Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ne güzel dedin canım yaa...umutlar biter mi ocakta da devam eder gerekirse şubatta martta da...

Allah hepimize tattrr inşallah bu güzel duyguyu pes etmek yok....tecrubelerle deneyımlerle öğrenıyoruz brseyler...27 yasındayım daha 1 yıla kdr cahil yetişmişim resmen brseyden hbrm yoktu..))))bu topıkler sayesnde öğrendm

bu ay da olmazsa dusunyrm internetten sıpariş edıcem kucuk yerdeyım..bnm işyerınden arkdsm 6 aydan sonra ovulasyon testi deneyıp hamıle kaldı...

bizde dün netten sipariş verdik canım,inşallah vesile olur da ocak ayında güzel haberi alırız.
iki aylık aldık bakalım yarın ya da salı günü gelir herhalde.yanında hamilelik testide veriyorlar.

slm kızlar sohbet baya koyulaşmış ya valla benim karnım davul gibi şiş kızlar ya adet olucak gibi resmen görseniz 5 aylık hamile dersiniz (keşke) valla benim kasıklarımda elleyince var acı yani adet ağrısı gibi değil benim adet öncesi ağrım çok olurdu ama karın ağrısı şeklinde bu ağrı elleyince batma gibi sanki farklı ama tabi psikolojikte olabilir kaldı 2 gün inşallah hastalanmam bugünde eşim bence sen hamilesin dedi nerden anladın dedim söylemicektim ama söyleyeyim diyo 1-2 gündür yüzünde farklılık var böyle hamile değişikliği gibi diyor bende dalga geçme falan dedim ama gerçekten dedi üfffff ya acabalar delirtçek beni valla:KK60:

canım belirtilerin hamilelik belirtisi inan bana inşallahta gerçekten öyledir...kasık ortasındakini daha önce duymuştum ve duyduklarım hep hamileydi hakkında hayırlısı olsun...

innnşallah zehra...ben ıkı aydr hüsran yasıyorum ama guruldama ve o cukurluk ılk defa cıktı bu ay o yuzde azıcık umıt var :KK43:(

slm kızlar sohbet baya koyulaşmış ya valla benim karnım davul gibi şiş kızlar ya adet olucak gibi resmen görseniz 5 aylık hamile dersiniz (keşke) valla benim kasıklarımda elleyince var acı yani adet ağrısı gibi değil benim adet öncesi ağrım çok olurdu ama karın ağrısı şeklinde bu ağrı elleyince batma gibi sanki farklı ama tabi psikolojikte olabilir kaldı 2 gün inşallah hastalanmam bugünde eşim bence sen hamilesin dedi nerden anladın dedim söylemicektim ama söyleyeyim diyo 1-2 gündür yüzünde farklılık var böyle hamile değişikliği gibi diyor bende dalga geçme falan dedim ama gerçekten dedi üfffff ya acabalar delirtçek beni valla:KK60:

:)))))))gercektende hamişlerın yuzune bır aydınlık çökuyor ama

kızlar, bilgisayarı sehpaya çektim, topiğimizi okuyayım diye,üç saattir uyuklamaktan bitiremedim ya :KK53:dünden beri iyi sohbet dönmüş. benim iki gündür haşatım çıktı. dershane öğretmeni olunca,altıda kalktım,kahvaltı,yol derken anca...sabah 8 akşam 18.30 arası dersteydim ve hep ayaktaydım.belim çok ağrıdı. dr.izin alıp dinlenmem gerektiğini söyledi de nasıl???
eve geldim geleli dana gibi yatıyorum işte!:KK37:
sizde ne var ne yok?

hadi bakalım inşallah canım.bi hamile haberi daha alalım...ekim ayında bende aynen senin gibi çeşitli belirtiler yaşadım hatta eczane aldığım testler sayesinde cirosunu arttırdı:KK1:herşey tamamdı testler bile silik çıkıyodu hatta ben psikolojik olarak doğuma bile yaklaşmıştım:KK60::KK60::KK60:ama kan da değer 1 çıktı.ama inşallah senin psikolojik değildir canım.

slm canım,hoşgeldin.inşallah eşinin tespiti doğrudur.
Ama sana 15'inden önce test yapmak yasak biliyosun:KK34:
kendine dikkat et ama çok da düşünmemeye çalış.
nasıl olsa öğreniceksin.
bizde başladık çalışmalara bakalım,inşallah bu ay gelir bebişim.

bizde dün netten sipariş verdik canım,inşallah vesile olur da ocak ayında güzel haberi alırız.
iki aylık aldık bakalım yarın ya da salı günü gelir herhalde.yanında hamilelik testide veriyorlar.

aa cok ıyıymş adet oldgm gün(ki işallah olmam)edıcem bende ...hayırlısı hepimiz için

slm canım,hoşgeldin.inşallah eşinin tespiti doğrudur.
Ama sana 15'inden önce test yapmak yasak biliyosun:KK34:
kendine dikkat et ama çok da düşünmemeye çalış.
nasıl olsa öğreniceksin.
bizde başladık çalışmalara bakalım,inşallah bu ay gelir bebişim.

inşallah canım ya bu ay yada ocak ayı gelir ikimizin de bebişleri evet yasak biliyorum eşimde yasakladı hatta 30 gün olsun öyle yap diyorrr yaaaaaa pışıkkkkkkkk beklermiyim ben hiç o güne kadar :KK34:

testin adı ne canım?hangi siteden sipariş verdin?

kızlar, bilgisayarı sehpaya çektim, topiğimizi okuyayım diye,üç saattir uyuklamaktan bitiremedim ya :KK53:dünden beri iyi sohbet dönmüş. benim iki gündür haşatım çıktı. dershane öğretmeni olunca,altıda kalktım,kahvaltı,yol derken anca...sabah 8 akşam 18.30 arası dersteydim ve hep ayaktaydım.belim çok ağrıdı. dr.izin alıp dinlenmem gerektiğini söyledi de nasıl???
eve geldim geleli dana gibi yatıyorum işte!:KK37:
sizde ne var ne yok?

canım aman dikkat et evde de yatacaksın tabiki okadar ayakta durmak iyi değil...aman yeğenimize iyi bak oldu mu:KK16:

hadi bakalım inşallah canım.bi hamile haberi daha alalım...ekim ayında bende aynen senin gibi çeşitli belirtiler yaşadım hatta eczane aldığım testler sayesinde cirosunu arttırdı:KK1:herşey tamamdı testler bile silik çıkıyodu hatta ben psikolojik olarak doğuma bile yaklaşmıştım:KK60::KK60::KK60:ama kan da değer 1 çıktı.ama inşallah senin psikolojik değildir canım.

valla canım bizde eczacıyı zengin etme yolunda ilerliyoruz valla psikolojiktir diyorum belirtiler ama yinede insan ümitlenmeden edemiyor kızlar bi kocişe vermem lazım bilgisayarı gelirim birazdan kaçmayın biyere heeeeee:KK20:

X