Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

sağol canım teşekkür ederim bende araştırdım ama kesin bişey demiyorlar hiç bu hastalıkta ilaç içmeden geçmiyorki tuvalete gitmeye korkuyorum valla ama ilacı içtim şimdi döllenme olduysa bile daha tüplerdedir rahime yerleşmemiştir yada belki daha olmamıştır bile her ay ya hamileysem deyip hiçbişey içmeden geçirememki aksinede her ay mutlaka bi hastalık geçiriyorum nolcak benim halim böyle bilmem nasılsın deececim en son testte yapmıştın negatifti ama 10 gün geçmişti ve adette olmamıştın canım doktora gittinmi?

tatlım evet zaten bi çok kişi hamile oldgunu 4 haftadan once anlayamıyorki..o zamana kadar da herkes ilaç içiyo,iş yapıyo vs...bşey olmuyo yanii..tutunacagı varsa tutunuo sıpalar..ama tabi yine sen bilirsin..
bana gelince ben gittim dr'a bu ay yumurtlamadıgım için regl olmamışım..bir de mantar olmuşum.o da yumurtlamaya engel olabilirmiş..ama nası şiştim anlatamam normal gitseydi 2.reglimi beklyo olcaktım ama :26: hayırlısı napalım

olsun canım tedavin bitsinde kalırsın hamile inşallah ben zaten şuna inanıyorum Allah ne zaman izin verirse o zaman olucak çünkü yumurtlama zamanını bilip yapsan bile tutmucaksa tutmuyor mesela geçen ay ben ovulasyon testi yapmıştım 14. gün test çizgisindende koyuydu öizgi 13 14 ve 15. günler araka arkaya çalıştık biz ve ayaklarımı dikip 1 saat yattım ama olmadı yani olmucaksa ne yapsan olmuyo zamanı var demekki....

doğru diyosun valla..nasip kısmet..zamanı gelecektir elbet..

slm kızlar size birşey sormak istiyorum sabah test yaptım ikinci çizgi silik çıktı, çıkıp bir test daha aldım yapsammı acaba çok kararsız kaldım çatlıcam meraktan

slm kızlar size birşey sormak istiyorum sabah test yaptım ikinci çizgi silik çıktı, çıkıp bir test daha aldım yapsammı acaba çok kararsız kaldım çatlıcam meraktan

tatlım yarın sabah ilk idrarınla yap bence madem muallaktasın...hadi inşallah

3.5 saattir çişimi tutuyodum dayanamayıp yapmaya gidiyorum nasılsa iki test aldım yarın sabah yine yaparım koyu çıkmazsa çooook sabırsızım çok

3.5 saattir çişimi tutuyodum dayanamayıp yapmaya gidiyorum nasılsa iki test aldım yarın sabah yine yaparım koyu çıkmazsa çooook sabırsızım çok

papatya buyuk bir ihtimalle yine silik cikar sen merak etme. silik cikmasi da gebesin demek zateen. ne kadar gecti reglden?

doğru tahmin ettim ces buda silik çıktı bugün yada yarın olmam lazımdı ikisindede silik çıktığına göre büyük ihtimalle hamileyimdir değilmi birde 5dk içinde çıktı bu çizgiler

doğru tahmin ettim ces buda silik çıktı bugün yada yarın olmam lazımdı ikisindede silik çıktığına göre büyük ihtimalle hamileyimdir değilmi birde 5dk içinde çıktı bu çizgiler

hemen kan testineeee. hadi bakalım..Sedosum'dan sonra buugun bir hamilemiz daha vaaar. insallah yolunda gider herseyyy

Dr. teyze dedi ki, bebşimiz çok güzel yerleşmiş yerineee, herşey yolundaymış Allaha çok şükürrrr.
oh ohhh maşallahhh

kan testi yaptır kafan rahat olsun

Büyük ihtimal hamilesindir,sen yine de yap testi şimdi,için rahatlar,diğerini de sabah yaparsın.

bn şimdi kadın doğumcuya gidip test yaptırmak istiyorummu dicem, burdada özel hastane yokki hemen yaptırayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…