Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hadi gözün aydın canım,bişey çıkmamış çok şükürr,,,:76:

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261.................okudu
2***turlik 202___________12 ocak_______261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase___________________________252
5***Kad_er ____________7 ocak _______261
6***zehra2509__________???????_______261.......... ........okudu
7***deece______________??????________270.......... ........okudu
8***mutluluk84__________5 ocak________261
9***amtcdm___________12 ocak________261
10***sedosumm_________??????________261
11***heaven1__________16 ocak_______261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________261
14***gamzemir_________15 ocak_______261
15***smyr_____________10 ocak_______261
16***sahgull__________???????________211
17***ebucubu__________22 aralik_______261
18***aygunes_______________________50
ada_44______________________________7............. .........okudu

listemiz tamamlanmistir.
herkez bugünden itibaren tüm arkadaslarimiz icin niyet edip 1 hafta icinde okumaya baslasin.

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
daha sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. mesela, borcumdan fakirlikten, su muradima erdir gibi.. ( tabi biz bebek icin niyet edicez))

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

duayi okuyan haber vermeyi unutmasin:)
dua ne bir fazla nede bir eksik olmamasi lazim... herkez tam 261 tane okusun sedase 252 tane

hoşgeldin canım...herşeyin temiz çıkmasına çok sevindim...kasım da aynısı bana da olmuştu.bitürlü adet olamamıştım korkuyla doktora gittim rahim yumurtalıklar temiz çıktı ve ben duphastonla adet olabildim...ondan sonra da 21 gün sonra tekrar adet oldum.aslında tekrar doktora gitmem gerek ama kriterlerime uygun doktoru bi türlü bulamadım

sevdindim canim güzel bi haber....

kızlar kusura bakmayın fazladan 9 tane okudum ama okumayanlardan biri 9 tane eskik okusun bari

selaammmm kızlarrr bunalımdayımmm bugün yine test yaptım negatiffff ALLah szlere nasip etsin bu ay canlarrr

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261.................okudu
2***turlik 202___________12 ocak_______261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase___________________________252
5***Kad_er ____________7 ocak _______261....................okudu
6***zehra2509__________???????_______261.......... ........okudu
7***deece______________??????________270.......... ........okudu
8***mutluluk84__________5 ocak________261
9***amtcdm___________12 ocak________261
10***sedosumm_________??????________261
11***heaven1__________16 ocak_______261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________261
14***gamzemir_________15 ocak_______261
15***smyr_____________10 ocak_______261
16***sahgull__________???????________211
17***ebucubu__________22 aralik_______261
18***aygunes_______________________50
ada_44______________________________7............. .........okudu

listemiz tamamlanmistir.
herkez bugünden itibaren tüm arkadaslarimiz icin niyet edip 1 hafta icinde okumaya baslasin.

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
daha sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. mesela, borcumdan fakirlikten, su muradima erdir gibi.. ( tabi biz bebek icin niyet edicez))

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

duayi okuyan haber vermeyi unutmasin:)
dua ne bir fazla nede bir eksik olmamasi lazim... herkez tam 261 tane okusun sedase 252 tane

iyi dilekleriniz için teşekkürler..dua için tekrar üzgünüm fazla okumanın zararı olablceğini düşünmemştim.

canim sedase 252 tane okusun diye yazdim

nasilsin napiyosuuunnnn

şimdi gördüm sağol canım benim..ilk hamilemize kıyak olmuş oldu bilmeden ...iyi oldu..
iyiyim tatlım sağol..açıkçası epey rahatladım..bişi çıkmayacağına emin gibiydim ama yne de ınsan tırsıyor...çok şükür bşi çıkmadı..hormonlar da temiz çıkar inşallah ..sonra da bumbumbum

cess tebrik ederim canım...darısı başımıza inşallah

Tesekkur ederim, Allah size de nasip etsin.

Sibelcim çok sevindim saglikli olmana. hayirlisi ile regl olup yeni calismalara baslayabilmen dlegiyle.

selaammmm kızlarrr bunalımdayımmm bugün yine test yaptım negatiffff ALLah szlere nasip etsin bu ay canlarrr

kac gun gecti reglin peki de test yaptin. belki yeterli zaman gecmedigi icin negatif cikmistir.

aynen öyle oldu
cok sükür canim... hormonlarda temiz cikar insallah merak etme

senin yumurtlama günün ne zamanki

bacılarım benim koca aççç gidip bi yemek yapayım.yedikten sonra hemencecik gelirim...hadi üyyyptüüüm hepinizi

oh iyiçok şükür. bide "bebek yerini yapıyor" derler.ondan gecikiyor senin reglinben de her teneffüs girer oldum topiğe:)) öğretmenler odasında dandik bir bilgisayardan:))her seferinde şire gir çıkış yap...millet aşağıda sigarada da çok kişi fark etmiyor allahtan!

ooohoooo neler kaçırmışım bu ne hız kızlaaaar Allahım bu nasıl bir gündür yarabbim öldüm yorgunluktan 2 dakka kıçım yer görmedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…