Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

....neyse canlarim ben cikiyorum
karanlik daha fazla cökmeden alisveris yapayim geleyim.. biliyorsunuz yarin esimin dogum günü pasta yapmak icin malzemeler almam lazim:KK31:

gerci hic is yapasimda yok ama...:KK19:

öptm hepinizi görüsürüzz

....neyse canlarim ben cikiyorum
karanlik daha fazla cökmeden alisveris yapayim geleyim.. biliyorsunuz yarin esimin dogum günü pasta yapmak icin malzemeler almam lazim:KK31:

gerci hic is yapasimda yok ama...:KK19:

öptm hepinizi görüsürüzz

Hoscakal kolay gelsin. :79::79:

SHOWALIE merhaba, asagida isminiz var ama kendiniz birsey yazmiyorsunuz? nedir durum? siz de beklemedemisiniz?

cesss canım ya gözün aydın ne kadar mutlu oldum bilemezsin inanki gözlerim doldu çarşıda da hep aklımdaydın merak edip durdum ancak gelebildim çokta kalamayacağım arada gelirim canım ya rabbim inşallahhhhh tamamına erdirsin sende bize dua et canım hamilelerin duası daha çok kabul olur yehuuuuuuu be bir iyi haber inşallah devamı gelir:KK19::KK66::KK64::KK16:

geldim kızlar...çok şükür yımırtalarım rahmim vs herşey temiz çıktı..akıntım vardı biraz ondan örnek aldılar bir de kan...ona göre antibiyotik verecekmiş.kan sonucundaki hormon durumuna göre de adet söktürücü...çok şükür..:KK16:

gözün aydın canım darısıda bebişe inşallah:emir_bebek::KK52:

zehracım sence neden düşündüklerimiz aynı şeyler???:26::26:
acaba aynı burçtan olduğumuz için olabilirmi:)):KK60::KK60::KK60::KK33:

vallahi olabilir canım hatta kendi kendime turlik yerine terlik diyordum:nazar::KK60:turlikte ne demek acaba arkadaş anlamını desin bari dimi ama:KK53::KK53:

ces kız anam sevinçten bayıldın mı yoksa pc başında hani hamilesin ya bayılman olabilir artık:KK60::KK60::KK60:yeşilçamda boşuna bayılmıyolardı dimi ama:KK53:

kızlar yılbaşı gecesi güzel buuum buumlar olabilir şöyle güzel güzel gecelikler filan giyelimde işe yarasın dimi ama:KK60::KK60:ay ben çok mu fesatım yaaa:KK53::KK56:

vallahi olabilir canım hatta kendi kendime turlik yerine terlik diyordum:nazar::KK60:turlikte ne demek acaba arkadaş anlamını desin bari dimi ama:KK53::KK53:

bilmemki ne anlama geliyorr,,yemek yaptınızmı kızlarr....
ayy bugünden beri temizlik yaptımm,ama yemeğim hala duruyorr,,,tarhana çorbası yapayım,yanına ne yapsam kii:KK39::KK56:

kızlar yılbaşı gecesi güzel buuum buumlar olabilir şöyle güzel güzel gecelikler filan giyelimde işe yarasın dimi ama:KK60::KK60:ay ben çok mu fesatım yaaa:KK53::KK56:

senin yumurtlama günün yoksa yılbaşı gecesine mi geliyorr,,,:KK53::KK53:
ne güzel daha bi anlamlı olurr gecenizzzz:KK69::KK69::KK69::KK19:
anacım bi sürü ggeceliğim var,yeter sadece kırmızı çamaşır alıcam ,geleneksellll:KK9::KK9::KK17:

ay kız benden çok yaşayacaksın benimde aklıma terlik geliyor ama acaba alınır mı diye dememiştim:KK60::KK60::KK60:

aha da taktılar anam bana...:KK9:canlaaaar benim eşim bana evlendiğimiz ilk zamanlardan beri turlik kuşum der.turlik kuşu çok güzel sesli ve çok uzun süreli öten bi kuş...sebep olarakta ben bunu benim dır dır dır hiç durmadan konuşmama bağlıyorum zira evde en çok ve en uzun soluklu konuşmaları ben yaparım ayrıca ilkokul 2.sınıfta hızlı okuma yarışmasında ödül almıştım:KK19::KK19::KK19:

bu arada hiiiiiiçte alıngan bi tip değilimdir yani tedirgin olmayın boşuna:KK9:

turlik=terlik haha hahahyyyyyttttt:KK9::KK9::KK9:

aha da taktılar anam bana...:KK9:canlaaaar benim eşim bana evlendiğimiz ilk zamanlardan beri turlik kuşum der.turlik kuşu çok güzel sesli ve çok uzun süreli öten bi kuş...sebep olarakta ben bunu benim dır dır dır hiç durmadan konuşmama bağlıyorum zira evde en çok ve en uzun soluklu konuşmaları ben yaparım ayrıca ilkokul 2.sınıfta hızlı okuma yarışmasında ödül almıştım:KK19::KK19::KK19:

bu arada hiiiiiiçte alıngan bi tip değilimdir yani tedirgin olmayın boşuna:KK9:

turlik=terlik haha hahahyyyyyttttt:KK9::KK9::KK9:

hayyyy yaşaa sennnnnn emiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK1::KK1::KK1::92::92:

X