Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Kızlar merhaba... Dün akşam gördüm kırmızıları bende.. Baya bi ağladım bu defa ya hani tutamadım kendimi çok sıkıldım... Eşim çok sormaz aslında günümü falan tam bilmez... Sürpriz yapacaktım ona... Suya düştü tabi.... Sonra pişman oldum tabi ağladığım için Allah yerini ve zamanını biliyodur benim ne haddime diye kızdım kendime... Bugün atlattım çok şükür... Bu ay ovulasyon testi almak istiyorum netten yardımcı olursanız sevinirim... Hiç denemedim çünkü aklımda kalmasın... Soğan kürüne kafayı takmıştım ama sabah nasıl içecem işe gitmeden çok zor midem kabul etmezmiş gibi geliyo... Sadece geceleri içsem fayda etmez mi acaba?

canım ya bozma moralini... stres de yapma allah bi karar kılmıştır hepimizin hakkında. ovulasyon testi bende düşünüyorum almayı. araştırcam bakalım biraz. benimde hiçbir fikrim yok çünkü...ama iyi bişey duyarsam senide bilgilendiririm

Topicten araştıracam.. Size de haber veririm... Bu arada günde yine 2 defa soğan kürüfakat sabah değil de biri akşam yemekten önce açken bir de yatmadan önce ? doğru mu anladım... o zaman yaparım 7. günü başlıcam dime...

Topicten araştıracam.. Size de haber veririm... Bu arada günde yine 2 defa soğan kürüfakat sabah değil de biri akşam yemekten önce açken bir de yatmadan önce ? doğru mu anladım... o zaman yaparım 7. günü başlıcam dime...

doğru anlamışsın canım...7.günü başlamakla ilgili bi bilgim yok ama malesef...

slm ben yeni üye oldum buraya bende aralık ayı içinde hamile olmak istiyorum kasımın 21 hastalandım ve 26 sında bitti.21 den itibaren saydığımda 11. günden 16 .güne kadar birlikte olduk yani 6 gün boyunca acaba gebemiyim ne zaman öğrenebilirim başlıca belirtiler hemen başlar mı yoksa psikolojikmi anlamadım bana yardımcı olurmusunuz . gögüslerimde şişme var sık idrar var uyku ve yorgunluk halim var

hoşgeldin canım.tecrübeli değilim bende her sayfaya girip bişiler okuyorum:)anladığım kadarıyla bu kadar erken belirti olmuyo ama yinede daha iyi bilen arkadaşlarda yardımcı olurlar galiba osmana gitti herkes :KK9:

herkese merhaba.psikolojik mi bilmiyorum ama sağ kasığımda akşam müthiş bir ağrı oldu. saplanıp saplanıp çıkıyor mübarek :44: bir de dünden beri akşam yemeklerini yedikten sonra midem bulanıyo çok hafif..kafayı yicem ne zor şey kadın olmak ya..eşime söylüyorum takma kafanı,olada bilirsin olmaya da diyor..nasılsa görcekmişiz.ne soğukkanlı bu erkekler yaa :KK52:

Kızlar Yine ben 6 aralıkta hastalanmam gerekiyodu 27 günde bir olurum hiç gecikmemiştm şimdiye kdr.....:97: kasıklarım acayıp bı sekılde batıo gıbı deısık bı duygu agrıo gıbı sankı ama adet agrısı gıbı deil zaten bende adet ağrısıda olmaz.... korkuyorum ümitlenmek istemiyorum

Kızlar Yine ben 6 aralıkta hastalanmam gerekiyodu 27 günde bir olurum hiç gecikmemiştm şimdiye kdr.....:97: kasıklarım acayıp bı sekılde batıo gıbı deısık bı duygu agrıo gıbı sankı ama adet agrısı gıbı deil zaten bende adet ağrısıda olmaz.... korkuyorum ümitlenmek istemiyorum

gunaydın canım,
valla benim de aynı kasıklarım gecen cumadan beri agrıyor,sürekli uyuyorum ama adet gecikmesi olmadan da bişey yapmak istemiyorum,insanın morali bozuluyor,psikolojik de olabailir bunlar
sen neden test filan yapmadın,biraz daha mı bekleyeceksin?

gunaydın canım,
valla benim de aynı kasıklarım gecen cumadan beri agrıyor,sürekli uyuyorum ama adet gecikmesi olmadan da bişey yapmak istemiyorum,insanın morali bozuluyor,psikolojik de olabailir bunlar
sen neden test filan yapmadın,biraz daha mı bekleyeceksin?[/QUya insan ister istemez üitlenio yapınca negatif çıkarsa die korkuom bıraz daha zaman geçsin die bekliorm ama catlıcam :)

Ya kızlar gününüz geçtiyse yapsanıza
ben sizin yerinize meraktan çatlıyom :KK9:

benim daha on gün var nasıl bekliceksem artık
belirtiler de var gibi gibi
bazen kesin bu ay hamileyim gibi bi his geçiyo içimden
bazen de yok bu ayda olmayacak diyorum
ooooooofffffffffffffffffffffff:KK37:
kafayı yicem artık :KK1:

ben dün akşam üstü test yaptım bişey çıkmadı ama sonrada gölge belirdi 1-2 saat sonra,bugün baktım teste gölge daha belirgin gibi geçen ayda böyle olmuştu, 1 hafta kala yapmıştım yarım saat sonra çıktı o ay 3 gün gecikmeli adet oldum of yaaaa test yapsan bir dert yapmasan başka bir dert.....:84::84::84::84::84::84:

Son düzenleme:
X