Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

saol canım bugün 3 gibi kanda da baktırabildim değer 1 olmadı bu ay
.

keşke kanda bakılsaydı, idrarda bir hafta geç bile görenler oluyor canım ya, gerçi günün geçmeden çekilen film bebeği etkilemezmiş. doğa seni uyarana kadar her şey serbestmiş yani.hayırlısuı olsun.bu arada,geçmiş olsun.

hadi bakalım buyrun ben 0 gurubuyum :KK53:

Araştırmaya göre, "sıfır" kan grubuna sahip kadınlarda yaş ilerledikçe üretilen yumurta sayısı ve yumurtaların kalitesi azalıyor.

Üreme tedavisi gören 560 kadın üzerinde yapılan çalışmaya göre, kan grubu "sıfır" olan kadınlarda yaş ilerledikçe üretilen yumurta sayısı ve yumurtaların kalitesi daha fazla azalıyor.

Zira bu grupta, diğer kan gruplarına sahip kadınlara kıyasla iki kat daha fazla "yumurtalık uyarıcı hormona" rastlanıyor. Bu da "yumurta sayısının azaldığına" işaret ediyor.

İlerleyen yaşlarda çocuk sahibi olma şansı en yükek olan kadınlarsa kan grubu "A" olanlar..

Araştırma, kan grubu "A" olan kadınların sayı ve kalite olarak daha çok yumurtaya sahip olduğunu gösteriyor.

Bilimadamları, bu sonucu dikkate alarak, kan grubu sıfır olan kadınlara daha erken bebek sahibi olmalarının tavsiye edilebileciğini belirtiyor.

yok öyle bir şey! halam 35 yaında evlendi, 37 ve 42 yaşında doğurdu.
eşimin teyze kızı,45 yaşında 3.yü doğurdu.iki örnek de 0 grubu. nasip meselesi biraz da... bunlara takılıp bozma moralini,olacak oldu mu oluyor.

mutluluk bir onceki mesajımda güzel haberlerini bekliyoruz diye yazmıstım kusura bakma ben yeni okuyabildim kırmızıları gordugunu:26: insallah onumuzdeki ay gelir bebişin...
ovulasyon testinde ben coretest i kullanıyorum,erken başladım ben biraz kullanmaya 4 aralıkta çift çizgi çıktı,öncesi ve sonrasını da değerlendirdik tabi,artık kısmet diyorum,tabi devam da etmek gerek.internetten sipariş verdim ertesi gün elime geçti.tavsiye derim ben

çok sağol canım,dediğin gibi gelecek ay inşallah.
coretest alıcam bende,kullanan varsa bilgi alayım diyordum,tesadüf oldu.
erken teslim etmeleride güzel.
İnşallah vesile olur bize de bir an önce gelir bebişlerimiz.

ÜYEMİZ ____________ BEKLEMEDİĞİ ADET TARİHİ

gsu_________________1 aralık

sedase______________1 aralık:KK49:Topiğimizin ilk hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

arzum66_____________1 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mutluluk84___________3 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mimar2010___________4 aralık

kuzey_35____________4 aralık

sevecen26___________5 aralık

deece_______________5 aralık

oznurozaday_________5 aralık

sudecan2___________6 aralık

burcin_umut_________6 aralık

smyr________________7 aralık

sementa33___________7 aralık

hstc________________8 aralık

sinemeren___________9 aralık

beteray____________10 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

cıtlanbık____________10 aralık

özlemk _____________12 aralık

zeyer_______________12 aralık

alize28______________13 aralık

kad-er______________13 aralık

cenova_____________14 aralık

tarfil_______________14 aralık

nihonjin_____________14 aralık

zehra2509___________15 aralık

celine85 ____________15 aralık

mutluyuum___________15 aralık

gamzemir____________15 aralık

minikyaramaz_________16 aralık

miniciik______________17 aralık

bengü_ck____________17 aralık

afrasyab ____________18 aralık

afrasyab ____________18 aralık

soulfly-eu____________18 aralık

melikee______________18 aralık

gosyh_______________18 aralık

ceygul_______________18 aralık

heaven1_____________19 aralık

semi________________19 aralık

mvldas______________20 aralık

turlik________________21 aralık:KK71:pes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

ada_44______________21 aralık

sahgull______________21 aralık

muh_ _______________22 aralık

bestembenim_________24 aralık

herşeydüzelirmi_______24 aralık

sementa33___________25 aralık

fatos56_____________26 aralık

gökkuşağı___________26 aralık

yosunnk____________26 aralık

landarch___________30 aralık

kadergönül_________30 aralık

bol Hamileli bol bebişli bir aralık olsun İnşallah

:KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek:

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Güncellenen listemiz ve yeni anne adaylarımızla yola devam

Son düzenleme:
Anlamadığım, aklımın almadığı, belkide almak istemediği, herkeslerin tek seferde oluyorda benim neden olmuyor. İsyan etmiyorum tabiki ama...... ne bileyim üzülüyorum işte. Tamam diyorum bu ay olacak. Günleri sayıyorum. Olması gereken zamanları takip ediyorum. ıııh olmuyor. Muhtemelen 3 gün sonra hastalanacağım ve yine üzüleceğim. 9 Aralık hem sabırsızla gelmesini istediğim ama bir o kadarda korktuğum gün. Kısmet. Yüce Rabbim büyük Allahım. Sen bizlere, cümlemize hayırlı, sağlıklı, salih evlatlar nasip eyle ya Rabbim.

:KK54:
kızlar selam valla sürekli sizi takip ediyor sizinle üzülüyor ve seviniyorum 3 aylık evliyim 28 yaşındayım 9 kasımda adet oldum en son dün test yaptım idrardan dayanamayıp tek çizgi çıktı günleri falan tutturdum denedim bu ay hiç adet belirtim yok göğüslerim hassas değil sinirli değilim anlamıyorm :KK43: benide alın aranızaaa

iki gün gecikti diymi seninki test yapıcakmısın bugun

evet canım 2 gün gecikti..aslında kasımın 5iydi yani 3 aralık bile sayılabilirdi tarihim.bugune kadar hep düzenliydi bi tek geçen ay 7 gün gecikti o yüzden umutlanmak istemiyorum.aile hekimim de 10 gün geçmeden gelme dedi.o yüzden beklicem bekleyebildiğim kadar. :44: ilk denememizdi zaten,hayırlısı artık..

bendeçok istiyorum yumurtlamayı beklemeden bizde çalışmalara başladık bu ay az da olsa umudum var tabi belirtileri de gecenin bi yarısı hiç akla gelmicek şeyler canım cekio ama gecen ay da cekiodu diyorum sonra ama halsizlik mide bulantısı ama test yapıp sonucun negatif cıkmasından korkuom kan testi kesin sonuc verir mi ki:44::44:

bendeçok istiyorum yumurtlamayı beklemeden bizde çalışmalara başladık bu ay az da olsa umudum var tabi belirtileri de gecenin bi yarısı hiç akla gelmicek şeyler canım cekio ama gecen ay da cekiodu diyorum sonra ama halsizlik mide bulantısı ama test yapıp sonucun negatif cıkmasından korkuom kan testi kesin sonuc verir mi ki:44::44:

aynı korku bende de var o yüzden yapmıcam test fln..görmek istemiyorum tek çizgi..bildiğim akdarıyla kan testi adetin gecikmeden de sonuç veriyor yani kesin sonuç :KK34:

ya ordada negatif cıkar die korkuom ama bazı belirtilerde var off beklemek cok zorr yaaa:KK25:

günaydın canım... bence gününün geçmesini bekle... beklemek çok zor evet ama bi ümitle test yaptırıp negatifi görmek daha zor... benimde iki ay önce bütün belirtilerim vardı tamam dedim kesin hamileyim hatta test sonucunu beklerken eşimle hep plan yaptık doğum şu tarihe geliyor şöyle yaparız böyle yaparız... gittik ki negatif... çok daha kötü... o yüzden bekle bence

Kızlar dün adet günümdü olmadım hiç sekmez 27 günde bir adet olurdum en son 9 kasımda olmustum 6 aralık olmam lazımdı olmadım ümitlenmek ıstemıorm ama heycanlandım daha sımdıdıen :KK43:

ya burda sizin haberlerinizi aldıkça bende heyecanlanıyorum... geciktiysen bi test yapsana inşallah hamilesindir

kızlar benimde geldi kırmızılarr....

Üzülme canım,ocak ayında güzel haberler alıcaz inşallah.
umutsuzluğa kapılıp moral bozmak yok bak,yumurta kalitesini düşürüyormuş stres.
oluruna bırakıp bir sonraki ay için çalışmaya başlıycaz başka yolu yok.

X