Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

uykusunu henüz açamamış ama öğrencileri sınıfı doldurmaya başlamış olan zavallı benden herkese günaydın:KK16::KK16::KK16:

Günaydın
Dün bi sürü misafirim vardı giremedim.Doktor ne dedi sana?Çok merak ettim.Sabah da erken kalktım ces burdadır diye ama yok :KK50::KK53:

ben de seni soruyodum herkese..merak ettim canım...hoşgeldin.
yımırtam rahmim herşeyim normalmiş..bişi çıkmadı şükür..hormonal oldugunu düşündü kan aldırdı yarın çıkıcak onun sonucu..ona göre de hap verip adetimi getirtcek zannımca..CESi niye merak ettin?biliyosun dimi hamile o..

yımırtam rahmim herşeyim normalmiş..bişi çıkmadı şükür..hormonal oldugunu düşündü kan aldırdı yarın çıkıcak onun sonucu..ona göre de hap verip adetimi getirtcek zannımca..CESi niye merak ettin?biliyosun dimi hamile o..

Biliyom biliyom
Onun kadar sevinçliyim neden bilmem öyle merak ettim nasıl diye :KK1:

Bu arada şükür canım bir şey çıkmamış
hemen adet oluver de bum bumm bummmmmmmm:78:
Biz de bugün artık :KK9:

işte geldim burdayım. tüm KK hanımlarına günaydıııııın

çok çok iyiyiym ben arkadaşlar. dün eşimle kutlama yemeğimizi yediiiik, evimize geldik.sonra bana bir uyku bastırdı ki sormayın saat 10'da uyuyuverdim. Sizler nasılsınız?

çok çok iyiyiym ben arkadaşlar. dün eşimle kutlama yemeğimizi yediiiik, evimize geldik.sonra bana bir uyku bastırdı ki sormayın saat 10'da uyuyuverdim. Sizler nasılsınız?

:KK52::KK52::KK52:harika:KK52::KK52::KK52: ailelerinize ne zaman söyliceksiniz:KK52: aaaaaaay çok heyecanlı:KK64:

valla eşim adeti beklemiyo saolsun.onun bumbumları çocuk için değilmiş sadece :78::78:

hoşgeldin:KK16: günaydın annecik annecik:KK16:

Gunaydin canim gunaydin. o kadar guzel uyudum ki, bu arada merak ediyorum benim dünkü migrenim nereye gitti diye?

Kızlar hamiile kalırsam ben eşime nasıl söyleyeyim diye düşünüyordum dün gece:KK53:
Buldum galiba.
Akşam masaya bi tabak daha fazla koycam üstüne de bebek patiği koyucam.Kocişimin tabağına da testi mi :KK53:Bir de not yazıcam babacık falan gibi şeyler:KK1:
Nasıl ama güzel değil mi?

Kızlar hamiile kalırsam ben eşime nasıl söyleyeyim diye düşünüyordum dün gece:KK53:
Buldum galiba.
Akşam masaya bi tabak daha fazla koycam üstüne de bebek patiği koyucam.Kocişimin tabağına da testi mi :KK53:Bir de not yazıcam babacık falan gibi şeyler:KK1:
Nasıl ama güzel değil mi?

bence bir mektup yaz, bebeğin ağzından, aksam da bu mektup sana geldi diye ver. olur mu?

esracım güzel fikir olabli.ben de ailelere söyleme sürprizi hazırladım kafamda:KK53:
iki tarafı da bize çağırcam..bşi uydurup,maaşa zam aldım,yılbaşı,doğumgünü vs o ayki duruma göre..geldiklerinde hepsine birer minik paket hazırlıcam..siz birer minik hediye aldık diye vericem..bi açıcaklar..birinden bebek çorabı birinden emzik birinden zıbın:KK9::KK9:
nası fikir:KK9:

X