Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Kızlar ovülasyon testinde bu gece 4. denememdi. Ve çok şükür gördüm koyu olarak 2. çizgiyi.. Anladım ki ben biraz geç yumurtluyom.. Ya da bu ay öle... Anlıcağınız bende 2 gece üstüste çalışma var... Dua edin kızlar tutsun bu ay...

hoşgeldin canım;
nerdeyse sevinicem geç yumurtlamış olmana:KK1:Aramızda 1 gün vardı ya,
ben hala çift çizgiyi göremedim ovulasyon testinde.
kimbilir belki bir iki gün içinde görürüm.
Zaten cumaya kadar göremezsem bırakıcam bu ay testi.
önümüzdeki ay devam edicem.
Aynı gün içinde dün iki kere ovulasyon testi kullandım.
ya öğleden sonra çatladıysa diye,
kafayı yedim artık.
sen çalışmaları sıkı tut nolur,
kaçırma bu iki günü.

Aaaa!!!
süper ya,pat pat herkes arka arkaya hamile kalmış:)
Tamam canım teşekkürler bilgilendirdiğin için,hemen ekliyorum.
Bu arada seni de ayrıca tebrik ederim hemşerim:KK34:
Çok sevindim inan,bütün arkadaşlarımız için ayrıca mutlu oluyorum ama
seda'dan sonra senin haberinde gözlerim doldu,çok mutlu oldum.
Benim için de dua edin,şans dileyin...
İhtiyacım var.İnşallah ocak ayında naralar atarak müjdeli haberi veririm sizlere.
Öyle hevesle bekliyorum ki,ama bırak gebelik testini daha benim ovulasyon testim bile 7 gündür
çift çizgi vermedi:KK14:
deniyoruz ama öylesine yani ya tutarsa diye
belki de yumurtam çatlamadı bu ay...
Ama öyle sıkıldım ki artık bu gecıtlık işlerinden,herşeyi takip etmek öyle zor öyle yorucu ki...
Heyecanım kalmadı inan.
hastaneden bi randevu alıyorum,sonra gitmiyorum vazgeçip.
5. denemem erken daha diyorum,sonra ya bi sorun varsa diyorum.
bilmiyorum canım çok sıkkın bu aralar yani.
Sizin haberlerinizde olmasa geçmiycek bu ay.

hoşgeldin canım;
nerdeyse sevinicem geç yumurtlamış olmana:KK1:Aramızda 1 gün vardı ya,
ben hala çift çizgiyi göremedim ovulasyon testinde.
kimbilir belki bir iki gün içinde görürüm.
Zaten cumaya kadar göremezsem bırakıcam bu ay testi.
önümüzdeki ay devam edicem.
Aynı gün içinde dün iki kere ovulasyon testi kullandım.
ya öğleden sonra çatladıysa diye,
kafayı yedim artık.
sen çalışmaları sıkı tut nolur,
kaçırma bu iki günü.

çatlıcağı zaman pozitif çıkmıyo zaten. çatlamsından 24 saat onceyi gosteriyor canim o testler, insallah sen de gorursun mimar2010 gibi.

Mimar2010 heralde mimarsın. Meslektaşız seninleeee

kızlar ebru nerelerde bugün hiç görünmedi...eşinin doğum günü bugünmüydü?

Sen de çalışmalara devam et... BU gece benim 17. gecem bende umudu yitirmiştim... Banyodan bir çıkışım var ama görmen lazım sanki hamileyim... Bende kafayı yedim sen hiç merak etme... Bakalım nasip herşey biz elimizden geleni yapalım da... Sana soğan kürünü öneririm mutluluk84. Kafanda eğer öyle şüphelerin varsa öbür ay denemeni tavsiye ederim. Kist falan herşeyi temizliyor.. Benim öle bir sorunum olmadı şimdiye kadar ama rahmi de temizliyormuş ... Bu ay yapıyorum son 5 günüm.. Denemeye değer...

çatlıcağı zaman pozitif çıkmıyo zaten. çatlamsından 24 saat onceyi gosteriyor canim o testler, insallah sen de gorursun mimar2010 gibi.

Mimar2010 heralde mimarsın. Meslektaşız seninleeee

çok güldüm kendime:KK1:
düşün yani ne kadar taktıysam yumurtalarıma,
neredeyse her saat başı yapıcam.
şaka bir yana da ben 24 saat önce çatladığını ve çift çizgiyi gördükten sonra 48 saat içinde
ilişkiye girmek gerektiğini bildiğim halde,bir kaç saat içinde hangi mantıkla yaptım acaba o iki testi:KK1:
Allahım sen aklımı koru:44:

Sen de çalışmalara devam et... BU gece benim 17. gecem bende umudu yitirmiştim... Banyodan bir çıkışım var ama görmen lazım sanki hamileyim... Bende kafayı yedim sen hiç merak etme... Bakalım nasip herşey biz elimizden geleni yapalım da... Sana soğan kürünü öneririm mutluluk84. Kafanda eğer öyle şüphelerin varsa öbür ay denemeni tavsiye ederim. Kist falan herşeyi temizliyor.. Benim öle bir sorunum olmadı şimdiye kadar ama rahmi de temizliyormuş ... Bu ay yapıyorum son 5 günüm.. Denemeye değer...

Canım ben yaptım o soğan kürünü çok da faydasını gördüm,
Ama yanlış bilmiyorsam gebelik için çok tehlikeli bir kür değil mi o?
Allah korusun farkında değilsek ya tutmuşsa,bir şey olmaz mı?
Hem ben ibrahim saraçoğlunun sayfasında mı bir yerde okumuştum senede sadece 1 kere
yapılmalıymış bu kür,ben mi yanlış biliyorum acaba?
Ben 5-6 ay önce yapmıştım.korunuyordum o aylar zaten.

kızlar bugün kim gidip kan testi yaptıracaktı ben öğleden sonra geçmişi okurken görmüştüm ama hatırlayamıyorum...kafam o kadar karışık ki...düşündüm düşündüm bulamadım dedim en iyisi kızlara sorayım...kafa nerde benim kimbilir:KK37:

kızlar bugün kim gidip kan testi yaptıracaktı ben öğleden sonra geçmişi okurken görmüştüm ama hatırlayamıyorum...kafam o kadar karışık ki...düşündüm düşündüm bulamadım dedim en iyisi kızlara sorayım...kafa nerde benim kimbilir:KK37:

Soulfly yaptırcaktı ama yaptıramadı, bişi olmuştu ama onu da ben unuttum şimdi :)

Soulfly yaptırcaktı ama yaptıramadı, bişi olmuştu ama onu da ben unuttum şimdi :)

ya yanında 20 tl götürmüş ama 30 tl demişler karttanda çektirmemiş geri dönmüş

30 tl mi...nereye gitmiş o öyle 30 tl test ücreti mi olur.alt tarafı tek bi değere bakıcaklar...sanki 10 tane hormona bakıcaklar...

biz esra'ya baskı yapıyorduk en son, git bi daha yaptır diye.:KK52::KK52: onda da yanına az para almış,vazgeçmiş sonra.

ben 45'e yaptırdım. hem de özel sigorta fiyatı bu :KK43:

irenbe 50'ye yapıyooor! yuh diyorum ben!
ben hep devlette yaptırdım.9 gibi kan verdim,yarın dediler.internetten girilebliyor hastanenin lab.sonuçlarına.ne ertesi günü,iki saatte çıkıyor hep.ben 25'le başladığımdan her iki günde bir gidiyordum.5 kez gittim.50'den olsa ohhhooo maaşı verdiydim teste.

ben geçen yıl hipertroid için özel bi hastaneye gidiyodum tüm troid ile alakalı hormonlara bakılıyodu ve sadece 15 tl ödüyodum...22 tl kayıt ücreti hariç tabi...

trink trink trink jeton şimdi düştü...kayıt muayene vs.için ayrı ücret olduğu için 30 tl...ya bana ne oluyo bugün yaaaa çok saf gördüm kendimi:KK37:

irenbe 50'ye yapıyooor! yuh diyorum ben!
ben hep devlette yaptırdım.9 gibi kan verdim,yarın dediler.internetten girilebliyor hastanenin lab.sonuçlarına.ne ertesi günü,iki saatte çıkıyor hep.ben 25'le başladığımdan her iki günde bir gidiyordum.5 kez gittim.50'den olsa ohhhooo maaşı verdiydim teste.

irenbenin randevu sistemi de kötü zaten çok bekletiyolar.

ya ben şimdi "doğmamış bebekten mektup" diye bir yazı okudum... nasıl duygulandım anlatamam gözlerim doldu resmen ağladım yaa..

azcık kocamla ilgileneyimde yine gelirim çattı yine bana bilgisayarın başından kalkmıyorum diye ya offffffffffffffffffff:KK47::KK47:

X