Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Kızlarrrrrrrrrrrrrr
Dün test yapmıştım ya onda ikinci çizgi varrrr.Ne zaman oluştu blmiyorum banyoda unutmuşum baktım.Diğer testleri de atmamıştım bi yerde saklıyom onları diğerlerinin hiç birinde yok.Ama bu farklı marka acaba ondan mı
Test de yapmak istemiyoum :KK43:
Keşke bakmasaydım:KK50:

ya sen kan testi yaptırmadın mı hala yoksa? nası atladık biz bunu ya?koş yaptırr deliiiiiiiiiiiii:KK52::KK52:

Siz şu eşiyle bareber çalışan ve hamile kalma ümidiyle yerine başka birisini yetiştiren kişi miydiniz? Eger oyleyse hatrlıyorum bu aydan umidiniz yoktu. sonucunuz 2 saate çıkar hastaneyi arayın bence 2 saat sonra. inşallah saglikli bir gebelik olur da allah kucaginizda gormeyi nasip edeeer.

teşekkür ederimm,

evet ben o kişiydim ve eşim şu an şokta :))) şimdi birkaç ayda iki eleman birden nasıl yetiştireceğiz diyor ve sabahtan beri kendi kendine gülüyor,

sanırım bi yandan da çok mutlu :)))

teşekkür ederimm,

evet ben o kişiydim ve eşim şu an şokta :))) şimdi birkaç ayda iki eleman birden nasıl yetiştireceğiz diyor ve sabahtan beri kendi kendine gülüyor,

sanırım bi yandan da çok mutlu :)))

Amaaaan derdiniz eleman yetiştirmek olsun bence. hem daha insallah saglik icinde calisacaginiz 6-7 ay var. ha 1 tane yetiştirmişsin, ha 2 tane. hem siz izne ciktiktan sonra esiniz de yardim eder onlara yuvarlanir gidersiniz. hayirlisiiii olssuuuuuuuuuuuuuuun

ben adet odum gene 9 aydır olmadı hiç olmayacak

umitsizliğe kapılmak yok. Burada Seda isimli bir arkadasimiz var 5 yıldan sonra, 9aydır regl olmuyorken hamile kalmis. Hersey Allah ne zaman istiyorsa o zaman oluyor. Bu kounda dua etmekten baska yapacagimiz birsey yok. bir sonraki ay insallah size de nasip olur.

slm kızlar nasılsınız bende bu ay bekliyorumolurmu diye benimde çocuğum yok çocuk istiyorum dün doktora gittim iyi geçti gelecek ay aşılama yapılacak adet olunca gidecem aşılamaya gerek kalmaz inş

Kızlarrrrrrrrrrrrrr
Dün test yapmıştım ya onda ikinci çizgi varrrr.Ne zaman oluştu blmiyorum banyoda unutmuşum baktım.Diğer testleri de atmamıştım bi yerde saklıyom onları diğerlerinin hiç birinde yok.Ama bu farklı marka acaba ondan mı
ya sen hamile değilsen ben de neyim ha! sana taaa o zaman negatif dediler değeri bilmiyorsun ,de get kan testi yaptır hem hava alacağım da demişsin:KK53:lütfen bari idrar testi yap.hadi bee.ne olur yaaa:KK53:

slm kızlar nasılsınız bende bu ay bekliyorumolurmu diye benimde çocuğum yok çocuk istiyorum dün doktora gittim iyi geçti gelecek ay aşılama yapılacak adet olunca gidecem aşılamaya gerek kalmaz inş

Kızlarrrrrrrrrrrrrr
ya sen hamile değilsen ben de neyim ha! sana taaa o zaman negatif dediler değeri bilmiyorsun ,de get kan testi yaptır hem hava alacağım da demişsin:KK53:lütfen bari idrar testi yap.hadi bee.ne olur yaaa:KK53:

kızlar ben daha önce de yazmıştım.adet görmem gereken tarih 26 aralık diye, dün test yaptım negatif çıktı.galiba değilim hamile.çok üzülüyorum.bişey yoksa niye hamile kalamıyorum.sizceçıkar mı adetten 5 gün önce idrarda.belki silik milik de olsa çıkardı...ben 30 günde yada 31 günde 1 görüyorum adet.bi görüversem şu çift çizgiyi dünyalar benim olacak.belli etmemeye çalışıyorum eşime ama içten içe çok üzülüyorum....

ya sen hamile değilsen ben de neyim ha! Sana taaa o zaman negatif dediler değeri bilmiyorsun ,de get kan testi yaptır hem hava alacağım da demişsin:KK53:lütfen bari idrar testi yap.hadi bee.ne olur yaaa:KK53:

kan testi, kan testi, kan testi, kan testiiiiiiiiii

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

olur inşallah en kısa zamanda hakkında hayırlısı olsun canım..

buarada mail gelmiş burçlarla ilgili bana kızlar...burcumda ne yazıyo bakın ::KK53:Eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız, bir an önce denemelere başlamalısınız; çünkü Satürn'ün gebe kalmayı geciktirici bir etkisi olabilir.

kızlar ben daha önce de yazmıştım.adet görmem gereken tarih 26 aralık diye, dün test yaptım negatif çıktı.galiba değilim hamile.çok üzülüyorum.bişey yoksa niye hamile kalamıyorum.sizceçıkar mı adetten 5 gün önce idrarda.belki silik milik de olsa çıkardı...ben 30 günde yada 31 günde 1 görüyorum adet.bi görüversem şu çift çizgiyi dünyalar benim olacak.belli etmemeye çalışıyorum eşime ama içten içe çok üzülüyorum....

Reglden 5 gun once kan testinde cikmaz canim, regl gununu ya da en azindan 1-2 gun gecmesini beklemen lazım.

daha çok erken.belki çıkar belki çıkmaz.bende çıkmıştı ama tam 1 saat sonra.bebeğin en hayırlı zamanda en güzel şekilde gelir inşallah.
kan testi, kan testi, kan testi, kan testiiiiiiiiii

ya geçen sefer ben çok ısrar ettim,bu defa o konuda edemiyorum o yüzden. esra, bak ben demiyorum ces diyooo:KK53::KK37:
annecik sen nasılsın bu arada?temizlik falan demişsin.toz almak var,süpürmek yok ilk üç ay.:KK20:o ileri geri bastırma hareketi ıııııhhhh.daha ne keseyi gördün ne bebeği.o yüzdn bırak dağınık kalsın tatlım.

hanımlar ben çıkıyorum eimi süpürceeeeeem, onra da cikicam. aksamustu gorusmek uzere. tabi uyumazsam ehhe ehhe

daha çok erken.belki çıkar belki çıkmaz.bende çıkmıştı ama tam 1 saat sonra.bebeğin en hayırlı zamanda en güzel şekilde gelir inşallah.

ya geçen sefer ben çok ısrar ettim,bu defa o konuda edemiyorum o yüzden. esra, bak ben demiyorum ces diyooo:KK53::KK37:
annecik sen nasılsın bu arada?temizlik falan demişsin.toz almak var,süpürmek yok ilk üç ay.:KK20:o ileri geri bastırma hareketi ıııııhhhh.daha ne keseyi gördün ne bebeği.o yüzdn bırak dağınık kalsın tatlım.

kol kaslarımla yaparım canım napıyım yapmam lazım. iyim bu arada nsallah sen de iyisindir. opuyorum cokhoscakaaaala

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

olur inşallah en kısa zamanda hakkında hayırlısı olsun canım..

buarada mail gelmiş burçlarla ilgili bana kızlar...burcumda ne yazıyo bakın ::KK53:Eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız, bir an önce denemelere başlamalısınız; çünkü Satürn'ün gebe kalmayı geciktirici bir etkisi olabilir.

kahrolası satürn! işte yapacağını yaptı aralıkta.ocak'ta geiyor bebişimiz:KK34:

X