Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ohhh be hele şükür cidden haaaa

ay kimsecikler kalmamış 3 saattir elektiriğim yoktu ya sinir oldum havadan dolayı galiba,kaynatıp kaçmışınız yahuneyse birdaha ki sohbeti kaçırmam inşallahbol hamişli günlerimiz olur inşallah...

bende aralık ayı anne adayıydım 4 hafta 4 günlük yavrum darısı tüm isteyenlerin basına 9 aylık korunmasız bir dönemden sonra sorun mu var diye düşünmeye başlamıştım

tebrikler... Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bizim başımıza inşallah

ya kızlar karnım ağrıyoo,,,pazartesi gelmeden yoksa regli mi oluyorumm acaba,,,

selaaaaaaaaaaaaam kızlaaarrr
bende bugün öğrendim bebişimin olacağını kan değerim 565 çıktı :)... doktorum 21 aralıkta tekrar bekliyo. henüz bebişimi göremedim ama bizz çok mutluyuzz darısı tüm isteyenlere inşallaah:)

AMİNNNNNN....gözün aydın canım,,,tebriklerr,,,hayırlı olsun bebişinizzz,,,,

tebriklerrrr Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bizim başımıza sat kaçtı senin ?

hayırlı olsun tebriklerrrrrrrrr

Canım tebrikler...

Adet tarihin neydi? Hangi gün yaptırdın kan testini? Belirtilerini yazarmısın?

tebrikler canım kucağınıza alın sağ salim inşallahhhh!darısı başlarımızaaaaa

ha bir de SAT'ını ve belirtilerini yazıver biz de karşılaştıralım hemen dimi ama

bu ay ilk kez deniyorum hamile kalmayı , insan ilk denerken biraz aceleci oluyo acaba olcak mı olmucak mı... adet günü geçmeden gebelik testi yapılsa sonuç alınabilir mi veya adet gecikmesinden başka erken belirtiler olabiliyor mu? şimdiden teşekkür ..inşallah herkes için herşey hayırlısı olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…