Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

selamm kızlar nasılsınızzz bugunn

iyiyim ben canımm,,,sen nasılsınn:KK71::KK54:
ya kızlarr 9 gün var reglimee,,,çok erken başladı bu göğüs hassasiyetimm,,,dokunsan çok feci acıyoo,,,yani yeni değil bir kaç gün önce başladıı,,,:26::KK25:

slm bebişimm,iyiyiz biz,seni sormalıi,,,keyifler nasıll,,,bittimi yum.günlerinn:KK9::26:

Yaaa çok kötüyüm ben
Bum bum bumlar rafa kalktı.Dün kayınvalidem ameliyat oldu büyük bir ameliyat o yüzden eşimde moral sıfırdı zaten olmadı.Bugün de kaynpederim kalcak bizde ama bugün benim çalışmam lazım yumurtlama günüm nasıl olacak bilmiyorum ki:KK14:

Yani eşimi de zorlayamıyorum benim de içimden pek gelmiyor ama bugün kayınvalidemin durumu iyi moraller de iyi napıp ne edip yapmak lazım:KK53:Evde küçük neyse sabaha kadar beklerük artık banyo için :KK9:
Kuduruk esra geri döndüüüüüüüüü :KK9::KK55:

ya kızlarr 9 gün var reglimee,,,çok erken başladı bu göğüs hassasiyetimm,,,dokunsan çok feci acıyoo,,,yani yeni değil bir kaç gün önce başladıı,,,:26::KK25:

Yoksaaaaaaaaaaaa :KK53::KK53:
Ama ona yormayalım hemen ters manyel yapalım bu sefer :KK9:

Yaaa çok kötüyüm ben
Bum bum bumlar rafa kalktı.Dün kayınvalidem ameliyat oldu büyük bir ameliyat o yüzden eşimde moral sıfırdı zaten olmadı.Bugün de kaynpederim kalcak bizde ama bugün benim çalışmam lazım yumurtlama günüm nasıl olacak bilmiyorum ki:KK14:

Yani eşimi de zorlayamıyorum benim de içimden pek gelmiyor ama bugün kayınvalidemin durumu iyi moraller de iyi napıp ne edip yapmak lazım:KK53:Evde küçük neyse sabaha kadar beklerük artık banyo için :KK9:

boşver kız takma...
gece yanınızda yatıcak değil ya kayınpederin:KK9:siz bakın olayınıza onun ruhu bile duymaz...ertesi gün de evde olmazsa girip alırsın duşunu...ohhhh missssss...

Yaaa çok kötüyüm ben

geçmiş olsunn canım,Allah acil şifa versin k.validene.....
değerlendirirsiniz inşlhh bu günü yaaa
sessiz sessiz halledin canım,,,nolcekk,,,
zaten mecbur sabaha kadar bekle banyo için,
ben hep öyle yaptımmm
kolay gelsin tatlım sana
:KK69::KK69::KK69:

bende iyiyim tatlımmm, boşver hayatımm takılma belirtilere lütfennnnnnn inşşşallah hamilesindir ama bekleyıp görelimmm sonra çok üzülüyo insan:KK50::KK50:

arkadaşlar transferin 7. günündeyim ilk 4 gün adet agrısına benzer ağrılarım oldu 2 gün çok rahattım ama 7.gün akşam agrılarım yine başladı ve sıklaştı çok korkuyorum olmamıştır diye birşeyler söyleyin lütfen:KK60::KK60:

bende iyiyim tatlımmm, boşver hayatımm takılma belirtilere lütfennnnnnn inşşşallah hamilesindir ama bekleyıp görelimmm sonra çok üzülüyo insan:KK50::KK50:

yok bebişimmm ben üzülmüyorum,hayırlısı ne ise o olsun,,,
belirtiler takılmamak lazım tabii,ama bu çok erken başladı,,,niye böyle oldu,,,diye düşünmeden edemiyorum
normalde adetten birkaç gün önce göğüs ağrılarım başlar genelde...

sevgili arkadaşlarım hani bu ay kendini dinleme belirti arama takip etme vs. yoktu...biraz beni örnek alın canım bakın ben hiç dinliyomuyum kendimi:KK9:bakmayın böyle dediğime sabahtan beri durmadan karnım zil çalıyo hep açım hep açım...bi de midemden gluk gluk sesler geliyo...tüm bunları pisboğazlığıma mı yormalıyım acaba:KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
sevgili arkadaşlarım hani bu ay kendini dinleme belirti arama takip etme vs. yoktu...biraz beni örnek alın canım bakın ben hiç dinliyomuyum kendimi:KK9:bakmayın böyle dediğime sabahtan beri durmadan karnım zil çalıyo hep açım hep açım...bi de midemden gluk gluk sesler geliyo...tüm bunlar pisboğazlığıma mı yormalıyım acaba:KK1::KK1::KK1:

ya öylee canım ama,yani bu göğüs ağrısının erken başlamasının belirti olup olmadığını da bilmiyorum ben,,,,o yüzden merakımı mazur görünnn
TURLİK KUŞUM :92::KK74:

ya öylee canım ama,yani bu göğüs ağrısının erken başlamasının belirti olup olmadığını da bilmiyorum ben,,,,o yüzden merakımı mazur görünnn
TURLİK KUŞUM :92::KK74:

göğüs ağrısı dedin bana da bulaştırdın bak...

ikide bir göğüslerimi yoklamaya başladım ama bende yok:KK52:

göğüs ağrısı dedin bana da bulaştırdın bak...

ikide bir göğüslerimi yoklamaya başladım ama bende yok:KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60:
bişey daha sorabilirmiyim patronn müsadenle
sen beklemeyemi geçtin,bitti mi çalışmalar...
sana soramıyomm,hep ayıppppppppppp diyonn da:KK51::KK54::KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60:
bişey daha sorabilirmiyim patronn müsadenle
sen beklemeyemi geçtin,bitti mi çalışmalar...
sana soramıyomm,hep ayıppppppppppp diyonn da:KK51::KK54::KK53:

yok canım beklemede değilim yumurtlayıp yumurtlamadığımı anlamaya çalışıyorum ve çalışmalar devam ediyo...
ben sana göğüs ağrısını şaka olsun diye yazdım yani ben bu aya kesin olarak dinlemicemkendimi...ekim de çok dinledim ama boşunaymış ve çok üzüldm...

hem ben ne zaman ayıp dedim kıızzzz aşkolsun...
o kadar erotik türkü çığırdım mani söyledim şurda...
benim kadar kuduruk nerde var:KK9::KK9::KK9:

geçmiş olsunn canım,Allah acil şifa versin k.validene.....
değerlendirirsiniz inşlhh bu günü yaaa
sessiz sessiz halledin canım,,,nolcekk,,,
zaten mecbur sabaha kadar bekle banyo için,
ben hep öyle yaptımmm
kolay gelsin tatlım sana
:KK69::KK69::KK69:

Sağol canım benim iyi oldu inşallah.Eşimle konuştum içim rahatladı
Ya olecek ya olecek hihih:KK1:

Son düzenleme:
X