Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

olur inşallah en kısa zamanda hakkında hayırlısı olsun canım..

buarada mail gelmiş burçlarla ilgili bana kızlar...burcumda ne yazıyo bakın ::KK53:Eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız, bir an önce denemelere başlamalısınız; çünkü Satürn'ün gebe kalmayı geciktirici bir etkisi olabilir.

sgl canm allah razı olsun rabbim isteyen herkese versin inş

ya sen hamile değilsen ben de neyim ha! sana taaa o zaman negatif dediler değeri bilmiyorsun ,de get kan testi yaptır hem hava alacağım da demişsin:KK53:lütfen bari idrar testi yap.hadi bee.ne olur yaaa:KK53:

Kocişimi aradım hemen umutlanma diyo dur bakalım yarın sabah çişiyle yaparsın ben akşam gelirken alırım dedi.Mantık adamı nolcak.Bi kere de heyecan yap be adam.
Benim de bu sabrımda bir hayır vardır.Daha on gün önceden kan testi yaptıran ben kan testine gitmek istemiyorum :KK53:

beş on dk. sonra çıkmam gerekecek.etütüm de var bugün daha da giremem. esra,döndüğümde kan,idrar bir şey testi yaptırmış ve pozitifffff haberi vermiş olursun umarım.senin sıpayı doğunca döveriz toplu halde,bir varmış bir yokmuş gibi yaptığı için.:KK37::KK1:poposunu falan mıncırıp ayaklarını da ısırabiliriz.en sevdiğim bebek sevme yöntemi:KK53:

Kocişimi aradım hemen umutlanma diyo dur bakalım yarın sabah çişiyle yaparsın ben akşam gelirken alırım dedi.Mantık adamı nolcak.Bi kere de heyecan yap be adam.
Benim de bu sabrımda bir hayır vardır.Daha on gün önceden kan testi yaptıran ben kan testine gitmek istemiyorum :KK53:

tatlım senin kanda bi 2.90 mı ne çıkmıştı sonra kan testi yaptırmışmıydın?

beş on dk. sonra çıkmam gerekecek.etütüm de var bugün daha da giremem. esra,döndüğümde kan,idrar bir şey testi yaptırmış ve pozitifffff haberi vermiş olursun umarım.senin sıpayı doğunca döveriz toplu halde,bir varmış bir yokmuş gibi yaptığı için.:KK37::KK1:poposunu falan mıncırıp ayaklarını da ısırabiliriz.en sevdiğim bebek sevme yöntemi:KK53:

Aynıyız aynı.:KK1:
Bakalım yaparım inş.Sana iyi dersler canım
Cesss yormA kendini
dikkat etttmLÜTFENNNN

Bir kısmı da, evliliğin başında, birkaç sene çocuğumuz olmasın diye aldıkları yanlış tedbirlerle, sonraki senelerde çocuklarının olmamasına zemin hazırlarlar.
:KK37::KK37:

tatlım senin kanda bi 2.90 mı ne çıkmıştı sonra kan testi yaptırmışmıydın?

Yaptırdım.Adet olduğum gün.Kadın negatif dedi kaç demeye sormadan da teli kapattı.Hani belki yükselir umuduyla sorcaktım
Sonra ben de saldım çayıra mevlam kayıra
Sana bulaştım bi kere :KK53:
Birde idrar testleri yaptım 2 3 tane falan ama hep gün içindeki ç.şlerimle:KK53:İlk defa sabah çişimle yaptım ilk beş dk da bi şey çıkmayınca gittim yattım.Sonra da bakmadım.Şimdi baktım çizgi var silik ama belli.Hemen diğerlerine baktım.Onlarda bir şey yok.Tamamen negatif.
Hepsi farklı marka.Bilmiyorum.Umutlanmak da istemiyorum.Umutlanmadım da.Neyse bakalım artık.
Bir de sadece bel ağrım var ve halsizliğim o kadar

Bir kısmı da, evliliğin başında, birkaç sene çocuğumuz olmasın diye aldıkları yanlış tedbirlerle, sonraki senelerde çocuklarının olmamasına zemin hazırlarlar.
:KK37::KK37:

Ben hiç korunmadım hep eşim :KK53:
Biz çapa da bir profesöre gittik.Doğum kontrol hapını en fazla 3 ay kullanın dedi.Herkeste bir olmaz ama genelde zor oluyor hapı bırakınca dedi.Doğal dengeyi bozmamak lazım falan dedi.Ben de korktum iç korunmadım.Zaten ilk denemede de kimyasal da olsa bir şeyler yakaldık:KK53:

öpüyorum hepinizi.
akşama görüşürüz!inşallah güzel haberlerle....:KK71:

güle güle canım..

esracım sen bilrsin..umutlanma tabi olursa sürpriz olsun..anam ne tuhaf oldu bunyelerimiz..bnm sonucumda da deger yazmıyodu..sadece ngatif yazıyodu..
valla bnm felsefem "ceng ütme sevüş "bu ay..kesin karar verdim :KK76:

güle güle canım..

esracım sen bilrsin..umutlanma tabi olursa sürpriz olsun..anam ne tuhaf oldu bunyelerimiz..bnm sonucumda da deger yazmıyodu..sadece ngatif yazıyodu..
valla bnm felsefem "ceng ütme sevüş "bu ay..kesin karar verdim :KK76:

:KK9:
Şu satürn olayı benim burçta da vardı.Bu dönemde çocuk isteseniz de olmayabilir diyordu rezzan delüsü.Kalırsam eğer mail atçam nolduuuuuuuuuu diye :KK9:

X