Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

iyiyim canım benim sen nasılsın kocişkon ne tepki verdi süprizine bakimbende adetimin bitmesini bekliyorumsabırsızlıkla canım buuum bummlara başlamak için yoksada buumm bummmlar yatacak kayınvalidemler gelirse

kızlar arkadaşımın bir telefonu var yumurtlama günlerini hangi gün yüzde kaç şansın olduğunu filan gösteriyoo,,,bende bugün ona bana bakmasını söyledim,%99 diyo bugün ve yarın içinnn
......bayıldım bu telefona,

iyiyim canım benim sen nasılsın kocişkon ne tepki verdi süprizine bakimbende adetimin bitmesini bekliyorumsabırsızlıkla canım buuum bummlara başlamak için yoksada buumm bummmlar yatacak kayınvalidemler gelirse

ne süpriziymiş bizede deyinde bizde yapalım :=)))

sürprizi caktirmadan hallettigim icin cok sasirdi beklemedigini söyledi
pastayida gece o gittikten sonra yaptimya yani pasta falanda beklemiyormuşumuş

bizde dün başladik calişmalara
ama Ka_derin de dedigi gibi yapmak istiyorum yani 1 gün arayla bugün calisma olmadi...
ama yarin yine olucakk

ya varya benim basimada gecen ay gekmisti böyle bisii
annemler tamda yumurtlama günümde bizde yatili olarak kaldilar... ama biz o firsati yinede degerlendirdik sessiz sessiz bide gece saat 11 de telefon calmazmi kardesim aramiş
tam şeyin ortasinda
neyseki babam kalkti bakti telefona ama biz devam ettik
ayy ammada terbiyesizim ben yaa

niye ki canım ya üzüldüm şimdisizleri kardeşim gibi seviyorum hepinizi hoş kız kardeşimde ablamda yok sizler varsınızzzzzz

ah canım benimm sagoll aynen valla buraya gırmeden gunu tamamlayamıyorum aklım hep burda
canım bende rahım yarası varda gecen ay dr adet bıtımı gel donduralım dedı bende kararsız kaldım ya çünkü 2, 3 hafta bum bummmm yasak oyle oluncada bebişede ara vermıs olcaz napsamm bılmıyorumm

anaaaaaaaa daha neler duycam ben böylenasıl oluyormuş canım o öyle yahu

canım peki yara hamile olmana engel teşkil edermiymiş yada hamile olduğunda bebeğe zararı olurmuymuş?daha sonra dondurulsa olmaz mı ya?

saol canım napıyosun nasılsın?

canım ya doktor deyince bende hiç gidip öyle test filan yaptırmadım ya gitsem mi acaba ne dersin?:26:

iyiyim bebişimm,,,seni sormalı,,,
ben ilk bebek istiyoruz diye gitmiştim,kan değerlerim düşük çıktı,,,2 ay bekledim ilaç kullandım,kanım normale döndü,hala devam ediyorum ilaçlara,,,sonra başladım
alttan ultrasonla baktı,parmağıyla baktı,herşey normal dedi,,,ama eşimi baktırmadım,,,inşlhh ona gerek kalmaz,,,
sende bi baktırsaydın zehracım,

2 ay oldu daha :)) benim yaşım 21 eşimin 29..onun yaşından dolayı çok istio..ben çok istiorum öle bi durumumuz war yanii

çoook güldümmm yaaa yazdığınaaa ama bnm duygularada tercüman oldun =)) her nedense telefonlarda o gün ve tam o saatte çalar töbeee töbeee =))) demek tutmayack ya o ay bahanelerde çoğalıo tşk güldürdüğün için yaaa =))

aaa canim hemen banada baktiiirrr lütfeennn süpermis buu

canım peki yara hamile olmana engel teşkil edermiymiş yada hamile olduğunda bebeğe zararı olurmuymuş?daha sonra dondurulsa olmaz mı ya?

yok canım gebelıge bı engeli yokmus hatta bu ay korunma hamıle kalırsan dogumdan sonra yaparız dedı ama nerdeeee zaten bebek olmuyo dıye gıtmıstım yumurtalarıma falan baktı hıcbı sorun yokkk dedı yarada engel değil dedi. eşimde tedavini ol kurtul dıyo karar veremedım

aaaa estagfirullah canım ne terbiyesizibuarada kardeşinde tam zamanını bulmuş benimde eşimin tlfsi öyle sanki bumm bummlara ayarlanmış mübarek zırt pırt çalarbir gün arayla yapılması daha iyi canım bana kalsa hergün yapacam ama ayyy ne kadar arsızım bende dimikayınvalidemler varken sessiz sessiz olur belki canım ama beni düşündüren banyo kısmı ya of içim şişti iyicene

merhaba kızlar ben geldim.annemlerdeyiz sırf siz merak edersiniz diye yazmaya girdim..şimdi;

doktora gittim sonuçlarımı aldım malum..hormonlarım gayet normalmiş.sadece bu ay yumurtlamadığım için adet olamamışım. (başta bu lafı duyunca moralim fln çöktü ama sonra telaşe mahal olmadığını anlattı dr'um).bir de o akıntı mantar olduguma işaretmiş.geçsin diye fitil verdi 1 hafta boyunca fitil kullancam artı adet duzenliyici hap.bu akşamdan itibaren başlıyorum her ikisine de.hap bittikten sonra 1 hafta içinde regl olmam gerekiyormuş..ve yumurtlamamın normale girmesi..eğer girmesse hapı tekrar kullanıcakmışım..
azıcık moralim bozuldu ama napalım Allah beterinden saklasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…