Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Ben de bebek battaniyesine başladım ama annemde kaldı ya örgüm
Neyse yarın gidip alcam

Son düzenleme:
öyle öyle. şöyle hafif bir temizlik yapıcam, süpürge toz alma, sonra bütün gün benim, tabi sizle muabbet etmekten kendimi alamazsam bu dediklerimin hiçbirini yapamıcam o da ayrı konu...

hadi hadi sen git tamam...bak keyfine benim yerime de gez biraz...hava güzel burda orda nası bilmiyorum gerçi orası neresi onu da bilmiyorum hahah

öyle öyle. şöyle hafif bir temizlik yapıcam, süpürge toz alma, sonra bütün gün benim, tabi sizle muabbet etmekten kendimi alamazsam bu dediklerimin hiçbirini yapamıcam o da ayrı konu...

Ay ne kadar güzel ya
Bi ara hiç umudun kalmamıştı değil mi?
En güzeli de o zaten
Umutsuzken birden hamile olduğunu duymak

Son düzenleme:
hadi hadi sen git tamam...bak keyfine benim yerime de gez biraz...hava güzel burda orda nası bilmiyorum gerçi orası neresi onu da bilmiyorum hahah

İzmir canım İzmir. burası da güzel, özellikle dun çok güzeldi hava. neyse daha çıkmıcam zaten.

Ben de bebek battaniyesine başladım ama annemde kaldı ya örgüm
Neyse yarın gidip alcam

ben bebek battaniyesi başlasam annemin sorgusuna maruz kalrım valla...gecikti ya ablama sorup duruyomuş kız yoksa bşi mi var diye onlara korunmayı bıraktıgımızı söylemedim hala korunuyorz sanıyolar..yokmuş dedim rahatladı garibim..(daha erken de anneme göre)

Ay ne kadar güzel ya
Bi ara hiç umudun kalmamıştı değil mi?
En güzeli de o zaten
Umutsuzken birden hamile olduğunu duymak

Valla esracım normalde regl öncesi yaşadığım şeylerden başka birşey olmayınca ben de hjerlade ddegilim dedim. ama dunden onceki aksam soyle kasigimdan asagi dogru bir sanci girmisti de dogrulamamistim. o zaman acaba mi dedimdi kendi lkendime. odu Allaha çok şükür. darısı sizlerin başına.

İzmir canım İzmir. burası da güzel, özellikle dun çok güzeldi hava. neyse daha çıkmıcam zaten.

off izmir ha..çok seviyorum izmiri hiç gitmedim ama..içimdeki uhde de kendisi..orda okumaya gitcektim annem ve babamın duygu sömürüsüne maruz kalıp burda okudum :26: (burası da eskişehir)

Aminnnnnnnnnnnnnnnn

off izmir ha..çok seviyorum izmiri hiç gitmedim ama..içimdeki uhde de kendisi..orda okumaya gitcektim annem ve babamın duygu sömürüsüne maruz kalıp burda okudum :26: (burası da eskişehir)

biliyorum canım ben Eskişehiri. geldim 1-2 kere. tam olarak hatırlamasam da nehrin orası falan çok güzeldi.

Senin annen iyiymiş.Valla benimki başımın etini yiyor bebek de bebek.Kaynana gibi mübarek
Kayınvalidem de ne zaman olursa modunda öyle tutturmuyor

Senin annen iyiymiş.Valla benimki başımın etini yiyor bebek de bebek.Kaynana gibi mübarek

Benim de tam tersi. Annem olursa olsun modunda, kayinvalidem çok istiyor. kayinvalidemin daha torunu yok, annemin ise ablamdan bir tane torunu var, işte fark buuu

evet 2 seneyi doldurun öyle diyor..evlilik otursun,evinizi fln halledin derdinde mantık insanı boga burcu ya kayınvalidemin yaazık ağzı var dili yok zaten..iki taraftan da hani torun diyen yok çok şükür..deli olurdum deselerdi heralde..3.4.5.sahıslarda imalar var o ayrı yanlız gecen kayınpederim ee diyor isim düşündünüz mü?(bebek ne zman diyemedi öyle sormaya çalıştı garibim)

herkese merhaba..
daha önce yazmıştım listeyi yeniden düzenleyen var mı diye ama artık sanırım ilk günlerden burada az kişi kaldık o yüzden takip edilmiyor galiba...

ben beklenmeyen adet tarihim 5 gün geçince bu sabah test yaptım ve 8 ay sonunda nihayet çift çizgiyi gördüm :)))

apar topar hastaneye gittim sabah,hem kan testi için kan verdim hem de doktordan randevu aldım, kesin sonucu akşamüzeri belli olur sanıyorum,

Allahım inşallah tamamına erdirsin,sağlıkla kucağımızda görmeyi nasip etsin,

ben bu ay aslında hiç ümitli değildim,içimde hiçbir duygu yoktu hemileliğe dair bu ayı boş sayıyordum ve benim daha önce uzun uzuunn yazdığım bir yazı vardı,eğer onu okursanız bu konuyla ilgili fikirlerimin biraz değişmiş olduğunu görebilirsiniz,
işte ben tam da bu haldeyken çift çizgiyi gördüm,yani artık pek düşünmüyorken ve bunun etkisi olduğuna inanıyorum nedense..
bu yüzden siz de fazla düşünmeyin siz de,gönlünüzü ferah tutun ve sabırlı olun..
umarım hepiniz ennnn kısa zamanda bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınız,

sevgiler..

Siz şu eşiyle bareber çalışan ve hamile kalma ümidiyle yerine başka birisini yetiştiren kişi miydiniz? Eger oyleyse hatrlıyorum bu aydan umidiniz yoktu. sonucunuz 2 saate çıkar hastaneyi arayın bence 2 saat sonra. inşallah saglikli bir gebelik olur da allah kucaginizda gormeyi nasip edeeer.

demek ki bebek yerini yapıyomuş şekerim.. hayırlı olsun çok sevindim.darısı başımıza. . (Benim de gecikiyo 2 aydır ya)

Kızlarrrrrrrrrrrrrr
Dün test yapmıştım ya onda ikinci çizgi varrrr.Ne zaman oluştu blmiyorum banyoda unutmuşum baktım.Diğer testleri de atmamıştım bi yerde saklıyom onları diğerlerinin hiç birinde yok.Ama bu farklı marka acaba ondan mı
Test de yapmak istemiyoum
Keşke bakmasaydım

çılgınsın sen ya. bir kan testi yaptırsan çok iyi olacak artık lütfeeeeeen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…