Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

regle daha 9 gunum var cess ama işte hmıle olnca gorunurdu zaten hayırlısı.inş szden guzel haber alırım

saol cescim amin inşallahh...

aynen öyle oldu
cok sükür canim... hormonlarda temiz cikar insallah merak etme

senin yumurtlama günün ne zamanki

inşallah tatlım...en son 5 kasımda regl oldum var sen hesapla
sen diye diye beni doğurtacaksın..bebeğim beni çok bekletmeden gelicek inşllah.. yerini yapıyodur koca popolu sıpamm inşallah

kıyak mı yaptınız banaolsun kızlar fark etmez. bu akşam evde okuyacağım ben de.çabuk biter.rabbim hepimizin duasını kabul etsin.
bum bum yasak bize ya:) kocişim geç 9 ay geç diyor şimdiden

inşallah yerini yapıyordur,pek de sağlam yaptı o:)))
bu çok iyi ya,işte bu ay yumurta hesabı yapıp gereksiz strese girmeyeceksin.paşa paşa ol reglini,iki güne bir bumbumbiri tutmasa biri tutar.uğraşınca stres işte...

kıyak mı yaptınız banaolsun kızlar fark etmez. bu akşam evde okuyacağım ben de.çabuk biter.rabbim hepimizin duasını kabul etsin.

ay alemsin ayolll ne güldüm amahamilelikte cinsel iliski olmuyormuydu yaaa:44:

canim 252 tane okuyacaksin, ok?

benim işgüzarlığım işe yaradı sana kıyak oldu canım
kocalar hepsi böyle biz de daha fol yok sıpa yok ben 9 ay dayanamam diyor..son 1 ay ve doğumdan sonraki 1 ay yetermiş

ay bee yine zil( burada çok hızlı geçiyor zaman da...neyse,şimdi gideceğim sınıfı çok seviyorum.:80::80::79:görüşürüz:79::80::79::80:

benim işgüzarlığım işe yaradı sana kıyak oldu canım
kocalar hepsi böyle biz de daha fol yok sıpa yok ben 9 ay dayanamam diyor..son 1 ay ve doğumdan sonraki 1 ay yetermiş

bunlar hamile kalsa napcaklar acabaa
anam 9 ay dört degil hakkatende 9 dogurur bu erkekler hamile kalsa

ay alemsin ayolll ne güldüm amahamilelikte cinsel iliski olmuyormuydu yaaa:44:

canim 252 tane okuyacaksin, ok?

oluyor da benimki riskli gebelik ya ilk üç ay yasak dedi dr.rahimdeki kasılma düşük nedeni diye .son ay da yasak zaten...ee arada da o korkarmış bir şey olur diye...hoş ben de korkarım galiba...du bakalım şu üç ay sağ salim geçsin de...
neyse neyse ben derse...

hmm simdi anladim canim tamam hadi sen derse git artik

cessss ama ama bende seni tebrik etmistiiiiim

Kusura bakma atlamisim heyecandan. Allah en kisa zamanda sana da nasip etsin.

regle daha 9 gunum var cess ama işte hmıle olnca gorunurdu zaten hayırlısı.inş szden guzel haber alırım

Hayir yaniliyorsun, regline dokuz gun varsa idrar testinde gorunmesini birak kan testinde bile gorunmez naptin sen?

selam adaş naber

iyimi diyim kötümü bilemedim valla iğrenç bir iş günü canım benim kendimi evime bi atabilsem..bu arada aramızda çiçeği burnunda bir anne adayı var şöle bir geçmişe göz gezdiririrken gördüm çok sevindim...sen nasılsın???

Hayir yaniliyorsun, regline dokuz gun varsa idrar testinde gorunmesini birak kan testinde bile gorunmez naptin sen?

canım belirtide yok ben öyle içimi rahatlatmak için test yaptım ıkı gundur yapıodum ıkısıde negatif daha yapmıcam zaten umudumda bıttı. ama hayırlısı olsun szilerden güzel haberler bekliyorum.ALLAhtan umut kesilmezzz

canim n e umudundan bahsediyorsun sen regline daha 9 gün var
dur hele acele etme
reglinin gecmesini bekle öyle yap testini
ay kusura bakmada güldürdün beni ayoll

Canim benim. bak ben hamile oldugumu ogrendim ama hala belirtim yok. sen boyle yaparsan yipratisin kendini. regline 9 gun olmasi demek nerdeyse esinle daha yeni iliskiye girmissin demek. ne belirtisi olur, ne testte cikar, ne de umudunbu yitirmene bir sebep vardır. Valla sastim kaldim ben sana.

evet evet o hamile beniiiiim. bugun migrenim tutmustu. hamile degilsem ilaç alayım diye gittim test yptırdım, hamileymiişiiiiim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…