinde olduğunda.
oturuyorum böyle dayanabildiğim kadar.
Bi yerden sonra uyku baskın geliyo dalıyorum kanepede,
eşim uyandırıyo sabah.
onsuz yatak odasında uyuyamıyorum.
ancak sabah geçiyorum o geldiğinde.
bu topikte vakit çabuk geçicek o zaman:KK6:

benımde son 8 günüm son 1 haftadır kasıklarımda batma göğüslerimde aşırı hassasiyet ağrı bi değişiğim sanki, normalde adetıme 3,4 gun kala olurdu ama daha deişik bi ağrı ümitlenmekte istemiyorum ama ne bileyım acaba kan testı yaptırsam cıkarmı

bütün kızlar toplandık o zaman:KK8:
ben yatamıyorum eşim gece nöbetinde olduğunda.
oturuyorum böyle dayanabildiğim kadar.
Bi yerden sonra uyku baskın geliyo dalıyorum kanepede,
eşim uyandırıyo sabah.
onsuz yatak odasında uyuyamıyorum.
ancak sabah geçiyorum o geldiğinde.
bu topikte vakit çabuk geçicek o zaman:KK6:

aynen canim esim gececiyken bende oturuyorum öyle sabaha kadar:KK53:

benımde son 8 günüm son 1 haftadır kasıklarımda batma göğüslerimde aşırı hassasiyet ağrı bi değişiğim sanki, normalde adetıme 3,4 gun kala olurdu ama daha deişik bi ağrı ümitlenmekte istemiyorum ama ne bileyım acaba kan testı yaptırsam cıkarmı

canim bende simdiye kadar ne kadar hamilelik belirtisi varsa yasadim aha bu sefer hamileyim dedigimde yine hüsrana ugradim bence sen yinede adetini bekle

X