Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

arkadaslar ya kımse yok mu sorumu cevaplayacak lutfen bılen varsa cevap yazsın

arkadaslar ya kımse yok mu sorumu cevaplayacak lutfen bılen varsa cevap yazsın

canım hiç bi fikrim yok malesef...ama dr dediyse vardır bi bildiği herhalde..hayırlısı olsun inşallah...Allah gönlüne göre verir umarım...

ben de istiyorum bakalım sonuc ne olacak aralık ilk haftası hastalanmazsam test yapıcam :S

Saes ben de bir ay klomen tedaviis gördm fakat ben de gebe kalamadım geçen ay.. Bu ay gitmedim doktora biraz ara vercem 2 ay gittim çok taktım kafama... Stres olunca daha beter olmuyo...Bende 2 ay önce yapmıştım kan tahlili aynı senin değerin gibi çıktı.. Doktor gebe değilsin demişti.. Doktor dediyse tekrar yap bir bildiği vardır...

9 aydır korunmuyos doktor bişeyin yok diyo... Ama ben kalamıyom...Kafaya taktım soğan kürü denicem..

ya bu soğan kürü nasıl bişey arkadaşlar bende deniyim işe yarıyosa..

çok sağol canım
bunu denicem ben de

ya bu soğan kürü nasıl bişey arkadaşlar bende deniyim işe yarıyosa..

soğan kürüde kaynamakta olan yarım litre suya bitane soğanın üstkatını soyup 4e yada 6ya bölüp atıyosun.5dk agzı kapalı kaynatıyosun.sonra altını kapatıp süzüyosun ılık olarak sabah aksam yemeklerden 10dk önce birer bardak içiyosun.beklenen adet tarihine 6 gün kala başla.15 gün yap.sonraki 3 ay 10ar gün yapılcak.buda ibrahim saracoğlunun sitesinde var canım.daha ayrıntılı bilgi alabilirsin ordan.

Ben de varım arkadaşlar. Çok istiyorum. Bu ay adet olmadım gebelik belirtileri de vardı ama test sonucum negatif çıktı. Aralık ayını bekliyorum . Herkese umut dolu yarınlar, güzel bebişler dilerim....:)

ya arkadaşlar mrb.ben daha yeniyim buralarda:)arkadaşlar benim adet tarihim 28 kasım.şimdi ben olmazda hamile kalırsam(inşallah)kasım hamişimi,aralık hamişimi olcam:)Nereye yazayım ben.Gerçi ümidim yok aslında adet belirtilerim var.Bu ay klomen kullandım.yumurtam gelişti ve çatladı.doktor progestan bile verdi.düşüğü önlüyormuş.bu ay adet olmazsan hamilesindir dedi.Ama ayın 28 i bir türlü gelmiyor yaaaaaa

ÜYEMİZ ____________ BEKLEMEDİĞİ ADET TARİHİ

kadergönül___________1 aralık

gsu_________________1 aralık

sedase______________1 aralık

mutluluk84___________3 aralık

mimar2010___________4 aralık

kuzey_35____________4 aralık

sevecen26___________5 aralık

smyr________________7 aralık

hstc________________8 aralık

özlemk _____________12 aralık

alize28______________13 aralık

kad-er______________13 aralık

cenova_____________14 aralık

zehra2509___________15 aralık

celine85 ____________15 aralık

mutluyuum___________15 aralık

gamzemir____________15 aralık

miniciik______________17 aralık

afrasyab ____________18 aralık

soulfly-eu____________18 aralık

heaven1_____________19 aralık

turlik________________21 aralık

bol Hamileli bol bebişli bir aralık olsun inşallah

hadi inşallah bu sefer olurmu diyim ne diyim bilmiyorum aslında hayırlısı diyicem Allah nasip ederse olur.bende burdaki diğer forumlarda okuduğum kürlerden yapıcam bal,çörek otu,tarçın yaptım içiyorum.bügünde incir aldım onuda yapıcam soğan suyuda içiyorum yapmam gereken bütün sebeplere yapıştım artık gerisi Allaha kalmış dilerse verir.bide bende polip olmuştu önceden alındı ama şimdi varmı varsa ondanmı olmuyor bilmiyorum doktora gidicem artık bu hafta..herkez için hayırlısı arkadaşlar hayırlı bir aralık ayı olur....

teşekkürler canım bugün başlayayım bakalım

herşeyin hayırlısı arkadaşım..insanlar bigün hap içmeyi unutup hamile kalabiliyolar..Allah zamanını belirliyo böyle şeylerin..biz çırpınıp duruyoruz ama o ne zaman ol derse o zaman olacak.o yüzden sabredip beklemek lazım..tabi boş durmayıp içelim biz sogansularımızı falan zarar gelmez:)

slm canım..sen kesin hamileliğini öğrendiğinde zaten aralık olur muhtemelen...doğru yerdesin bence...hayırlısı olsun ...

slm canım..sen kesin hamileliğini öğrendiğinde zaten aralık olur muhtemelen...doğru yerdesin bence...hayırlısı olsun ...

Saol canım.inşallah sonuç hayırlı olurda bende paylaşırm burda.yazıları takip ediyorum.Adeti yaklaşanlara ben onlardan çok heyecanlanıyorum acaba noldu diye:)olmayanlara çok üzülüyorum,olanlara sanki benmiş gibi seviniyorum valla.Hadi bakalım takip başladı:)Benim 28 kasım.allah hayırlısını versin.listeye alınırsam sevinirim:)

Sorma canım ya çok arkadaşım tek seferde yani kaza oldu diyorlar ya hamile kalıyorlar yaşı geçmiş artık 45yaşında teyzeler maşallah kaza kurbanı oluyorlar üstüne bide aldırıyorlar bebekleri valla nasıl sinir oluyorum yani bu ay az yaptık olmadı yaşım 30 oldu zor olur diye bişey yok sanırım tamamiyle Allah vergisi bu bebek işi ,içelim soğanları artık hiç bişey yapmayıncada insan kendini tatmin edemiyor sanırım, garip bişeyler işte bizi bizden başkasıda anlamaz canım:)))

bu durumda inşallah ilk hamilemiz sen olursun tatlım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…