Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kesinlikle canım...bizde iş yerinde hep aynı yaş grubundayız aynı zamanlarda evlendik..biri doğurmak üzere..ikisi yeni hamile kaldı..ben kaldım öyle aralarında..ister istemez dokunuyo insana...bu aydan çok ümitliyim ama inşallah hayırlısıyla olur hepimizin...

7 aralık gibi olması lazım ama ben pcos luyum o yüzden pek belli olmuyo benim dahada geç olabilir

canım bende de var pko ama kafasına göre bazen 4 ay boyunca hep aynı gün oluyorum bazen 1 hafta geçiyor.Ama bu doktorum pek önemli değil dedi hamilelik için.Ayrıca ovulasyon takibi yaptırıp klomen içtiğim için yumurtanın çatladığını gördük ultrasonda ,o yüzden 28 i olur gibi ama yinede emin konuşmayım.Bu arada istanbuldan yazan varsa doktorumun adını verebilirim.gerçekten çok ilgileniyor saolsun.çok doktora gittim ama bu doktorum başka yani.ona çok güveniyorum...

siz ne zamandır bebek sahibi olmak istiyosunuz?

siz ne zamandır bebek sahibi olmak istiyosunuz?

canım bizim iş biraz karışık aslında:)2009 un nisan,mayıs,haziranında deneme yaptık olmadı.doktorlara gittim.bir yıl korunmadan olmazsa tedaviye başlarız dediler.tamam dedim,haziranda eşim askere gitti:)uzun dönem asker öğretmen çıktı.o yıl 4 aya bir görüştük,Oda yumurlama zamanıma denk gelmedi.bu yıl temmuzda geldi.temmuz ağustos eylül olmadı.Bu dediğim doktara gittim.Ovulasyon takibi yaptı,yumurtaların var ama gelişmiyor dedi,İşte dediğim gibi klomen verdi ,çok şükür yanıt aldık.Yumurtada çatladı bekliyoruz işte bakalım:)senin 7 aralık demekki.Canım inşşaallahhh hamile kalırsın,kalırız:)

bu site yüzünden hep işe geç kalıyorum:)ben şimdi kaçar.akşam gece yarısına kadar burda olcam.paylaşımlar çok güzellll:)

inşallah canım yaaa..biz daha ağustostan beri deniyoruz ama ben radyoloji teknikeriyim.hamilelik düşündüğüm için radyasyonlu alandan ayrıldım hasta hazırlığına falan bakıyorum.tabiki herkesde biliyo neden ayrıldığımı.gelen gecen soruyo varmı bişey diye.buda beni dahada stres yapıyo.kimse bilmeden hamile kalmaya çalışsam daha kolay olurdu eminim..

merhabalar arkadaşlar topiğimiz hareketlenmiş... yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz:) umarım bu ay hepimiz hamiş oluruz bende ovulasyon testimi aldım hatta şimdi yapıcam geçen ay 1 hafta erken adet olmuştum bu ayda yumurtlama erken olabilir diye erkenden önlem almam lazım...

merhaba arkadaşlar,ne güzel sohbet koyulaşmış:)
Topiğimiz hareketlenmiş.
Ben bu ay bal,tarçın,çörekotu kürüne başladım ama 3 gün yapabildim.
Çörekotları tam ezilmediği için boğazımda kaldı,çok zor çıkardım.
3 günlük küründe bir faydası olduğunu zannetmiyorum.
Devam eden arkadaşlara umarım bir yararı olur,vesile olur.
Hepinizin adını listeye yazarken,hadi inşallah bu ay olur diyorum.
Dilerim bütün üyelerimiz için güzel haberleri duyururuz.
Hepimizin sevincini paylaşırız.

testimi yaptım şimdi:) ikinci çizgide ilki gibi neredeyse çok farklı değil sanırım yumurtlamama az kaldı çalışmalar başladı bugün umarım bu ay tuttururuz:))

ay, testimiyaptım,ikinci çizgi filan deyince sen bir an için hamilesin sandım.inşallah gebelik testinde de ikinci çizgiyi görmek nasip olur.

merabalar...bişey sorucam.bu bal,tarçın,çörekotu kürü nasıl bişey??ne zaman yapılıyo bende yapayım..şimdiden teşekkürler....

merabalar...bişey sorucam.bu bal,tarçın,çörekotu kürü nasıl bişey??ne zaman yapılıyo bende yapayım..şimdiden teşekkürler....

Canım ya bende burda okudum adetin 2. günü falan başlancak diyorda ben dün başladım, benim 4. güne denke geldi.yani göz kararı hazırladım küçük bir kaseye 2-3 yemek kaşığı bal,çörek otunu havanda ezdim göz kararı ama oda 1 yemek kaşığına denk gelir,birde tarçın ekledim karıştırdım ağzımda çok dolaştırmadan bir çay kaşığı atıp suyla yutuyorum top gibi gidiyor boğazımdan valla.eşimde bu ne, yine forum mu okudun karıştırıyorsun bişeyler diyor .adamda öğrendi artık ben böyle yapıyorum canım.. inşallah şifa olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…