Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

inşallah canım idrar testi adet geçtikten sonramı belli oluyor test alıp test yapmak istiyorum ama çıkmaz diye düşünüyorum ve üzülmekten korkuyorum en iyisi beklemek galiba..

anlamıyorum bazı insanlar hemen hamile kalabiliyo biz stress yapıyoz ondan mı olmuyo.. dün kayınvalidem komşunun çocuğu olmuş çok tatlıydı bi görsen dedi acayip moralim bozuldu.kötü niyetli demesede gelde şimdi strese girmee

inşallah canım idrar testi adet geçtikten sonramı belli oluyor test alıp test yapmak istiyorum ama çıkmaz diye düşünüyorum ve üzülmekten korkuyorum en iyisi beklemek galiba..

Adetinin geçmesini bekle canım
Şimdi yapsan büyük ihtimal negatif çıkar

Evet hayatta öyle şanslı insanlar var kıskanmıyor da değilim hani
Moral bozmak yok
Elbette bizde bebişlerimizi kucağımıza alıcaz zamanı gelince
pozitif enerji

kıyamam yaa,canım olucak böyle durumlar.
Duymuycaksın,hayatın getirdikleri işte.
Herkesin aynı olmuyor ki,
sen kaç yıllık evlisin ne zamandır deniyorsunuz?

slm canım hoşgeldin,çok iyi anlıyorum seni.
için içine sığmıyor biliyorum,ama yapma daha çok erken.
Başka şeylerle oyalan,geçiyo zaman bi şekilde.

yaaa bir an coşuyorum gidip yapayım bi test ne kaybederimki diyorum bi an geliyo yok dur daha bekle diyorum bugünü atlatırsam yarın gezmeye gidicem zaten zaman geçer cuma yada cumarteside yaparım artık testi bazı kişilerin silik çizgi çıkmış testleri adet öncesi yapmışlar onları okuyunca zor tutuyorum kendimi zaten şu topikten biri ben yaptım dese dayanamıcam:18:

canım bende senin gibiyim şu an kendimi zor tutuyorum test yapmamak için bugün 22. günüm meraktan çatlıycam:18:

Ay canım benim yaaa
Ben,m adetime daha on gün olduğu için daha bu durumlara gelmedim
Ama şu kasığım batınca belim bacaklarım ağrıyınca benim de hemen test yapasım geliyor
sanki çıkacak gibi
ama işte ne yapalım fakirin umudu bir dilim ekmek :)

ben 5 senelik evliyim ama 1.5 seneden beri deniyoruz ve 29 yaşındayım bundan dolayı hemen olsun istiyorum yaşım geçince hiç olmaz diye çok korkuyorum..

evet canım ya bekleyiş çok zor valla benimde arada kasıklarımda batmalar oluyo ama çok değil hafif hafif şu günü bir atlatsam süper olucak valla

canım bende senin gibiyim şu an kendimi zor tutuyorum test yapmamak için bugün 22. günüm meraktan çatlıycam:18:

aynen bende sabah akşam düşünüyorum en azından ağrı olmasa takmıcam bu kadar ama daha önce hiç böle olmamıştım..

evet canım ya bekleyiş çok zor valla benimde arada kasıklarımda batmalar oluyo ama çok değil hafif hafif şu günü bir atlatsam süper olucak valla

evt bende sabah akşam düşünüyorum en azından ağrı olmasa takmıcam o kadar ama daha önce hiç böle olmamıştı..

ben 5 senelik evliyim ama 1.5 seneden beri deniyoruz ve 29 yaşındayım bundan dolayı hemen olsun istiyorum yaşım geçince hiç olmaz diye çok korkuyorum..

Anlıyorum ama korkma,40-45 yaşında oluyor.
30 yaş çok normal,moral bozmak yok.
İnsan denemeye başladığı ay olsun iistiyor ama oda mucize gibi.

dün bi arkadaşımla konuştum netten geçen sene aralıkta hamile olduğunu öğrenmişti onun son adet tarihi 15 kasımmış [benimki 17 kasım] 11 aralıkta test yapmış çıkmış sonuç şurda 11 ne ne kaldıki ya :18: bugün yapsam belki çıkar hadi masal sende bende yapalım yanıma yoldaş lazım

Kızlar benim de perşembe bitiyor adetim.
hemen başlayım diyorum çalışmalara
adetten hemen sonra ki günler çok düşük dimi olasılık:2:

arkadaşlar sizlerdeki belirtiler neler acaba aynımı belirtiler herkesde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…