Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bu ay ilk kez deniyorum hamile kalmayı , insan ilk denerken biraz aceleci oluyo acaba olcak mı olmucak mı... adet günü geçmeden gebelik testi yapılsa sonuç alınabilir mi veya adet gecikmesinden başka erken belirtiler olabiliyor mu? şimdiden teşekkür ..inşallah herkes için herşey hayırlısı olur...

merhaba canım hoşgeldin.ben de bu ay ilk kez deniyorum.ama benim sabrım dillere pelesenk oldu :KK1: 5 aralıktı çünkü günüm,gelmedi hala...bence adet tarihini bekle...günü gelmeden sonuç alanlar da oluyor ama ben yine de bekle derim.negatif görmek psikolojisini yıpratır insanın :44:

son adet tarihim 12 kasımdı kızlar. normal olarak 7 sinde gelmesi gerekiyodu bu sabah test yaptım ve 1. ile 2. çizgi ayırt edilemeyecek kadar netti. bugün verdim kan ve değeri 565 çıktı. ama henüz ultrasonda göremedi doktor 21 aralığa gün verdi tekrar gidicez ama değerin iyi olduğunu söyledi doktorum. benim hiçbir belirtim olmadı günüm geçtiği için şüphendik . hala da bir belirti yok . umarım sizde sıkıntısız başlarsınız hepinize çok teşekkür iyi dilekleriniz için . hepinizin iyi haberlerini bekliyoruuumm.:21::21::21:

son adet tarihim 12 kasımdı kızlar. normal olarak 7 sinde gelmesi gerekiyodu bu sabah test yaptım ve 1. ile 2. çizgi ayırt edilemeyecek kadar netti. bugün verdim kan ve değeri 565 çıktı. ama henüz ultrasonda göremedi doktor 21 aralığa gün verdi tekrar gidicez ama değerin iyi olduğunu söyledi doktorum. benim hiçbir belirtim olmadı günüm geçtiği için şüphendik . hala da bir belirti yok . umarım sizde sıkıntısız başlarsınız hepinize çok teşekkür iyi dilekleriniz için . hepinizin iyi haberlerini bekliyoruuumm.:21::21::21:

tebriklerrrr darısı başıma inşallah :nazar:

Sembas sen ne yaptın
test yapacaktın

test yaptım canım ama sabah falan beklemeden idrarımıda hiç tutmadan yaptım fakat o kadar açık çıktıki belli belirsiz yanii sanki tçizgisinin yerini belli eden yermiş gibi çok silik yanii eşimde yok bişey dedi bende pek üstünde durmadım bakalım daha regl olmadım kasık agrımda yok... pazartesiye kadar olmazsam kan testi yaptırmayı düşünüyorum.

benim ilk testte o çizgi var mı yok mu derken şaşı olacaktım ben! gebesin, gölge gibi de çıksa var demek.yarın bir daha yap.

benim ilk testte o çizgi var mı yok mu derken şaşı olacaktım ben! gebesin, gölge gibi de çıksa var demek.yarın bir daha yap.

yarıın zorr pazar günü maluuum eşimide yollamak istemiyorum alsıın negatif çıktı ya ne gerek var diyecek pazartesi bakarım bi daha...

gözün aydın canım darısıda bizlere inşallah....buarada ben geldim millet kaçmış hoş saatte yarım oldu yahu:KK24:

selaaaaaaaaaaaaam kızlaaarrr
bende bugün öğrendim bebişimin olacağını kan değerim 565 çıktı :)... doktorum 21 aralıkta tekrar bekliyo. henüz bebişimi göremedim ama bizz çok mutluyuzz darısı tüm isteyenlere inşallaah:)

tebrikler arkadaşım,darası başımıza inşallah.
bizlerde umutla bekliyoruz,inşallah en kısa sürede bizlerde yaşarız bu mutluluğu.

bende aralık ayı anne adayıydım 4 hafta 4 günlük yavrum :21: darısı tüm isteyenlerin basına 9 aylık korunmasız bir dönemden sonra sorun mu var diye düşünmeye başlamıştım :KK49:

darası başımıza inşallah,böyle güzel haberler aldıkça hem seviniyorum,hem de kendi adıma daha bir
umutlanıyorum.Bu ay geçti ama inşallah ocak ayın da güzel haberler veririm sizlere.

tebrikler ve iyi dilekleriniz için cok tesekkür ederim darısı tüm anne olmak isteyenlere inşallah hamile olanlar içinde inşallah yavrularımızı sag salim dünyaya getiririz :emir_bebek::nazar:

kızlar günaydın... artık bu topic rüyama girmeye başladı... dün gece rüyamda gördüm konuşuyomuşuz... birde ada_44, senin adını hatırlıyorum özellikle yazdıklarını hatırlamıyorum ama bu bi işaret mi acaba:44: hamilemisin yoksa kız:KK49::KK64::KK64:

tünaydın kızlarrr
son 1 gün yarın hamiş olup olmadığım belli olacakk büyük ihtimall,,,hayırlısı artıkk,,,gün saya saya bi hal oldum ,,,askerdeyiz sankiiii,şafak sayıyoruzzz:KK33:

kızlar günaydın... artık bu topic rüyama girmeye başladı... dün gece rüyamda gördüm konuşuyomuşuz... birde ada_44, senin adını hatırlıyorum özellikle yazdıklarını hatırlamıyorum ama bu bi işaret mi acaba:44: hamilemisin yoksa kız:KK49::KK64::KK64:

Olabilir valla :KK9:
İnsan beni de görür :KK1:

Günaydın bu arada gerçi öğlen oldu ama :76:

ayy bende rüyalarımda ben doğuruyorum,acısız hiç hissetmeden hemde,,,yakın akrabalarım doğuruyoo filann,,,kafayı yicem bu gidişle,,,

kızlar ısteyen herkese Allah ınsallah hayırlı zamanda bı bebıs verırı bende cok ıstemıştım hazıran ayında bu mutlulugu yasattı bıze.sımdıde dogum heyecanı sardı ınsallah sızlerde cok gec kalmadan alırsınız bebıslerınızı kucaklarınızaaaa

X