Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

şimdi, yumurta 48 saat yaşıyor ya,misal ilişki oldu iki gün önce,dün ya da çatladığı gün ve yumurta döllendi.o erken döllenme. yumurta çatladı ertesi gün ya da iki gün sonra ilişki oldu ve döllendi o da geç döllenme.ya da ben pcos hastasıyım, son adet tarihime göre 1 hafta gerideyim,benimki de geç döllenme çünkü geç yumurtlamışım 1 hafta. 4 gün bile o minik için çok şeyi değiştiriyor.bugün 5 olan değer iki gün sonra 10 diye bakarsak hele...embriyo oluşumu farklı.yumurta döllenince 2 hücre 4'e, 4 hücre 8'e falan çıkıyor bu evreye "marula" deniyordu sanırım. 1 hafta 10 günde rahme düşüyor ve yerleşiyor.embriyo aşaması orada başlıyor.
bu arada bende yerleşme kanaması olmadı.ilkinde de olmamıştı.bu defakinde zaten neredeyse her gün kahverengi lekelenmem var ama artık yerşeşme diyemeyiz herhalde.

Son düzenleme:

progesteron iğnesi verdi mi dr?allah izin verirse bir şey olmaz. içini ferah tut.

progesteron iğnesi verdi mi dr?allah izin verirse bir şey olmaz. içini ferah tut.

cnm recetede 2 ilaç yazıyordu ama eşim aldı reçeteyi.ben alırım dedi.bilmiyorum ne verdi.kan kırmızı olmazsa çrş günü gelirsin dedi.kan testi hormon testi falaan istedi.herşey allahtan yapacak bişey yok.ben elimden geleni yapıcam bu kuzu için.

cnm sen nkdrlık hamilesin ve kahve lekeler dewam ediyormu?

6 hafta 4 gündü galiba.evet lekeler hemen her gün var.işe gidip gelmem yeterli lekelenmem için. kahveyse korkma dedi herkes,düşük mutlaka kırmızı kanla olurmuş ki her kırmızı kan düşük değilmiş...ben günde 2 tane progesteron iğnesi oluyorum.iğne de lekelenme yapabilir dedi.ilkinde hiçbir şey yokken her şey yolundayken kaybettim ya bu defa daha sakinim.anladım ki kısmeti olan gelecek.içimi ferah tutuyorum.forum bana çok iyi geliyor.bizim kızlardiyorum sizden bahsederken eşimebir de eve gelince uzanıyorum hep,bilgisayar sehpada ben kanepede.su içiyorum bol bol.inşallah seninki tutunmuştur sımsıkı.o kanama alanından korkma,regle yakın dönemde olabiliyormuş o.

cnm allah razı olsun çok tşk ederim.bende öyle sizin söyledıklerınızle rahatlıyorum.bende ona inanıyorum,kıısmeti yiyecek ekmeği varsa doğar zaten.buğdy tanesi kadarda olsa o benim bebegim ama napim

cnm allah razı olsun çok tşk ederim.bende öyle sizin söyledıklerınızle rahatlıyorum.bende ona inanıyorum,kıısmeti yiyecek ekmeği varsa doğar zaten.buğdy tanesi kadarda olsa o benim bebegim ama napim

ah bir tanem, bilmez miyim! benim ilkinin kalbi durduğunda parmak kadar bebek için ağlıyorsun diyen herkesi öldürmek istemiştim.hepsini sildim zaten görüşmüyorum.daha büyük bir sevgi yok biliyorum. ama o buğday tanesi senin salgıladığın hormonlarla besleniyor unutma.o yüzden stres değil mutluluk hormonu salgıla.sen iyiysen o da iyi olur.hatta şunu söyleyeyim, benimkini biz normal ultrasonla göremedik,vajinal ultrason gördü.seninki kocamaan abi olmuş artık,göstermiş kendini bak. regle yakın dönemde her ay kan gören kadınlar bile var. senin daha geçeli şurada ne oldu korkma.ferah tut kalbini. bak Meryem, Meryem Suresi, Meryem oku, Meryem dinle, sure, süre, Meryem suresi oku, kuran, kuran oku, kuran dinle, kurani kerim, kerim, kuran kerim / TÜRKÇE KURAN-I KERİM DİYANET MEALİ / KURAN.Gen.Tr, Kuran, Kur'an, Kuran-i Kerim, kuranikerim, Quran, qur okuyorum ben,içim rahatlıyor.arapça okunuşunu da dinliyorum.inşallah rabbim bebeğimize konuşmayı nasip eder.buradaki teyzeleri de hemen bize bebek haberi verirler.

vayy heaven, mutluluk,ces...
nasılsınız kızlar? mutluluk seni gören cennetlik...

Merhaba kızlar ben geldimmm
Sedacım valla evde duramıyorum ki gireyim.
dün bütün gün dışardaydım akşamda anneme gittim.
gece girdim ama geçmiş çok uzundu okumadanda sohbete karışmak istemedim.
Eşimde pc yi istedi.
inan bugün 15:30 dan beri geçmişi okuyorum daha yeni bitirdim.
Şaka gibi ama 100 küsur sayfa birikmiş:)
Hepsini tek tek okudum birşey atlamayım diye.
çok da mutlu oldum yeni hamişlerimizi görünce.
Listeyi güncelliycem şimdi.tekrar dönücem.
Keyifler yerindedir inşallah?

dogru söylüyorsun arkadasım.insanın basına gelmeyincede anlamıyorlar.hakkımızda herseyın hayırlısı.kayınvalıdemler geldi bana baklamaya.hepinizi opuyrm.grş

ÜYEMİZ ____________ BEKLEMEDİĞİ ADET TARİHİ

gsu_________________1 aralık

sedase______________1 aralıkTopiğimizin ilk hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

arzum66_____________1 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mutluluk84___________3 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mimar2010___________4 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

kuzey_35____________4 aralık

sevecen26___________5 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

deece_______________5 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

oznurozaday_________5 aralık

sudecan2___________6 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

burcin_umut_________6 aralık

canaaa_____________6 aralk

smyr_______________7 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

sementa33__________7 aralık

hstc________________8 aralık

sinemeren___________9 aralık

sembas_____________9 aralık

sardunya35__________9 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

beteray____________10 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

puantiyem__________10 aralıktopiğimizin 2. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

cıtlanbık____________10 aralık

parim27____________10 aralık

totolocik____________11 aralık

özlemk ____________12 aralık

zeyer______________12 aralık

masal_41___________12 aralık

alize28_____________13 aralıktopiğimizin 7. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

kad-er______________13 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

cenova_____________14 aralıktopiğimizin 3. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

_ebru32____________14 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

tarfil_______________14 aralık

nihonjin____________14 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

zehra2509__________15 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

celine85 ___________15 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mutluyuum__________15 aralık

gamzemir___________15 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

sedosumm__________15 aralık

es_esxxxx__________15 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

minikyaramaz_________16 aralık

miniciik______________17 aralık

bengü_ck____________17 aralık

afrasyab ____________18 aralıkTopiğimizin 6. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

soulfly-eu____________18 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

melikee______________18 aralık

gosyh_______________18 aralık

ceygul______________18 aralık

only_smile___________18 aralıktopiğimizin 4. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

heaven1_____________19 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

semi________________19 aralık

aykiri87_____________19 aralık

jasmeen____________19 aralık

mvldas______________20 aralık

ozmev______________20 aralıkTopiğimizin 5. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

boncuk_ ____________20 aralık

turlik________________21 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

ada_44______________21 aralık

sahgull______________21 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

ebucubu_____________21 aralık

muh_ _______________22 aralık

ces1234_____________22 aralıkTopiğimizin 8. hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

bestembenim_________24 aralık

herşeydüzelirmi_______24 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

fatos56_____________26 aralık

gökkuşağı___________26 aralık

yosunnk____________26 aralık

yamukprenses_______26 aralık

sementa33__________28 aralık

landarch___________30 aralık

kadergönül_________30 aralık

bol Hamileli bol bebişli bir aralık olsun İnşallah

Güncellenen listemiz ve yeni anne adaylarımızla yola devam

Son düzenleme:

bu ay sanki anne adayları fazlalaşmış gibime geldikalamayanlarada allahın izniyle diyer ay kalacak inşallah.benimde az kaldı.çok heyecanlıyım ya:18::18:

Şimdilik 8 hamilemizle yola devam ediyoruz,
inşallah bu ay sonuna kadar aralık hamilelerinin sayısı tavan yapar.
ben atlamamaya çalıştım ama arada sonucunu kaçırdığım bir arkadaşımız varsa
lütfen uyarın düzelteyim arkadaşlar.
Malum sayımız çok,sayfalar 500'ü aştı.
takip etmek güçleşti.
Benden daha sık topikte bulunan arkadaşlarımız lütfen herhangi bir ayrıntı varsa atlanılan belirtsinler.

arkadaşlar ya bi soruyla başlamak istiyorum bugün.ben yarım saat önce progestan içtim.doktor, rahmi eğer gebe kalırsan hamileliğe hazırlar dedi ve verdi.yalnız herzaman değilde az önce felaket başım döndü,olduğum yere yığıldım,gözlerimi açamadım.10 dk falan sürdü.şimdi geçti biraz.normal mi?

bu ay sanki anne adayları fazlalaşmış gibime geldikalamayanlarada allahın izniyle diyer ay kalacak inşallah.benimde az kaldı.çok heyecanlıyım ya:18::18:

Evet canım bereketli geçti son günler,
İnşallah sende katılırsın hamile arkadaşlarımızın arasına.
inşallah bizlerde ocak ayında elması kızaranlardan oluruz

deeceeeeeeeesiiii
esraaaaaa
kadeeerrr
adaaaaa
turlikkkk
ebucubuuuu
neredesiniz ayooollll?
hadi ebrunun kocasının doğum günü,o yok da siz neredesiniz?

Mutluluk meraba canım eline saglik yenilemissin listeyi ama Goshy de hamileeeee

Evet canım bereketli geçti son günler,
İnşallah sende katılırsın hamile arkadaşlarımızın arasına.
inşallah bizlerde ocak ayında elması kızaranlardan oluruz

herşeyden önce kafaya takmamak gerekiyor sanırım.hep öyle diyorlar ya.bu ay oluruna bıraktım,hiç kendimi dinlemedim,aaa bi baktım hamileyim diye.bende bu ay öyle yapayım dedim ama olmadı yapamadım işte.sanırım bu ay da olmicak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…