Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

parol zaten cok etkisiz de en azindan kafamdaki atesi aliyor. Gecmis olsun esine ama esinin bahanesiyle kendini ihmal etme derim ben.

günaydın kızlarnasılsınız?ben dün gece adet oldum testte yapmıştım negatif çıkmıştı geçmişi okuduysanız bir saat sonra geldi kırmızılarım yoksa bugün bende doktora gidecektim en azından rahatladım geldide sinirim azcık geçtiesra canım geçmiş olsun kocişinin eli geçer inşallah ama kendini ihmal etme canım bende kistten şüphe etmiştim ama bizimki stresten oluyor sende vesvese etme ama tabiki yinede doktora git canım

parol zaten cok etkisiz de en azindan kafamdaki atesi aliyor. Gecmis olsun esine ama esinin bahanesiyle kendini ihmal etme derim ben.

Yok etmiyorum.Adetim bugün bitti zaten.Bir de hiç hastaneye gidesim yok.Cumaya aldırdım bile randevumu.1,5 ay önce yine gitmiştim kimyasal gebeliğimde kadın çok ayrıntılı bakmıştı usgyle görürdü herhalde bir şey olsa çok temiz dedi.O biraz içimi rahatlattı.Ama ben yine de gidicem.Bir de bana korkma gebe kalabiliyorsun demek ki bir sorunun yok demişti

ben gidicem bgun dr'a..darısı başıma:18:
eşine de geçmiş olsun canım..

sibel canım sanada çok geçmiş olsun benimde annemde var çok meret bir hastalık rabbim hepinize şifa versin inşallah bende migren için civanperçemi otunu duymuştum aktardan alabilirsin canım

Evet kesnilikle.Bak anlatayım da ggülün.
Benim kimyasal gebelikte sol tarafım ve bacağım çok ağrımıştı.Dün sabah aaa dedim ne güzel bu ay hiç öle sol tarafım ağrımadı.Neyse akşam burayı okuyorum çikolata kisti vs. tek taraflı bacağa vuran ağrıyı okuyunca birden sol tarafıma sancılar girmeye başladı
Düşünce gücüme hayranım ben yaaaa

Bana da ayni seyi demisti, demek ki sizin yumurta ve spermler bir araya gelebiliyor. bir problem yok demisti bana da.

sibel canım sanada çok geçmiş olsun benimde annemde var çok meret bir hastalık rabbim hepinize şifa versin inşallah bende migren için civanperçemi otunu duymuştum aktardan alabilirsin canım
tatlım migren olan ben değilim ces :26: Bende de sinüzit var aslan gibi
hahahahaha

kız Allah seni ne yapmasın emievet düşünce gücümüz harika canım hemen kendimizi o moda sokmaya bayılıyoruz ne oluyorsak

Aranızda bir tek regl olmayan ben kaldim galiba Zehra da olduguna goreeee. ben de olurum yakinda merak etmeyelim.

Aranızda bir tek regl olmayan ben kaldim galiba Zehra da olduguna goreeee. ben de olurum yakinda merak etmeyelim.

hiç sorma canım gelince üzüldüm ama hemde rahatladım yaaa leke leke sinir oluyodum kist mi var yaaa diyekafamdan hastalık üretmeye başlamıştım

hiç sorma canım gelince üzüldüm ama hemde rahatladım yaaa leke leke sinir oluyodum kist mi var yaaa diyekafamdan hastalık üretmeye başlamıştım

Biraz rahat olsak zaten hic boyle basimize damla damla akintilar falan gelmicek. Stres yapa yapa butun duzenimizi bozduk yahu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…