Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ellerine sağlık gamzemir hepsini bir araya toplamışsın iyi olmuş...inşallah herkes şifasını bulur bunlardann.ama bişey aklıma takıldı benim bildiğim soğan kürü suda kaynatılıp suyu içiliyo.yani i.saraçoğlunun sitesinde öle.bu nerden?hiç duymamıştım soğanın sumakla yendiği bi kür...:KK64:

Sağol canım,evet duydum maranki hoca demişti sanırım emin değilim dinliyorum ama kim dedi sonradan unutuyorum canım. sumaklı soğanı hatta eşiniz de yesin diyede eklemişti burda da görünce ekledim

Slmlar herkese,ben de bebiş istiyorum artık.3 sene oldu evleneli bu ay ilk çalışmalarımızı yaptık:KK69:Regl tarihim 23 kasımdı tam 5 kez test yaptım hepsi negatifti en son testi de 22'sinde yaptım.Korkuyorum şimdi test yapmaya:26:Umarım herkes bir an önce kavuşur bebişlerine:KK31:

İnşallah canım,bizde öyleydik başlarda.
6 aylık evliyiz 4. denememiz bu ay.
nişanlıyken konu açıldığında bi süre korunuruz ne olucak ki istediğimiz an olur sanıyorduk:)
4 aydır bekliyoruz işte:)
Allah uzun bekleyişlerden korusun.
İnşallah aralık ayı bizlerin ayı olucak.

siz daha yeni evliymişsiniz canım..olur inşallah en kısa zamanda..ben burda yıllardır bebek sahibi olamayanları okuyunca çok üzülüyorum ve korkuyorum.benim 4 ayda psikolojim bozuldu,o kadar uzun süre olmazsa nolurum bilmiyorum..:2:

Sağol canım,evet duydum maranki hoca demişti sanırım emin değilim dinliyorum ama kim dedi sonradan unutuyorum canım. sumaklı soğanı hatta eşiniz de yesin diyede eklemişti burda da görünce ekledim

tamam canım sagol.ona da bi el atalım bakalım..yemeklerin yanında salata niyetine koyup yeriz hepbirlikte nolcak.:KK1:

Slmlar herkese,ben de bebiş istiyorum artık.3 sene oldu evleneli bu ay ilk çalışmalarımızı yaptık:KK69:Regl tarihim 23 kasımdı tam 5 kez test yaptım hepsi negatifti en son testi de 22'sinde yaptım.Korkuyorum şimdi test yapmaya:26:Umarım herkes bir an önce kavuşur bebişlerine:KK31:

slm canım..düzenlimiydi adetlerin?adet tarihiniz geçmeden test yapmayın çıkmayabilir diyolar hem...bence bikaçgün daha bekleyip sonra bi test daha yap...hayırlısı olur inşallah...:KK3:

amin canım inşallah... Allah hepimize bu ay gebelik testinde ikinci çizgiyi görmeyi nasip eder ve hepimiz :KK49: oluruz.

canım benimki medismart diye bir marka ama eczanelerde çoğunlukla bulunmuyo ben sipariş verdirdim bi eczaneye getirttiler içinde 5 tane kit var. benim adetim 28 günde veya 26 günde bir falan oluyo ama değiştiğide oluyo tabi mesela geçen ay başladık biz ilk denemelere 10. günde başladık ama maalesef kan testim negatif çıktı ve adetimi 22 sinde beklerken 17 sinde oldum onun için bu ay 7. günde ilk testi yaptım çok hafif bir siliklik var ama yinede neredeyse ikinci çizgiyle aynı belirlikte sayılır ve çalışma yaptık dün bugünde yapıcam testi bakalım nasıl çıkıcak...bence sende al bir test yararı olur mutlaka belki erken yumurtlma varsa yada geç en azından tespit etmiş olursun.

Hadi hayırlısı hangi testi aldın ve kaçtane oluyorlar vede kaçıncı günü kullanmaya başladın canım bende düşünüyorum düzensiz de benimde..

canım benimki medismart diye bir marka ama eczanelerde çoğunlukla bulunmuyo ben sipariş verdirdim bi eczaneye getirttiler içinde 5 tane kit var. benim adetim 28 günde veya 26 günde bir falan oluyo ama değiştiğide oluyo tabi mesela geçen ay başladık biz ilk denemelere 10. günde başladık ama maalesef kan testim negatif çıktı ve adetimi 22 sinde beklerken 17 sinde oldum onun için bu ay 7. günde ilk testi yaptım çok hafif bir siliklik var ama yinede neredeyse ikinci çizgiyle aynı belirlikte sayılır ve çalışma yaptık dün bugünde yapıcam testi bakalım nasıl çıkıcak...bence sende al bir test yararı olur mutlaka belki erken yumurtlma varsa yada geç en azından tespit etmiş olursun.

merhaba arkadaşlar bende kasım ayından çok ümitliydim klomende kullanmıştım ama olmadı nasip değilmiş umarım aralık ayında hepimiz müjdeli haber veririz buradn benide eklerseniz listeye sevinirim 14 aralık adet tarihim

slm canım..düzenlimiydi adetlerin?adet tarihiniz geçmeden test yapmayın çıkmayabilir diyolar hem...bence bikaçgün daha bekleyip sonra bi test daha yap...hayırlısı olur inşallah...:KK3:

Düzenliydi smyr cım ama sanki kendimi sıkıyorum gibi geliyor gelmemesi için.Ben de seni gibi düşünüyorum bi kaç gün daha beklicem gelmezse bi test daha yapıcam.

sağol canım teşekkür ederim bakim bende benim de öyle 25-26-28 kafasına göre takılıyor yarın eczaneye uğrayayım bende...

merhabalar bende 6 kasımda regl oldum biter bitmez basladık yumurtlama zamanını beklemeden :) ne me lazım dıe ....aslında hesaplarıma gore bu hafta yumurtluyor musum ...bazı forumlarda okuyorum reglm bitmeden kaldım falan seklinde acab duzensiz regl olanlar içinmidir acaba? bii de kısslar yumurtlama olmama ihtimali düzenli regl olanda yaşanmaz diii mii?

bende 6 kasımda oldum)) ve biter bitmez başladık tekrar adet olmam 30 kasıma falan geliyo:))) bakalımmm inşALLAH sende bende hamile kalırızz:)))

bugünde bir test yaptım kızlar ama bu seferki silik bir çizgi çıktı ve biz ilk çalışmamızı dün yaptık bugünde çalışıcaz ama kaçırmış olabilirmiyim acaba yumurtlama gününü :18: çift çizgi görünce 24 saat var yumurtlamaya diye biliyorum acaba bugün yumurtam çatladıda ondanmı silik çıktıki test üüfff yaa ne zormuş:18:

merhaba Afrasyab bende senin gibi çok umutluydum bu aydan ama olmadı benimde ilk denememdi hiç üzülme canım hayırlısı olsun belki senin içinde iyi olanı kocanın askerden döndükten sonrasıdır yada bakarsın bu ay hamile kalırsın:))

ben de hayırlısı diyorum canım. Rabbim bizi çocuksuzlukla sınamasın. gerçekten de çok zor bişey. celine85 güzel haberlerini bekliyorum :KK49:

arkadalar, yumurtlama hesaplayıcıya göre adet tarihim,(inşallah olmaz) 1 aralık. yani bir hafta var. evde de gebelik testi var resmen batıyor o test bana :)) yapsam çıkar mı ki? test normal test yalnız, erken gebelik testi değil. belirtim de yok, sadece göğüs hassasiyetim var o da her regl dönemimde olur.

Son düzenleme:
sedase canım merhaba. gebelik idrarda adetin 1 hafta geçince çıkıyor. ama kanda bakıldığında önceden belli oluyor. çok istiyorsan kanda baktırabilirsi. kesin sonuç alısın. benim de 28 kasımda adet olmam gerekli... ben de senin gibi bekliyorum...hayırlısı olsun ne diyim...

ben de bu ay tarçın, bal, çörekotu karışımını yaptım. 12 gün devam ettim. faydasını görecek miyim acaba, bekliyorum, ama pek umutlu değilim. malesef şimdilik belirtim yok. adet olcakmışım gibi hissediyorum:KK59:

amin inşallah! kan testine de gitsem dr diyecek kaç gün geçti, bir hafta var deyince yollayacak :) bekleyelim artık...hayırlısı olur inşallah.çok umutlu değilim, yumurtlama dönemim bayramda şehir dışında geçti, başkasının evi olunca da bir şey olmadı tabii.yine de pcos olduğu için benim ne zaman yumurtlayacağım belli olmaz diye umutlanıyorum içten içe...allah hayırlısını versin.

goksen 3 inşallah olmazsın, adet öncesi belirtilerle erken gebelik belirtileri aynı sanki. ,
deece amin inşallah hepimize güler şans.

Son düzenleme:
X