Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

tekirdağ saraydayım canım ama burdaki sağlık ocağına daha kayıt yaptırmadık geçen yıl doğu görevi sebebiyle şırnak-cizredeydik ve aile doktorumuz orda görünüyo malesef

tekirdağ saraydayım canım ama burdaki sağlık ocağına daha kayıt yaptırmadık geçen yıl doğu görevi sebebiyle şırnak-cizredeydik ve aile doktorumuz orda görünüyo malesef

eşin ve kendi kimliğinle herhangi bi sağlık ocağına git( evine en yakın) ben kayıt olmak istiyorum de hem eşini hem seni kaydeder..ben öyle yaptım 3 -4 ay evvel..eşin olmadan yapamam derse kendini yaptırırsın sadece...AKABİNDE DE HEMEN MUAYENE OLABİLİYOSUN

Son düzenleme:

canım tekirdağ merkez de özel yaşam hastanesi var oraya gitme imkanın yok mu?sonuçta özel hastane ne zaman hangi saatte istersen yaparlar...

Amaninnnn
2 hamile daha
Sedoşumm papatya tebrik ederim Allah kucağınıza da almayı nasip etsin bize de nasip etsin en kısa zamanda hayırlısıyla(kendimi unutamam hihih)

allah herkese nasip etsin canım beklemek çok zor benim daha kesin değil daha işallah kan testide pozitif çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…