Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Hayırdır inşallahhhh
Ne çarşamba mı ?
:KK4: zorla götürcem seni
sen hamilesin kız bak görürsün

çarşamba 15i ya ayın 10 gün geçmiş oluyo o bakımdan :KK1::KK1:
sen bana ben sana hamilesin diyoruz nolcak bizim bu halimiz..bana ben değilim ama sen hamilesin gibi geliyo :KK16::KK16:

sen bana ben sana hamilesin diyoruz nolcak bizim bu halimiz..bana ben değilim ama sen hamilesin gibi geliyo :KK16::KK16:

Bana da tam tersi
Sedasenin yazdıklarını okudum içim rahatladı biraz
Ama sen en iyisini yapıyorsun canım
Bekle bekle daha doğurcan hala test yaptırmıcan

Bana da tam tersi
Sedasenin yazdıklarını okudum içim rahatladı biraz
Ama sen en iyisini yapıyorsun canım
Bekle bekle daha doğurcan hala test yaptırmıcan

milletin 0... diye çıkmış değerleri...senin 3 ve adetine daha var...dedim ya laborant tanıdığıma sordum 5 in üstü gebeymişş.5 e ne kaldı şurda kıs :KK34:

karnım çıkıyomuş ben hala gaz bu gaz diyomuşum hahaha:KK60:

ikinizde hamilesinizzz kızlar deece hele sen hala değilim gibi geliyo diyosun kız daha ne kadar bekliceksin adet olmuyosun işte git test yaptır çatlattın bizi burda

ikinizde hamilesinizzz kızlar deece hele sen hala değilim gibi geliyo diyosun kız daha ne kadar bekliceksin adet olmuyosun işte git test yaptır çatlattın bizi burda

canlarım diyorum ya geçen ay da 7 gün geciktiiiiiiiii...mevsimsel fln ıvır zıvır etkiliyo demek ki...geçen ay tatildeydik hava değişiminden hop atıverdi işte..bu ay bişey de yapmadım ama etkilicek bilmiyorum işte...sadece iştahım kesik ve adetim yok...arada kasık ağrısı oluyo o da oyle çok değil artık...hiç bi belirtim yok yani bence... :KK37:

milletin 0... diye çıkmış değerleri...senin 3 ve adetine daha var...dedim ya laborant tanıdığıma sordum 5 in üstü gebeymişş.5 e ne kaldı şurda kıs :KK34:

karnım çıkıyomuş ben hala gaz bu gaz diyomuşum hahaha:KK60:

He bu arada sonucumu aldım 2.90lı bişi tam da 3 değilmiş :KK9:
Sağol canım az kalmış harbiden de
bakalım 7 gün kaldı
geri sayıma devam
bu gidişle benimle aynı gün test yaptıracaksın :21:

Günaydın kızlarr:KK3:
burada da kar yağıyorr (denizli),süper yaaa:KK64:
puantiyem hayılrı olsun dün akşam güzel haberi vermişsin:KK71:
benim de son 3 günüm,zaman gecmiyor sanki bende de:18:

yaw msj yazıyom gitmiyo aynı şeyi yine yazıyorum..

bugün adet oldum.... Yeni beklenmeyen adet tarihim 5 OCAK

ben şimdi ne zaman başlamalıyım çalışmalara :KK43:
adet tarihilerim : 11 aralık -13 kasım -19 ekim-19 eylül

canım 23 ü yumurtlama günün 13. gününde yumurtluyosun,,,19 21 23 25 27,,,bence bu tarihlerde çalışş,,,

Ya kızlar dün işyerinde bir arkadaşta hamile olduğunu öğrendi yaa... Hem de sadece bir gece de kalmış normalde korunuyorduk dedi.. Ayy dedim anlatın bana da nasıl oluyo bir gece de... Valla işyerinde 3 tane hamile kadın var kafayı yemek üzereyim... BU arada fortelin ovulasyon testini aldım bu ay.. Soğan kürü de yapacam... Tek problem biraz fazla kafaya takıyom onu da engelliyemiyom...

valla canım bence şansa bırakma gün aşırı çalış sen bilirsin tabiii...ama benim bu ay olmamışsa öyle yapıcam..kocamın da canına minnet :78:

valla benim ailemdeki hemen herkes adetten sonra ,çalışmalara başlamış,istedikleri ayda da hamiş kalıyorlar....hiç birinin yumurtlamaya filan baktığı yok,bi ben bakıyorumm:KK76:

X