Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Kızlar benim de perşembe bitiyor adetim.
hemen başlayım diyorum çalışmalara
adetten hemen sonra ki günler çok düşük dimi olasılık:2:

bence düşük bir ihtimal değil biter bitmez başla çalışmalara ben 7. gün başlamıştım yukarıda bahsettiğim arkadaşta 9. gün yapmış ve hamile kaldı sen o yüzden başla ne zaman tutacağı belli olmuyo yani

bence düşük bir ihtimal değil biter bitmez başla çalışmalara ben 7. gün başlamıştım yukarıda bahsettiğim arkadaşta 9. gün yapmış ve hamile kaldı sen o yüzden başla ne zaman tutacağı belli olmuyo yani

Yapma canım ya bak daha 9 gün var,kan testinde bile bu kadar erken yanıt vermez.
muhtemelen çıkmıycak pozitifse de,bekle biraz daha moral bozma hiç.
Hareketlerine dikkat et yine de,kolları falan çok uzatmamak,ani hareket yapmamak gerekiyormuş.
Birbirinizi gaza getirmeyin
Bekle geçsin bi 5-6 gün yapıcaksın zaten günün geçmeden:)kimbilir kaç test hemde:)

yok canım ya 9 gün yok ben bu haftasonu hastalanırım diye düşünüyorum çünkü takvime bakıyorum hazirandada 24. gün gelmiş sonra temmuzda 25. gün gelmiş ben garanti olsun diye 15 aralık yazdırdım ama seni dinleyip yapmıycam test ok

yok canım ya 9 gün yok ben bu haftasonu hastalanırım diye düşünüyorum çünkü takvime bakıyorum hazirandada 24. gün gelmiş sonra temmuzda 25. gün gelmiş ben garanti olsun diye 15 aralık yazdırdım ama seni dinleyip yapmıycam test ok

evt test yapıp çıkmayınca çok kötü oluyo insan ben bazen elimde tutup dakikalarca bakıyom belki çift olur çizgi diye olmayınca yıkılıyom adeta gözlerim doluyo ve o günüm berbat geçiyo beklemek en güzeli..

Yapma sakın,çok iyi bilirim o duyguyu.
Demiştim ya adetime yakın her sabah yaptım bir ay,
tabi ki hep negatifti,buhar olup uçmak istedim o banyoda.
Safi moral bozukluğu yani.
pozitifte olsa önce negatifi görünce zaten bütün moraller alt üst oluyor.
Eskiler nasıl tutturuyorlarmış ya,
ne ovulasyon testi ne yumurtlama günü:44:
Maşallah hemen de oluyormuş.
valla böyle düşününce sinirlerim bozuluyor iyice.
Eşimde diyor dizilerde insanlar bir gecede hamile kalıyor,
resmen bizi uyutuyorlar diye

tamam tamam yapmıcam hayal kırıklığına uğramak istemiyorum düşünüyorumda bence çok kasmamak lazım ya eğer bu ay olmazsa ne ovulasyon testi ne başka bişey stressiz adet bittikten sonra başlayıp yumurtlama günlerine dikkat edip gün aşırı çalışıcaksın sonrada unutucaksın adet gününe kadar baktın gelmedi test yapıcaksın en doğrusu bu sanırım ya bence biz çok inceliyoruz kendi kendimize stres yapıyoruz ondan etkileniyoruz tabi bu ay olmazsa ovulasyon testi alıcaktım ama almayabilirim oluruna bırakmak en doğrusu

canım sende ne gibi belirtiler var????

canım sende ne gibi belirtiler var????

valla bende pek belirti yok gibi canım ya normalde göğüslerim çok ağrırdı dokunulmazdı şimdi ağrımıyo pek yeni yeni koltuk altlarıma doğru hafif acıyo geçenlerde bacaklarım aağrıdı çok bugün beyaz akıntım başladı gelmeye karnım her zamnki adet öncesi gibi şişlik var bunlar pek belirti gibi gelmiyor bana ama bilmiyorum sende ne gibi belirtiler var bide SAT kaç senin benim 17 kasım

benim oturup kalkarken batma oluyo birde geçe sağıma soluma dönmeye korkuyom ağrı giriyo düz yatınca geçiyo gögüs uçları acıyo sırtım ve belim ağrıyo karnım şiş birde alt karında karıncalanma oluyo sanki akıntıda var daha önce hiç böle olmamıştı hastalanmadan bi gün önce başlardı ağrılar benimde son adet tarihim 17 kasım ama benim düzensiz bazen 25 günde bazen 28 günde bir oluyom klomen diye bi ilaç kullandım fazla yunurtlama olmuş yan etkileridir diye fazla umutlanmak istemiyom ama elimde değil çok merak ediyom inşallah pozitif olur testlerimiz ......

canım bende senin gibiyim şu an kendimi zor tutuyorum test yapmamak için bugün 22. günüm meraktan çatlıycam:18:

aynen bende sabah akşam düşünüyorum en azından ağrı olmasa takmıcam bu kadar ama daha önce hiç böle olmamıştım..

canım adet günlerimizde aynıymış seninle benimde düzensiz adetim aynı bazen 25 günde geliyor bazen 27 günde bazen 30 gün oluyo ondan yumurtlamanın günü tam belli olmuyor inşallah hamileyizdir canım valla bende çok merak ediyorum ama bi yandanda sanki yokmuş gbi geliyor

deece daha yapmadınmı test canım sen valla senin yerine ben meraklanıyorum geçti demi senin adet tarihin nsl dayanıyorsun hadi yap artık güzel haberlerini ver bize

evet yumurtlama günü belli olmuyo ama ben ilacı kullandıktan sonra doktora gittim yumutlama olmuştu hatta çok fazla ultrosonda gösterdi ben de gördüm ve bi tanesi çatlamış düzenli ilişkiye gir dedi doktor ondan sonraki günler birlikte olduk yani yumurtlama vardı zaten bu ay o yüzden çok merak ediyorum....

slm kızlar ben aranıza yeni katıldım.sürekli takipçisiyim bu sitenin.ben ikinci kez anne olmak istiyorum da.ama şimdiye kadar olmadı

[/B]
slm kızlar ben aranıza yeni katıldım.sürekli takipçisiyim bu sitenin.ben ikinci kez anne olmak istiyorum da.ama şimdiye kadar olmadı

hoşgeldin canım inşallah en kısa sürede ikinci bebeğinide kucağına almak nasip olur.....

bu arada ocak ayına kaldık ya biz yani benim adet tarihim daha gelmedi ama eminim olmicak bu ay neyse işte yani yine bu topicden devam edicez dimi ben burayı çok sevdim de

birde canım bu forumda bi yerde okumuştum... kadının iki hamileliğide adetten hemen sonraki çalışmasında olmuş kocası şehir dışında falan çalışıyomuş.. o güne denk geldi diyodu.. birde öyle deneyin diyodu kadın adet bitiminde rahim daha aşağıda oluyo falan yazmıştı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…