Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar ısteyen herkese Allah ınsallah hayırlı zamanda bı bebıs verırı bende cok ıstemıştım hazıran ayında bu mutlulugu yasattı bıze.sımdıde dogum heyecanı sardı ınsallah sızlerde cok gec kalmadan alırsınız bebıslerınızı kucaklarınızaaaa

aminn canım,,,Allah sanada kolay doğum nasip etsinn,,,hayırlı,sağlıklı sıhhatli bir bebişin olur inşlhhhh:KK16:

günaydın kızlarrr:KK16: dün gece 9u geçiyodu benim görüntü gitmiş 12 de anca kalkabildimmm :KK53:

:KK1::KK1::KK1: alemsin canım yaa :KK1::KK1:
inşallah ondandır diyeyim :21:
:KK49: (yakıştı mı ne :KK1:)

Yakıştı yakıştı :KK31:

Ya kızlar bişey sorcam gerçi değildir ya neyse
benim göbek deliğimin bayağı bi aşağısında bikini bölgesinde ortada ufak bi çukurluk oluştu
yeni farkettim
eşim düşük bel giyiosun kemer oraya iz yapmıştır dedi ama önceden hiç farketmedim neyse ben zaten unutmuştum onu
ama bugün gördüm biri daha yazmış konulardan birine aynı benim gibi adetine 5-6 gün varmış
biri de altına afrkadaşımın da öyleydi hamileymiş diye yazmış
şimdi gel de umutlanma
:44:

Son düzenleme:
Yakıştı yakıştı :KK31:

Ya kızlar bişey sorcam gerçi değildir ya neyse
benim göbek deliğimin bayağı bi aşağısında bikini bölgesinde ortada ufak bi çukurluk oluştu
yeni farkettim
eşim düşük bel giyiosun kemer oraya iz yapmıştır dedi ama önceden hiç farketmedim neyse ben zaten unutmuştum onu
ama bugün gördüm biri daha yazmış konulardan birine aynı benim gibi adetine 5-6 gün varmış
biri de altına afrkadaşımın da öyleydi hamileymiş diye yazmış
şimdi gel de umutlanma
:44:

bence gel sen umutlan çünkü sen hamilesin.(Bak geçen kavak yellerindeki mine de hamileydi ,labaratuvar sonuçlarında pozitifin yanında 4-650 yazıyodu..4 ten itibaren pozitif demek ki.e senin 3 tü taa ne zamannn :KK52:

bence gel sen umutlan çünkü sen hamilesin.(Bak geçen kavak yellerindeki mine de hamileydi ,labaratuvar sonuçlarında pozitifin yanında 4-650 yazıyodu..4 ten itibaren pozitif demek ki.e senin 3 tü taa ne zamannn :KK52:

:KK9:
Hadi bakalım o zaman
kirpiklerimde karıştı zaten :21:
göğüslerim de şiş
özellikle alt tarafları çok acıyo
gözbebeklerimi daha düşünce gücüyle büyütemiyorum ama inşallah onu da başarıcam yakında:21:

ben doğurduğumu değil de hep test yaparken görüyorum
çift çizgi çıkıyo hep
:KK53:

ayyyyy aynı ben valla bende rüyamda test yapıyorum ve çift çizgiyi görüyorum ama sonra düşürmüşüm ağlıyodum çok Allah korusun yaa çok takıyoruz biz naolcak bizim halimiz bilmem ama bence sen hamilesin çünkü değerin 3 yani yükselmeye başlamış daha çok erken diye bu kadar düşük normalde 0 lı değerler çıkması lazım ama senin 3 bence kesin hamilesin ayyyy hadi inşallah

ayyyyy aynı ben valla bende rüyamda test yapıyorum ve çift çizgiyi görüyorum ama sonra düşürmüşüm ağlıyodum çok Allah korusun yaa çok takıyoruz biz naolcak bizim halimiz bilmem ama bence sen hamilesin çünkü değerin 3 yani yükselmeye başlamış daha çok erken diye bu kadar düşük normalde 0 lı değerler çıkması lazım ama senin 3 bence kesin hamilesin ayyyy hadi inşallah

Benim de çift çzgiden sonra birden teke düşüyor bakıyorum bebeğim gitmiş
aynı ben valla

CANIM İNŞALLAH DEDİĞİN GİBİDİR
İnşallah hamileyimdir
Allah isteyen herkese nasip eder inşallah

Hadi bakalım o zaman
kirpiklerimde karıştı zaten :21:
göğüslerim de şiş
özellikle alt tarafları çok acıyo
gözbebeklerimi daha düşünce gücüyle büyütemiyorum ama inşallah onu da başarıcam yakında:21:

kıyamam ya..ben de aynı durumdayım boşverrr...bu ay değilsek bile ocak-şubat...yılmak yok :KK34::KK34:

soulfly_eu ve deece siz kesin hamişsiniz bana göre,benim umudum pek yok dünden sonra karnım ağrıyoo,sanki adet olcakmışım gibii,,,,:KK14:

soulfly_eu ve deece siz kesin hamişsiniz bana göre,benim umudum pek yok dünden sonra karnım ağrıyoo,sanki adet olcakmışım gibii,,,,:KK14:

Canım inşallah
Ama o ağrılara takma adet olcakmışım gibi bir haftadır karnım ağrıyo benim
herhalde erken olacam diye bile düşündüm
çoğu insan adet olcam karnım ağrıyo diyip sonra hamile olduğunu öğrenmiş
Olumlu düşünelim
İnşallah hamilesindir

kızlar ben kaçıyorum.kocam sen kafayı yiceksin kalk pc başından artık dedi :KK1: sinemaya gidiyomuşuz..akşam görüşürüz herkese iyi pazarlar kızlar.. :KK3::KK3:

X