Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

beklenenbebis sana tek diyeceğim var Allah sana benim sabrımdan versinnaptın sen kıs daha dur bakalım

eve gidince bi güzel bacaklarini uzatip yatarsin canim:) ben calisirken evimi acayip özlüyodum yaa biran önce eve gitsem diye bakiyordum hep

hanımlar yarına izin aldım rahat rahat sevincimi yasamak icin. evde oturacam lökeşem gibi yayılacaaam

beklenenbebis arkadaslarin söylediklerine son derece katiliyorum...
anam sen hepimizden sabirsiz ciktin
bi kere gebelik testinin saglikli bir sonuc verebilmesi icin adetin 1 hafta on gün gecmesi gerek
senin adetine 9 gün var ve test yaptim diyorsun e dogal olarak tabikide negatif cikar

hanımlar yarına izin aldım rahat rahat sevincimi yasamak icin. evde oturacam lökeşem gibi yayılacaaam

ces canikommm yaa bende senin yerinde olmak istiyooommmm
valla bende olsam senin gibi yapardim... ohh valla yapp hatta esinle güzel bi yemek yiyin bunu kutlayin

güldürebildiysem ne mutle bana ebru ama guldurmek için yazmamıştım : : (

ALLAh hayırlıısyla bebeğini kucağuna versin ces1234 herşeyin hayırlısı olsun napim pskolojim bozuldu heralde

ces canikommm yaa bende senin yerinde olmak istiyooommmm
valla bende olsam senin gibi yapardim... ohh valla yapp hatta esinle güzel bi yemek yiyin bunu kutlayin

Is cikisi teklif edicem zaten yemege gitmeyi. Bende hamile haberlerini duyunca onların yerinde olmayı isterdim. 2 kimyasal gebelikten sonra hamile kalmayı gercekten cok istiyordum. insallah bu sefer boyle birsey yasamam.

ALLAh hayırlıısyla bebeğini kucağuna versin ces1234 herşeyin hayırlısı olsun napim pskolojim bozuldu heralde

Sagol canım iste biz de psikolojini bozma diye yazıyoruz bunları. hala belirtim yok diyorum daha ne diyim, heralde bebegi kucagima alinca belirtiyi gormus olcam ben :):):) sen icini ferah tut, olmussa regl gunun geldiginde kan testi yaptırırsan çıkar sonuç

canim regline daha 9 gün var ve sen umudumu kaybettim diyorsun... evet güldüm ama sinirden güldüm...
canim sinirden güldüm... ne zamandir bebek istiyorsun bilmiyorum ama bizler burda kac aydir bebek bekliyoruz olmuyor bide bize sor bakalim biz ne durumdayiz
adetine daha var ve sen simdiden pes ediyosun... pes sana pes

iste insan bebek hasreti ile bu noktalara gelebiliyor demek ki. bir de bu konularda yeni ise hemen testin pozitif cikacagini dusunmus olabilir, Allah hepimize birgün verecek insallah hayirlisiyla.

Is cikisi teklif edicem zaten yemege gitmeyi. Bende hamile haberlerini duyunca onların yerinde olmayı isterdim. 2 kimyasal gebelikten sonra hamile kalmayı gercekten cok istiyordum. insallah bu sefer boyle birsey yasamam.

akla kötü bşi getirmek yokk

Anladım ces12345 teşekkür ederim ALLAh razı olsun bebeğini sağlıkla kucağına alırsın umarım...

anLadım ebru ALLAh sanada en güzelini kısa sürede nasip etsin inşaALLAh...

Anladım ces12345 teşekkür ederim ALLAh razı olsun bebeğini sağlıkla kucağına alırsın umarım...

anLadım ebru ALLAh sanada en güzelini kısa sürede nasip etsin inşaALLAh...

Bu dilekler hepmiz için. Allah en kısa zamanda sana da en guzelini versiiin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…