Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hoşbulduk cnm:))) daha bu ay denemeye başladık...acaba çocuum mu olmuo testi erken mi yaptım anlamadım ki

olurmu canım ,,,ni dimekkk,,,
güle güle turlikçimmm
iyi gezmelerr....
:82:

men deldimmmnapıyosunuz kızlar kız terlik nereye yahuuuu oturuyordukneyse canım sana iyi gezmeler buarada orda da uyuklama haaa

hoşbulduk cnm:))) daha bu ay denemeye başladık...acaba çocuum mu olmuo testi erken mi yaptım anlamadım ki

ayy canım daha yeni başlamışsınız ,,,hemen umudunu kaybetme,,,benim 3. ay olacak ,adet günün geçerse tekrar test yaparsın,olmazsada üzülmee,,,daha sıkı çalışırsın,

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261.................okudu
2***turlik 202___________12 ocak_______261.................okudu
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase___________________________252
5***Kad_er ____________7 ocak _______261....................okudu
6***zehra2509__________???????_______261.......... ........okudu
7***deece______________??????________270.......... ........okudu
8***mutluluk84__________5 ocak________261
9***amtcdm___________12 ocak________261...................okudu
10***sedosumm_________??????________261
11***heaven1__________16 ocak_______261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________261
14***gamzemir_________15 ocak_______261
15***smyr_____________10 ocak_______261
16***sahgull__________17 ocak________211.....................okudu
17***ebucubu__________22 aralik_______261
18***aygunes_______________________50............. .........okudu
19***___________________________??????????
ada_44______________________________7............. .........okudu

dua ne bir fazla nede bir eksik olmamasi lazim... herkez tam 261 tane okusun
duayi okuyan haber vermeyi unutmasin:)

261 tanesi acikta.. okumak isteyen veya duaya katilmak isteyen söylesin...

ayy canım daha yeni başlamışsınız ,,,hemen umudunu kaybetme,,,benim 3. ay olacak ,adet günün geçerse tekrar test yaparsın,olmazsada üzülmee,,,daha sıkı çalışırsın,

tamam :)) bana bi bebek lazım o da bu ay lazımmm:10 çok istiorum umarım seninde olur hemen

hosgeldin kuzummm napiyosun iyimisin:79:

iyiyim canım benim sen nasılsın kocişkon ne tepki verdi süprizine bakimbende adetimin bitmesini bekliyorumsabırsızlıkla canım buuum bummlara başlamak için yoksada buumm bummmlar yatacak kayınvalidemler gelirse

tamam :)) bana bi bebek lazım o da bu ay lazımmm:10 çok istiorum umarım seninde olur hemen

ahh canım ,hepimiz çok istiyoruz,ama hayırlısını istiyoruz dimi:)) Rabbim hayırlı zamanda verecek demekki,öyle düşün,,,hiç dr a gittinmi?kontrol amaçlı

ahh canım ,hepimiz çok istiyoruz,ama hayırlısını istiyoruz dimi:)) Rabbim hayırlı zamanda verecek demekki,öyle düşün,,,hiç dr a gittinmi?kontrol amaçlı

canım ya doktor deyince bende hiç gidip öyle test filan yaptırmadım ya gitsem mi acaba ne dersin?:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…