Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

yok canım evlenmeden önce özel sektördeydim işletme mezunuyum evlenince gurbete geldik doğal olarak işimide bıraktım ev hanımlığı yapıyorum şuan ama zaman neyi gösterir bilemeyiz:KK53:

aynen canim.. simdilik bende evdeyim bakalim...
bazen canim cok sıkılıyor bi bebek olsada sevsem diyorum ona baksam benim uykularimi kacirsa onu öpsemm öpsemm öpsemmm bi güzel sairlsammm mamasini yedirsemmm :KK53: ama nerdeeee:KK52:

turlik bugün hic gelmedimi yaa, sedosummmuda görmedim, sedase geldi ama cvp vermeden gittii...
Allah Allaah noldu bu kizlara yahuuu herkezin isi mi cikti neee:KK53::KK19:

kızlar ben yatıyorum,sizde uyuyun hadi ama
zehracım negatifmişşş,,,neyse canım bir umut dedik olmadı,kırmızılar gelsede kurtulsan barii
iyi geceler hepimnizeee

aynen canim.. simdilik bende evdeyim bakalim...
bazen canim cok sıkılıyor bi bebek olsada sevsem diyorum ona baksam benim uykularimi kacirsa onu öpsemm öpsemm öpsemmm bi güzel sairlsammm mamasini yedirsemmm :KK53: ama nerdeeee:KK52:

oda olacak Allahın izniyle canım inşallahhhhhhhhhh:KK24:

turlik bugün hic gelmedimi yaa, sedosummmuda görmedim, sedase geldi ama cvp vermeden gittii...

turlik bir ara geldi sank canım yanlış görmediysem tabiki sedasede geldi gitti ana bende merak ettim şimdi yahu:KK53:

zehracim biz duayida bitirdik valla bakalim arkadaslar ne zaman bitecek...hadi hayirlisi:)

evet canım aynen kızlarda bitirsin inşallah şöyle toplu bir dua edelim birimiz yazalım sonrada hepimiz onun yazdığını aynı anda okuyalım dua toplama olur ne güzel...:KK49:

normal de yoksa arada bi olması normaldir bende ilk defa oldu bu yaşa geldim.ve ilaçsız 4 gün gecikmelide olsa adetimi gördüm.dr normal dedi retansiyon kisti deniyomuş buna.
sen herhangi bi tedavi görüyomusun yoksa akışına mı bıraktın???

canım kusura bakma seni atlamışım ben daha doktora gitmedim bu 5.denememizdi ama insan yinede şüpheleniyor daha önce böyle olmadığım için kısmet artık...

neyse canım bende kaçar belim ağrıyo zaten sandalyede mahvetti iyice uykumda geldi sende yat kız dinlen tamam mı canım hadi rabbime emanet ol öptüm:KK16:grş üzere canım:KK49:

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261.................okudu:KK19:
2***turlik 202___________12 ocak_______261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase__________________________261
5***Kad_er ____________7 ocak _______261
6***zehra2509__________???????_______261.......... ........okudu:KK19:
7***deece______________??????________261
8***mutluluk84__________5 ocak________261
9***amtcdm___________12 ocak________261
10***sedosumm_________??????________261
11***heaven1__________16 ocak_______261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________261
14***gamzemir_________15 ocak_______261
15***smyr_____________10 ocak_______261
16***sahgull__________???????________261
17***ebucubu__________22 aralik_______261
ada_44______________________________7............. .........okudu:KK19:

listemiz tamamlanmistir.
herkez bugünden itibaren tüm arkadaslarimiz icin niyet edip 1 hafta icinde okumaya baslasin.

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
daha sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. mesela, borcumdan fakirlikten, su muradima erdir gibi.. ( tabi biz bebek icin niyet edicez))

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

duayi okuyan haber vermeyi unutmasin:)

günaydın canım...
dün okuldan eve çok geç geldim sonrasında da işgüç ve ben pc yi elime alana kadar eşim de kapmış bulundu ve ben aldığım da internet bağlantısı kptu gece saat 01:00 e kadar pc elimde bekledim ama gelmedi bağlantı bi türlü...

neyse bu akşam benim koçiş yok bol bol sohbet edebiliriz...:126::126::126:

X