Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Canım ya bende burda okudum adetin 2. günü falan başlancak diyorda ben dün başladım, benim 4. güne denke geldi.yani göz kararı hazırladım küçük bir kaseye 2-3 yemek kaşığı bal,çörek otunu havanda ezdim göz kararı ama oda 1 yemek kaşığına denk gelir,birde tarçın ekledim karıştırdım ağzımda çok dolaştırmadan bir çay kaşığı atıp suyla yutuyorum top gibi gidiyor boğazımdan valla.eşimde bu ne, yine forum mu okudun karıştırıyorsun bişeyler diyor .adamda öğrendi artık ben böyle yapıyorum canım.. inşallah şifa olur

teşekkür ederim canım sagol...

testimi yaptım şimdi:) ikinci çizgide ilki gibi neredeyse çok farklı değil sanırım yumurtlamama az kaldı çalışmalar başladı bugün umarım bu ay tuttururuz:))

Hadi hayırlısı hangi testi aldın ve kaçtane oluyorlar vede kaçıncı günü kullanmaya başladın canım bende düşünüyorum düzensiz de benimde..

umarım aralık ayı hepımıze umut olur ....ınanın acaba tuttu mu tutmadımı dıye dusunmekten agrı kesıcı bıle kullanamaz oldum kac gun dıs agrısından oldum ama bebek umuduyla ılac kullanamadım

ınsallah aralık ayı hepımıze sevınc getırır acaba kaldımı kalmadı mı dıye dusunmekten ılac kullanamaz oldum ınanın kac gun dısım agrıdı ama bebek umuduyla ılac bıle kullanamadım takı adet olana kadar bu ayda yıkıldım baharım aralık ayına kaldı hadı hayırlısı :KK43::KK43::KK43:

kusura bakmayın aynı mesajı 2 sefer yollamısım ama sıte degısınce yazdıgım mesajları bıle bulamaz oldum :KK17::KK17::KK17:

ınsallah aralık ayı hepımıze sevınc getırır acaba kaldımı kalmadı mı dıye dusunmekten ılac kullanamaz oldum ınanın kac gun dısım agrıdı ama bebek umuduyla ılac bıle kullanamadım takı adet olana kadar bu ayda yıkıldım baharım aralık ayına kaldı hadı hayırlısı :KK43::KK43::KK43:

Hayırlısı olsun canım inşallah bekliyoruz bakalım aralık ayını, dişinide ihmal etme sonra bebeğede zararı olur ilk aylarda tedavinin bir zararı olmuyormuş sanırım yinede dr. sormanda fayda var geçmişolsun...

pardon canım ya sementa sana cevap yazmış o demiş...akıl kalmadı artıkkk

canım merhaba ben sementa:)gamzecim doktor avrupa yakasında bağcılarda ,adı Aysun çakır.küçük bir hastenede.ama doktorum çok ilglii gerçekten.istersen doktorun adını yaz internetten çıkar zaten.oky.

mrb sirineciğim bende senin gibi oluyorum ya.hatta dostinex içiyorum ama bu ay hamile kalmışımdır diye onu bile içmemeyi düşünüyorum:)ama sanırsam galiba adet olcam bugün yarın.belirtiler başladı ya:KK43:hayırlısı bakalım ama yinede bozmayalım moralimizi.dualara devammmmm

ÜYEMİZ ____________ BEKLEMEDİĞİ ADET TARİHİ

kadergönül___________1 aralık

gsu_________________1 aralık

sedase______________1 aralık

arzum66_____________1 aralık

mutluluk84___________3 aralık

mimar2010___________4 aralık

kuzey_35____________4 aralık

sevecen26___________5 aralık

smyr________________7 aralık

sementa33___________7 aralık

hstc________________8 aralık

özlemk _____________12 aralık

alize28______________13 aralık

kad-er______________13 aralık

cenova_____________14 aralık

zehra2509___________15 aralık

celine85 ____________15 aralık

mutluyuum___________15 aralık

gamzemir____________15 aralık

miniciik______________17 aralık

afrasyab ____________18 aralık

soulfly-eu____________18 aralık

melikee______________18 aralık

heaven1_____________19 aralık

turlik________________21 aralık

bol Hamileli bol bebişli bir aralık olsun inşallah

:KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek:

Bu ay bebişlerimiz gelse ya
aslında zorla kabul ettim bebek yapmayı ama şimdi kendime inanamıyorum
deli gibi istiyorum yahu :KK1:

Allahım inşallah her isteyenin bebişi olsun
şurda listede ismi yazan herkesin inşallaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh

Bu ay bebişlerimiz gelse ya
aslında zorla kabul ettim bebek yapmayı ama şimdi kendime inanamıyorum
deli gibi istiyorum yahu :KK1:

Allahım inşallah her isteyenin bebişi olsun
şurda listede ismi yazan herkesin inşallaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh

İnşallah arkadaşım,ilk başlarda insan nasıl olsa birgün olacak gözüyle bakıp
çok da paniklemiyor.Ama bir kaç ay olmayınca hem isteği hem telaşı artıyor.
başka bir şey düşünemiyor insan
İnşallah listedeki her adayımız için uğurlu gelir bu topik.

canım merhaba ben sementa:)gamzecim doktor avrupa yakasında bağcılarda ,adı Aysun çakır.küçük bir hastenede.ama doktorum çok ilglii gerçekten.istersen doktorun adını yaz internetten çıkar zaten.oky.

Sağol canım ya karıştırmışım da:)) bana bayağı uzak sayılır ama aklımda olsun yine de inşallah hayırlısıyla bebişlere kavuşuruz canım....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Çörek otu kürü

"Ben bal çörekotu tarçın karışımıyla hamile kaldım uzun süredir tedavi görüyordum olmuyordu.Bu karışımı sadece bu ay kullandım hemen etkisini gördüm"
100 g kestane balına 1 tatlı kaşığı öğütülmüş çörekotu ve 1 tatlı kaşığı toz tarçın eklenir. Gün içinde tüketilir.

"Adetimin ilk günü hayıt suyu ve yanında bir çay bardağı sıcak suya bir çay kaşığı bal ve kaşığın yarısı ile tarçın içine de 10-15 tane çörek otu atarak karıştırıp içtim. Kahvaltılarımda iki adet kuru incir ile iki adet ceviz de yedim. Hiç ara vermedim. Bu bitkilere adet günlerim de dahil olmak üzere kullandım ve ikinci ay gebe olduğumu öğrendim."

"Arkadaşlar ben de kullanıyorum bu karışımı. Bu ikinci ayım kullanmaya başlayalı. 3 yemek kaşığı bala bir yemek kaşığı toz çörek otu, 1 yemek kaşığı da toz tarçın koydum. Geçen ay sadece çörek otu tarçın bal karışımı yemiştim. her sabah aç karna ve yatmadan önce birer çay kaşığı yiyorum. ama bu ay bu karışıma 1 yemek kaşığı da polen koydum. Hepsini karıştırdım. Bittikçe yeniden yapıyorum. "

UYARI: Burada önemli olan kısım, öğütülme işleminin kullanıma göre yapılmasıdır. Kesinlikle öğütülmüş çörekotu almayın. Çünkü Çörek otunun muhteviyatında bulunan uçucu yağlar ve diğer kıymetli bileşimler eğer öğütme işlemi uzun sürer ve bekleme söz konusu olursa niteliğini yitirebiliyor. Bunun için öğütme işlemini çok hızlı yapıp öğütülmüş çörekotunu bir an evvel süzme kestane balı ile karıştırmalısınız. Balın kaliteli olması daha fazla şifa bulmanızı sağlayacaktır. Çörek otunun kestane balıyla kullanımı tavsiye edilir.

Hamile Kalmak için Polen

Polen kısırlık tedavisinde en önde gelen bitkisel gıdalardan biridir. Kısırlık tedavisinin en güç olanı sinirsel kaynaklı hormonal olan şeklidir. Kadın ve erkek beyninin ortasında bulunan nohut büyüklüğünde ki hipofiz bezi, belli zamanlarda kadınlarda yumurtalıklara, erkeklerde ise husyelere, omur ilik sinir telleri kanalı ile emir vererek yumurta ve sperm üretmelerini sağlatır. Korku, şok, stres, beyin özrü veya hastalıkları gibi nedenlerle hipofiz bezi bu görevini yapamaz ise kadında "ovülasyon yokluğu", erkekte "azosperm" denilen canlı sperm yokluğu ile kısırlıkları ortaya çıkarır. Dozajlı ve kaliteli bir Polenle birlikte alınan arısütü, kestane balı ve çörekotu, vücuda hem olağanüstü doğal protein, aminoasit, vitamin, mineral sağlayarak destek vermekte ve beyinde hipofiz bezindeki "Spazm"ı çözerek yumurta ve canlı sperm üretimini sağlamaktadır.

Hamile Kalmak için Tarçın

Eski Yunan ve Uzakdoğu tıbbı kestane balını, yıllardır, erkeklerin spermalarını kuvvetlendirmek için kullanmıştır.
Eğer kudretsiz bir erkek düzenli olarak uyumadan önce 2 kaşık bal yerse problemleri çözülecektir.

Çin, Japon ve Uzakdoğu ülkelerinde, gebe kalamayan ve uterusunu kuvvetlendirmek isteyen kadınlar asırlardır toz tarçın kullanmaktadırlar

Hamile kalmak isteyen kadınlar bir tutam toz tarçın ve yarım tatlı kaşığı kestane balını gün boyunca bir sakızla çiğnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadır.

Amerika Maryland’de evli bir çiftin 14 yıldır çocuğu olmamış ve ümitlerini de kaybetmişlerdir. Bu uygulamalar kendilerine anlatılmış ve yukarıda belirtilen kürün uygulamasına başlandıktan birkaç ay sonra ikiz çocuklarının olacağı tespit edilmiştir.

Hamile kalmak için İncir Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından doktor muayenesi sonucundan tamamen sağlıklı bulunduğu halde hamile kalması geciken bayanlarımız için.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bir bitki bilimci, ve bitkilerden faydalanılarak çeşitli rahatsızlıklarımıza çözümlerde bizlere yardımcı oluyor. İşte bu sefer de kolay hamile kalmak için doktorumuz İncir kürü tavsiye ediyor. Peki incir kürü nedir? Nasıl yapılır? Simdi sizlere bununla ilgili biraz bilgi vermek istiyoruz.

İncir Kürü

7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dakika haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (İncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak.

Bu kürün daha etkili olması için, bu küre başlamadan önce 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerekiyormuş. O da şöyle;

Kolay Hamile kalmak için Soğan

Her gün yumurta büyüklüğünde bir kuru soğan, üzerine 2-3 çay kaşığı sumak ekleyerek yenilecek. 15 gün bu kürü uyguladıktan sonra incir kürüne başlanabilir.

Umarız hamile kalmanız için bu yöntem ise yarar ve güzel haberleri bizlerle de paylaşırsınız.

Kolay Hamile Kalmak için Keçiboynuzu

Yaklaşık yarım litre suyu kaynattıktan sonra 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak kaynayan suyun içine atın. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatın.

3 dakika kaynadıktan sonra sonra ocağın altını kapatın ve 20 dakika dinlendiriniz. 20 dakika dinlendirdikten sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartın.

Elde edilen su soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını da akşam yatağa giderken için.

Bir hafta boyunca bu uygulamaya her gün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca her gün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda ise zaman zaman uygulayınız.
Erkekliği arttırıcı macun

Zencefil..........10 gr
Havlıcan..........10 gr
Günlük............30 gr
Isırgan tohumu....150 gr
Bal...............400 gr

Arif Pamuk'un şifalı bitkiler kitabında macun hakkında şunlar yazıyor: "Bunlar dövülerek macun yapılır da, akşamları birer ceviz miktarı yutulursa insanın erkekliğini dört misli kuvvetine çıkarır".

Dr.Ender Saraç'tan Cinsel performansı arttıran, ereksiyon problemini çözen, ayrıca sperm sayısını arttırmaya yardımcı olan bir karışım tarifi.

Erkeklerde cinsel performası artırıcı Kuvvet macunu tarifi :

*1 kilo kaliteli bal

*2 çorba kaşığı kişniş

*3 çorba kaşığı toz zencefil

*4 tatlı kaşığı arı poleni

*3 çorba kaşığı kırmızı ginseng( dövülmüş halde)

*2 çorba kaşığı kakule

*4 tatlı kaşığı türk kahvesi

*100 gr. dövülmüş çam fıstığı

tüm malzemeleri bir kapta karıştırıp macun kıvamına gelen kuvvet macununu (tahta kaşıkla karıştırın) yiyin.

Kasım ayında hamile ....... grubunda paylaştım burayada ekledim inşallah şifa olur..

beni de yazın kızlar ilk denememiz bu ay. :KK17: 1 yıllık evliyiz.5 aralık beklenen adet tarihim

ellerine sağlık gamzemir hepsini bir araya toplamışsın iyi olmuş...inşallah herkes şifasını bulur bunlardann.ama bişey aklıma takıldı benim bildiğim soğan kürü suda kaynatılıp suyu içiliyo.yani i.saraçoğlunun sitesinde öle.bu nerden?hiç duymamıştım soğanın sumakla yendiği bi kür...:KK64:

İnşallah arkadaşım,ilk başlarda insan nasıl olsa birgün olacak gözüyle bakıp
çok da paniklemiyor.Ama bir kaç ay olmayınca hem isteği hem telaşı artıyor.
başka bir şey düşünemiyor insan
İnşallah listedeki her adayımız için uğurlu gelir bu topik.

amin canım inşallahhh...benimde eşim çok rahattı daha erken falan diyodu hep.benim zorumla başladık denemelere..ama baktı 4aydır olmuyo oda tutuştu şimdi..umarım yeniyıla hepimiz içimizde meleklerimizle gireriz...:KK16:

amin canım inşallahhh...benimde eşim çok rahattı daha erken falan diyodu hep.benim zorumla başladık denemelere..ama baktı 4aydır olmuyo oda tutuştu şimdi..umarım yeniyıla hepimiz içimizde meleklerimizle gireriz...:KK16:

İnşallah canım,bizde öyleydik başlarda.
6 aylık evliyiz 4. denememiz bu ay.
nişanlıyken konu açıldığında bi süre korunuruz ne olucak ki istediğimiz an olur sanıyorduk:)
4 aydır bekliyoruz işte:)
Allah uzun bekleyişlerden korusun.
İnşallah aralık ayı bizlerin ayı olucak.

Son düzenleme:
X