Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

neden bilmiyorum ama ben bu ay çok umutluyum kızlar bence listemiz hamilelerle dolu olcak inşallah hadi bakalım:)))

Şanslı günlerim geçti ama,her yeni gün bir ihtimaldir diyorum:)
İnşallah uzun listemizin her üyesinin dileği gerçek olur yeni yılda.
Ben umutluyum,önümüzdeki aylardan,aralık olmaz ocak olur,ocak olmaz şubat olur.
Ama aralık olsun lütfen:)

ben 6 kasımda regl oldum yumurtlama gunum 21 ıne kadar gunaşırı denemeler yaptık bugun acaip bir şekilde yuzum yanıyor ateşim var gibi acaba 21 ı değilde 22 sındemı yumurtluyorum ateş dısında hiç bir anormallik yok dun deneme yapmıstık bugunde yapmaya gerek varmı ki :) ufff görev seklini aldı ztn :)

Son düzenleme:
benim de regl aralıklarım 30 günü aıyor pcos yüzünden. 28 ekim regl günüm. bir hesaplayıcı kullandım, beklenen adet 1 aralık diyor. beni de ekler misiz, umarım hamileyimdir diyeceğim ama olasılık çok düşük...yumurtlama tarihimden de emin değilim ama, sanırım bayrama denk gelmiştir ve biz bayramda yollarda,orada burada ziyaretteydik, başkasının evinde de bir şey olamadı :KK43:

arkadaslar bısey sorcam bılgılendırırsenız sevınırım.sadece yumurtlama gunlerındemı hamıle kalabılırız yoksa dıger gunlerdede ıhtımal varmı?

meraba kızlar benide aranıza alır mısınız???biriki saat önce ovulasyon testi yaptım sanırım bugün yumurtluyorum..7 aralık beklenmeyen adet tarihim.listenize eklerseniz sevinirim.ağustostan beri uğrasıyoruz inşallah yeni yıla hamile gireriz hepimiz....öpüyorum hepinizi...

meraba sedase...bende pcos luyum malesef..bizim işimiz biraz daha zor.kaçıncı günde yumurtlucamızı kestirmek çok zor.ama umarım başarıya ulasırız hepimiz..

umarım şans bizden yana olur. hayırlısı neyse o olur demekle teselli buluyorum. nazlı bebeklerimiz bizi çok bekletmez inşallah.

meraba kızlar benide aranıza alır mısınız???biriki saat önce ovulasyon testi yaptım sanırım bugün yumurtluyorum..7 aralık beklenmeyen adet tarihim.listenize eklerseniz sevinirim.ağustostan beri uğrasıyoruz inşallah yeni yıla hamile gireriz hepimiz....öpüyorum hepinizi...

canım inşallah hamile kalırsın. ben de ovulasyon testi kullansam iyi olur aslında, malum pcos...

Ben bu ay da kalmazsam şu soğan kürünü uygulayacam kızlar çok işe yarıyormuş.. Eşime de keçiboynuzu ve havuç suyu... Tabi içer mi bilmem??

Ben bu ay da kalmazsam şu soğan kürünü uygulayacam kızlar çok işe yarıyormuş.. Eşime de keçiboynuzu ve havuç suyu... Tabi içer mi bilmem??

hazırlayıp elline tutuşturursan içiyolar tatlım...ben daha önce yapmıştım ama çok düzenli hazırlayamadım.bende tekrar yapmayı düşünüyorum..

selam kızlar benide ekleyin 14 aralık beklenmeyen tarih dısarda paylasamadıgım seyleri burda sizlerle paylasmak çok güzelmiş:)))

hazırlayıp elline tutuşturursan içiyolar tatlım...ben daha önce yapmıştım ama çok düzenli hazırlayamadım.bende tekrar yapmayı düşünüyorum..

keçi boynuzunu nasıl bir şey oluyo onu nasıl yedirmeliyim hiç blmiyorum da :KK1:
kaynatıp suyunu mu içirmem lazım

inşallahhhh...siz ne zamandır bebek sahibi olmak istiyosunuz??

beş yıllık evliyim ve beş yıldır da istiyoruz. yazın hamile kaldım ama bebeğimin kalbi durdu . o yüzden artık sadece hamile kalmak için dua etmiyorum. hayırlı, sağlıklı, analı babalı büyüyecek bir bebek için dua ediyorum. allah evlat diye yanan herkese versin.

keçi boynuzunu nasıl bir şey oluyo onu nasıl yedirmeliyim hiç blmiyorum da :KK1:
kaynatıp suyunu mu içirmem lazım

yarım litre kaynayan suya6-7 tane keciboynuzunu küçük küçük kırarak atıyosun.ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3dk kaynatıyosun.sonra ocagın altını kapatıp 20 dk dinlendiriyosun.sonra süzüp soğuduktan sonra yarısını sabah ac karnına yarısını aksam yatmadan içiriyosun.bir hafta bu şekilde yapıyosun.sonra 3 ay boyunca sadece aksamları bir bardak.ibrahim saracoğlunun sitesindede var canım bakmak istersen..

beş yıllık evliyim ve beş yıldır da istiyoruz. yazın hamile kaldım ama bebeğimin kalbi durdu . o yüzden artık sadece hamile kalmak için dua etmiyorum. hayırlı, sağlıklı, analı babalı büyüyecek bir bebek için dua ediyorum. allah evlat diye yanan herkese versin.

amin inşallah..herşeyin hayırlısı tabiki...Allah isteyen herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin...

arkadaslar bizde 16 aylık evlıyız ve 1 yıldan bu yana gebelıgı dusunuyoruz fakat bırturlu olmadı kısmet degıl herhalde.4 ay klomen ve ovıtrelle tedavısı gordum gebelık olusmadı bu ayda asılamam yapıldı asılamanın 15.gunundeyım fakat hala adet gormedım kan testı yaptırdık betahcg 0.1 cıktı yanı negatıf doktorumuz cuma gunu tekrardan yaptırmamızı ıstedı sızce bu degerın yukselme sansı var mı?

X