Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

regle daha 9 gunum var cess ama işte hmıle olnca gorunurdu zaten hayırlısı.inş szden guzel haber alırım

saol cescim amin inşallahh...

aynen öyle oldu:KK1:
cok sükür canim... hormonlarda temiz cikar insallah merak etme:KK53:

senin yumurtlama günün ne zamanki:KK52::KK37:

inşallah tatlım...en son 5 kasımda regl oldum var sen hesapla :KK9::KK9:
oh iyiçok şükür. bide "bebek yerini yapıyor" derler.ondan gecikiyor senin reglin:KK52:ben de her teneffüs girer oldum topiğe:)) öğretmenler odasında dandik bir bilgisayardan:))her seferinde şire gir çıkış yap...millet aşağıda sigarada da çok kişi fark etmiyor allahtan!
sen diye diye beni doğurtacaksın..bebeğim beni çok bekletmeden gelicek inşllah.. yerini yapıyodur koca popolu sıpamm inşallah :KK52:

şimdi gördüm sağol canım benim..ilk hamilemize kıyak olmuş oldu bilmeden:KK9: ...iyi oldu..
iyiyim tatlım sağol..açıkçası epey rahatladım..bişi çıkmayacağına emin gibiydim ama yne de ınsan tırsıyor...çok şükür bşi çıkmadı..hormonlar da temiz çıkar inşallah ..sonra da bumbumbum :KK17:

kıyak mı yaptınız bana:KK71:olsun kızlar fark etmez. bu akşam evde okuyacağım ben de.çabuk biter.rabbim hepimizin duasını kabul etsin.
:KK69::KK17::KK17:bum bum yasak bize ya:) kocişim geç 9 ay geç diyor şimdiden:KK17::KK17:

saol cescim amin inşallahh...

inşallah tatlım...en son 5 kasımda regl oldum var sen hesapla :KK9::KK9:

sen diye diye beni doğurtacaksın..bebeğim beni çok bekletmeden gelicek inşllah.. yerini yapıyodur koca popolu sıpamm inşallah :KK52:

inşallah yerini yapıyordur,pek de sağlam yaptı o:)))
bu çok iyi ya,işte bu ay yumurta hesabı yapıp gereksiz strese girmeyeceksin.paşa paşa ol reglini,iki güne bir bumbum:KK17:biri tutmasa biri tutar.uğraşınca stres işte...

kıyak mı yaptınız bana:KK71:olsun kızlar fark etmez. bu akşam evde okuyacağım ben de.çabuk biter.rabbim hepimizin duasını kabul etsin.
:KK69::KK17::KK17:bum bum yasak bize ya:) kocişim geç 9 ay geç diyor şimdiden:KK17::KK17:

:KK60::KK60::KK60:
ay alemsin ayolll ne güldüm ama:KK1:hamilelikte cinsel iliski olmuyormuydu yaaa:44::KK53:

canim 252 tane okuyacaksin, ok?

benim işgüzarlığım işe yaradı sana kıyak oldu canım:KK9::KK9:
kocalar hepsi böyle biz de daha fol yok sıpa yok ben 9 ay dayanamam diyor..son 1 ay ve doğumdan sonraki 1 ay yetermiş :KK17::KK17:

ay bee yine zil:KK43:( burada çok hızlı geçiyor zaman da...neyse,şimdi gideceğim sınıfı çok seviyorum.:80::80::79:görüşürüz:79::80::79::80:

benim işgüzarlığım işe yaradı sana kıyak oldu canım:KK9::KK9:
kocalar hepsi böyle biz de daha fol yok sıpa yok ben 9 ay dayanamam diyor..son 1 ay ve doğumdan sonraki 1 ay yetermiş :KK17::KK17:

bunlar hamile kalsa napcaklar acabaa:KK53:
anam 9 ay dört degil hakkatende 9 dogurur bu erkekler hamile kalsa:KK37:

:KK60::KK60::KK60:
ay alemsin ayolll ne güldüm ama:KK1:hamilelikte cinsel iliski olmuyormuydu yaaa:44::KK53:

canim 252 tane okuyacaksin, ok?

oluyor da benimki riskli gebelik ya ilk üç ay yasak dedi dr.rahimdeki kasılma düşük nedeni diye .son ay da yasak zaten...ee arada da o korkarmış bir şey olur diye...hoş ben de korkarım galiba...du bakalım şu üç ay sağ salim geçsin de...
neyse neyse ben derse...

oluyor da benimki riskli gebelik ya ilk üç ay yasak dedi dr.rahimdeki kasılma düşük nedeni diye .son ay da yasak zaten...ee arada da o korkarmış bir şey olur diye...hoş ben de korkarım galiba...du bakalım şu üç ay sağ salim geçsin de...
neyse neyse ben derse...

hmm simdi anladim canim tamam hadi sen derse git artik:KK9:

cessss ama ama bende seni tebrik etmistiiiiim:KK19:

Kusura bakma atlamisim heyecandan. Allah en kisa zamanda sana da nasip etsin.

regle daha 9 gunum var cess ama işte hmıle olnca gorunurdu zaten hayırlısı.inş szden guzel haber alırım

Hayir yaniliyorsun, regline dokuz gun varsa idrar testinde gorunmesini birak kan testinde bile gorunmez naptin sen?

selam adaş naber:KK51:

iyimi diyim kötümü bilemedim valla iğrenç bir iş günü canım benim kendimi evime bi atabilsem..bu arada aramızda çiçeği burnunda bir anne adayı var şöle bir geçmişe göz gezdiririrken gördüm çok sevindim...sen nasılsın???

Hayir yaniliyorsun, regline dokuz gun varsa idrar testinde gorunmesini birak kan testinde bile gorunmez naptin sen?

canım belirtide yok ben öyle içimi rahatlatmak için test yaptım ıkı gundur yapıodum ıkısıde negatif daha yapmıcam zaten umudumda bıttı. ama hayırlısı olsun szilerden güzel haberler bekliyorum.ALLAhtan umut kesilmezzz:nazar:

canım belirtide yok ben öyle içimi rahatlatmak için test yaptım ıkı gundur yapıodum ıkısıde negatif daha yapmıcam zaten umudumda bıttı. ama hayırlısı olsun szilerden güzel haberler bekliyorum.ALLAhtan umut kesilmezzz:nazar:

canim n e umudundan bahsediyorsun sen regline daha 9 gün var
dur hele acele etme
reglinin gecmesini bekle öyle yap testini
ay kusura bakmada güldürdün beni ayoll

Canim benim. bak ben hamile oldugumu ogrendim ama hala belirtim yok. sen boyle yaparsan yipratisin kendini. regline 9 gun olmasi demek nerdeyse esinle daha yeni iliskiye girmissin demek. ne belirtisi olur, ne testte cikar, ne de umudunbu yitirmene bir sebep vardır. Valla sastim kaldim ben sana.

iyimi diyim kötümü bilemedim valla iğrenç bir iş günü canım benim kendimi evime bi atabilsem..bu arada aramızda çiçeği burnunda bir anne adayı var şöle bir geçmişe göz gezdiririrken gördüm çok sevindim...sen nasılsın???

evet evet o hamile beniiiiim. bugun migrenim tutmustu. hamile degilsem ilaç alayım diye gittim test yptırdım, hamileymiişiiiiim.:nazar::nazar::nazar:

X