Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlarr benimde 5-6 gün kaldı beklenmeyen günümee,,,test yapmak için erken değilmi,?eşim çok sabırsız,illa test yap diyor,,,,
bence yapma bende yapıorum 5-6 gün kala çıkmıyor gerçi hamilede değilim ama çıkmaz dedi işyeri hekimimiz çıkmasıdda bi olasılıkmışadet gününden sonraki güğnler test yapmalıymışız oda gecikirse

üzülme hayırlısıyla olur inşallah hepize hakkımızda hayırlısıyla küçük bi minnoş bebişimiz olur inşallah birde baktık ikiz olmuş :)

Kızlar 18 aralık adet tarihim. Kan testi yaptırsam mı , çıkarmı dersiniz?

anladım canım,idrar testi yapmayayım,,,yarın sağlık ocağına ilaç yazdırmaya gidicem,gitmişken kana baktırsam olur mu pekiii???belli olurmu

benide ekleyin listeye a aralıkta hastalanmam gerekiyordu ama olmadı gerci gecen ayda 19 gün gecikmişti çok sevinmiştim ama boşunaymış

slm kızlar..bugün sabah ezanıyla uyandım ve bi baktım ki gelmiş kırmızılar...umudum ocak ayına kaydı...hayırlısı demekten başka bişey gelmiyor elden...ama üzülmemekte mümkün değil tabi...neyse umarım sizlerden bol bol güzel haberler alırım...

Kızlar merhaba... Dün akşam gördüm kırmızıları bende.. Baya bi ağladım bu defa ya hani tutamadım kendimi çok sıkıldım... Eşim çok sormaz aslında günümü falan tam bilmez... Sürpriz yapacaktım ona... Suya düştü tabi.... Sonra pişman oldum tabi ağladığım için Allah yerini ve zamanını biliyodur benim ne haddime diye kızdım kendime... Bugün atlattım çok şükür... Bu ay ovulasyon testi almak istiyorum netten yardımcı olursanız sevinirim... Hiç denemedim çünkü aklımda kalmasın... Soğan kürüne kafayı takmıştım ama sabah nasıl içecem işe gitmeden çok zor midem kabul etmezmiş gibi geliyo... Sadece geceleri içsem fayda etmez mi acaba?

benimde ocak ayına kaldı canım umudum.bende üzüldüm agladım ama yapacak bişey yok.hayırlısı.bu arada sogan kürünü aksam yemekten önce ve yatmadanda yapıp içebilirsin.bende başlıcam yarın ona..bida ben 2aydır ovulasyon testi kullanıyorum core marka.45 tane almıştım 4tanede gebelik testi hediyesi vardı.fiyatını hatırlamıyorum ama uygundu baya.ben memnunum bundan.ama çok çeşidi var değişik fiyat aralıklarında.bunla ilgili bi topik var ordan araştır istersen biraz.

üzülme canım dediğin gibi hayırlısı böyleymiş ocak ayına inşallah güzel haberlerini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…