Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Nasıl dayanıyosun
ben dayanamıyorum valla geçen seferde iki kere kan testi bi sürüde idrar testi yapmıştım ama emin olamıyodum bi türlü kimyasalmış çünkü
bu sefer eşim bütün parama el koycakmış ki test falan alamayayım
bu kan testleri de epey bütçemi yıkmıştı :KK9:

Nasıl dayanıyosun
ben dayanamıyorum valla geçen seferde iki kere kan testi bi sürüde idrar testi yapmıştım ama emin olamıyodum bi türlü kimyasalmış çünkü

valla bende dayanamıyorum... hep bu sefer beklicem diyorum ama yine beklemiyorum.. daha dün sinirlendim kendime düşünmicem artık dedim gün hesabı bile yapmicam dedim bugün ovulasyon testi araştırmaya başladım.:84::84::84:

Nasıl dayanıyosun

valla bende dayanamıyorum... hep bu sefer beklicem diyorum ama yine beklemiyorum.. daha dün sinirlendim kendime düşünmicem artık dedim gün hesabı bile yapmicam dedim bugün ovulasyon testi araştırmaya başladım.:84::84::84:

valla bende dün tam alıcaktımmmm sipriş vercektim internetten hadi dedim hasta olduğum ilk günü veririm artık diye bıraktım. en iyisi evde durmamak

valla bende dün tam alıcaktımmmm sipriş vercektim internetten hadi dedim hasta olduğum ilk günü veririm artık diye bıraktım. en iyisi evde durmamak

Ah kızlar
valla ben kendime kızamıyorum bile
siz yine düşünmeyeyim diyosunuz ben onu bile diyemiyorum :KK1:
bir an olsun aklımdan çıkmıyor
10 gün kaldı
sabah düşünüyorum kaç gün kaldı 10 diyorum biraz zaman geçiyor yine düşünüyorum kaç gün kalmıştı sanki bir gün geçmş gibi :KK9:
beklemekten nefret ediyorum

Rüyamda oturma odamda bir sürü kuş uçuyordu(serçe kuşları ama normalden büyükler ).İki tanesi üst üste uçuyordu

Havada uçuşan kuşlar, mutluluğun ve bereketin simgesidir.
Haberdir. Kişinin güzel haberlerle sevinç yaşayacağına işaret eder.

Hadi bakalım inşallah bu güzel haber testte çift çizgidir :KK9:

Son düzenleme:
Nasıl dayanıyosun

kan testeleri ne kadara yapılıyor,tecrübeli olarak sana bi danısayım canım:KK61:

kan testeleri ne kadara yapılıyor,tecrübeli olarak sana bi danısayım canım:KK61:

Valla canım hastaneden hastaneye değişiyor
Ben özel hastanelerde yaptırdım
bi kere poliklinikte 16 liraya yaptırdım
bi kere de özel hastanede 20 liraya
hastanenin tanınmışlığı ne kadar fazlaysa ücret o kadar fazlalaşıyor :KK9:
Medical bana 40 lira demişti :KK53::KK52::KK1:
Benim cevabımda hadi size iyi günlerrrrr olmuştu

slm kızlar nabersiniz valla ben kendimi zor tutuyorum test yapmamak için insan evde oldumuda zaman geçmek bilmiyorki :KK6:

çalıştığım için belki de sizin kadar düşünmeye vaktim kalmıyor.ya da bende bi sorun var kaygısızım :KK52: dayanabilidğim kadar dayanıcam :KK1: çok tuhaflaştım ama ya öğlen yemeğe gittim kuş kadar bişiy yedim bi kaç gündür de böyle...bazı şeyleri hiç yemek istemiyorum (sevdiğim halde) bazı şeyleri de deli gibi yiyesim var.:KK66:

arkadaşlar size bişey sormak istiyorum burda bu konuyla ilgili bişey yok ama cvp verirseniz sevinirm..benim son adetim 17 kasımdı..20 sinde doktoro gittim klomen diye bi ilaç verdi 5 gün kullandım günde iki kere..daha sonra kontrole gittim ayın 30 unda doktor ilaç sana fazla gelmiş çok fazla yumurtlama olmuş dedi özellikle sol tarafta...çatlatma iğnesi yapmadı düzenli ilişkiye gir dedi..benim 1 haftadan beri kasıklarım ağrıyor batma tarzında oturup kalkarken yatarken oluyo genellikle sağıma soluma dönerken aynı şekilde karnım şiş göğüs uçlarım acıyo acaba bu ağrılar fazla yumurtlamadan dolayımı hamile olma olasılığım var mı? 4-5 gün içinde adet olmam lazım beni de eklerseniz sevinirim..

ÜYEMİZ ____________ BEKLEMEDİĞİ ADET TARİHİ

gsu_________________1 aralık

sedase______________1 aralık:KK49:Topiğimizin ilk hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

arzum66_____________1 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mutluluk84___________3 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mimar2010___________4 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

kuzey_35____________4 aralık

sevecen26___________5 aralık

deece_______________5 aralık

oznurozaday_________5 aralık

sudecan2___________6 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

burcin_umut_________6 aralık

canaaa_____________6 aralk

smyr________________7 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

sementa33___________7 aralık

hstc________________8 aralık

sinemeren___________9 aralık

beteray____________10 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

cıtlanbık____________10 aralık

totolocik____________11 aralık

özlemk _____________12 aralık

zeyer_______________12 aralık

masal_41____________12 aralık

alize28______________13 aralık

kad-er______________13 aralık

cenova_____________14 aralık

tarfil_______________14 aralık

nihonjin_____________14 aralık

zehra2509___________15 aralık

celine85 ____________15 aralık

mutluyuum___________15 aralık

gamzemir____________15 aralık

minikyaramaz_________16 aralık

miniciik______________17 aralık

bengü_ck____________17 aralık

afrasyab ____________18 aralık

afrasyab ____________18 aralık

soulfly-eu____________18 aralık

melikee______________18 aralık

gosyh_______________18 aralık

ceygul______________18 aralık

only_smile___________18 aralık

heaven1_____________19 aralık

semi________________19 aralık

mvldas______________20 aralık

turlik________________21 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

ada_44______________21 aralık

sahgull______________21 aralık

muh_ _______________22 aralık

bestembenim_________24 aralık

herşeydüzelirmi_______24 aralık

sementa33___________25 aralık

fatos56_____________26 aralık

gökkuşağı___________26 aralık

yosunnk____________26 aralık

landarch___________30 aralık

kadergönül_________30 aralık

bol Hamileli bol bebişli bir aralık olsun İnşallah

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Güncellenen listemiz ve yeni anne adaylarımızla yola devam

Son düzenleme:
arkadaşlar size bişey sormak istiyorum burda bu konuyla ilgili bişey yok ama cvp verirseniz sevinirm..benim son adetim 17 kasımdı..20 sinde doktoro gittim klomen diye bi ilaç verdi 5 gün kullandım günde iki kere..daha sonra kontrole gittim ayın 30 unda doktor ilaç sana fazla gelmiş çok fazla yumurtlama olmuş dedi özellikle sol tarafta...çatlatma iğnesi yapmadı düzenli ilişkiye gir dedi..benim 1 haftadan beri kasıklarım ağrıyor batma tarzında oturup kalkarken yatarken oluyo genellikle sağıma soluma dönerken aynı şekilde karnım şiş göğüs uçlarım acıyo acaba bu ağrılar fazla yumurtlamadan dolayımı hamile olma olasılığım var mı? 4-5 gün içinde adet olmam lazım beni de eklerseniz sevinirim..

hoşgeldin aramıza,benim bilgim yok ama burda klomen kullanan arkadaşlar var yanlış hatırlamıyorsam.
İnşallah hamilesindir,12 aralık olarak ekledim seni.

çalıştığım için belki de sizin kadar düşünmeye vaktim kalmıyor.ya da bende bi sorun var kaygısızım :KK52: dayanabilidğim kadar dayanıcam :KK1: çok tuhaflaştım ama ya öğlen yemeğe gittim kuş kadar bişiy yedim bi kaç gündür de böyle...bazı şeyleri hiç yemek istemiyorum (sevdiğim halde) bazı şeyleri de deli gibi yiyesim var.:KK66:

bir arkadaşımın iştahı senin gibiymiş.ilk hamilelik belirtim buydu dedi :)

Canım bunlar hamilelik belirtileri arasında
Umarım hamilesindir

slm kızlar nabersiniz valla ben kendimi zor tutuyorum test yapmamak için insan evde oldumuda zaman geçmek bilmiyorki :KK6:
slm canım hoşgeldin,çok iyi anlıyorum seni.
için içine sığmıyor biliyorum,ama yapma daha çok erken.
Başka şeylerle oyalan,geçiyo zaman bi şekilde.

X