Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ya alıcaktım aslında bayada bi araştırdım ama sonra dedimki kendi kendime bu sefer daha çok stres yaparım oluruna bırakayım diye düşündüm.. artık hayırlısı bakalım... ama eşime keçiboynuzu kürü uyguluyorum inşallah faydası olur

Faydası olur mutlaka, sen kasma kendini cok. Allaha bırakalım biraz da de mi ama :)

:emir_bebek: iyiyim tatlim uzun zamandir giremiyordum misafirlerim vardi bu arada ben duam okudum bitti kizlar ve ayrica hamileyim 2 gun once ogrendim...:KK49::KK49:

ay inanmıyoruuuuuuuuuuuuuuum.işte buharika haber insan hemen haber verir. kaç çıktı değerin söle bakem?

ay inanmıyoruuuuuuuuuuuuuuum.işte buharika haber insan hemen haber verir. kaç çıktı değerin söle bakem?
kan testi yapamadim tatlim yaa sadece 3 defa normal gebelik testi yaptik hepside oki pozitif haftayada dr da randevum var cok misafirim vardi cnm benim hic giremedim nete vaktim olmadi ultrasonda ne kadarlikken goreebiliriz cnm billgin var mi?

kan testi yapamadim tatlim yaa sadece 3 defa normal gebelik testi yaptik hepside oki pozitif haftayada dr da randevum var cok misafirim vardi cnm benim hic giremedim nete vaktim olmadi ultrasonda ne kadarlikken goreebiliriz cnm billgin var mi?

1500 civariyken yani reglden 1 hafta sonra vajinal ultrasonla görülüyor galibe. benim de randevum bugun, ben de bebegimi gormeye gidiyorum saat 2'de Allah kısmet ederse.

1500 civariyken yani reglden 1 hafta sonra vajinal ultrasonla görülüyor galibe. benim de randevum bugun, ben de bebegimi gormeye gidiyorum saat 2'de Allah kısmet ederse.

bence 1 tane kan testi de yaptır canım. ay çok sevindimm:nazar::nazar::nazar:

insallah allah saglikla kkucagimza almayi nasip etsin bitanem ben simdi kaciyorum aksam ustu tekrar gorusuruz.... kendin e iyi bak canim

Saglikla dogarla insallah hepimizinkiii.

Ehhe super. Erkekim olacak galibaaa.

Ben hemen ov. testi kullandigim ay hamile kaldim. tavsye edeirm. hic belrtim yoktu. 2 gunden beri hala belirtim yok. sankim de hamile degilim hiccc..

Sagol canim. inallah sen de biran once gebe kalirsin. Cok guzel bir duygu Allah herkese nasip etsin.

inşallah canım çok sağol tebrik ederim seni hamileymişsin Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

:emir_bebek: iyiyim tatlim uzun zamandir giremiyordum misafirlerim vardi bu arada ben duam okudum bitti kizlar ve ayrica hamileyim 2 gun once ogrendim...:KK49::KK49:

ayyy inanmıyorumm,,,süpppperrrrrrrrrr bir haber ,tebrik ederim canım,gözün aydın
Allah analı babalı büyütsünn,hayırlı olsun bebişinizzzzzzz:nazar::nazar::emir_bebek::KK9::KK9::KK9:

slm kızlar ben geldim size bişey sorucam idrar yolu enfeksiyonu olmuşum idrarımı yaparken çok acıyor gidip azosilin aldım daha önce kullanmıştım çok iyi gelmişti şu an adetimin 15. günündeyim yani yumurtlama dönemi döllenme olmuşta olabilir olmamışta olabilir sizce ilacı içeyimmi napayım acımda çok var :18:

slm kızlar ben geldim size bişey sorucam idrar yolu enfeksiyonu olmuşum idrarımı yaparken çok acıyor gidip azosilin aldım daha önce kullanmıştım çok iyi gelmişti şu an adetimin 15. günündeyim yani yumurtlama dönemi döllenme olmuşta olabilir olmamışta olabilir sizce ilacı içeyimmi napayım acımda çok var :18:

Kadın Hastalıkları ve Doğum / Kürtaj
öncelikle şimdiden yardımınıza teşekkür ederim.eşim 6.5 haftalık hamile ve idrar yollarındaki bir sorun nedeniyle doktora gittik.doktor da bize buscopan ve azosilin isimli iki tane ilaç yazdı.fakat azosilin isimli ilacın açıklamalarını okurken gebelerde herhangi bir zarar verip vermediği bilinmiyormuş.sizce eşim bu ilacı kullanmalımı yoksa başka bir ilaç mı kullanmalı.
Sonraki soru
23.12.2006 tarihinde sorulmuştur.
Üyeye mesaj gönder Şikayet Et

Prof. Dr. Uçar ASENA Kadın Hastalıkları ve Doğum

Cevap : Azosilinin gebelikte kullanımı ile ilgili bilinen ciddi bir yan etkiye rastlanmamış.Ancak yine de eğer çok gerekli değilse kullanılmamalı. Çünki gebeliğin ilk 12 haftasında hiç bir ilaç tamamı ile zararsızdır diyemiyoruz.

X